Левски (София) - Славия (София) | 2-0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата между отборите на Левски София и Славия София

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) | 2-0 FT

Мнениеот TristaNNN » 15 сеп 2014 09:36

Честита победа, Левскари! Вижте, че сме зле-зле сме, но така ще е до зимата. Важното е, че се печелят такъв тип мачове, които, съгласете се, при И. Илиев в крайна сметка ни изядоха титлата. Спокойствие му е майката, за да може на полусезона да имаме добър точков актив, с който Херо да атакува медалите.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) | 2-0 FT

Мнениеот doktora25 » 15 сеп 2014 09:37

Играта ни в по-голямата част от мача не ми хареса. Положителното е, че пореден двубой го решаваме в последните минути, което говори че физически и мотивационно не сме чак толкова зле. Сърмов, Домовчийски и Бедоя трябва да бъдат закотвени за дълго на пейката, да не кажа нещо друго, а Прохазка и особено Цонев да получават много повече игрови минути. Луис Педро добре почна, но в последните мачове все повече ме дразни. Малко е на приливи и отливи, егоист е повече отколкото трябва, лошото е, че няма достатъчно силна конкуренция на поста си, за да преосмисли малко поведението си. Аньете още трябва да се доказва, докато за Амари е рано да се говори. Играта в защита снощи сякаш бе с една идея по-добра, но категорични оценки могат да се дават срещу противници от първата 5-ца. Така или иначе ми е трудно да преценя когато тя не върви кои са силните и кои слабите звена. Между другото от време на време трябва да се вкарват и други хора за отделни мачове, защото като се наложи някой да отсъства поради наказание или контузия заместникът му трябва да е достатъчно сработен. Ще ми се да видя и някой юноша като централен нападател, вместо да търсим под дърво и камък боклуци.
Последна промяна от doktora25 на 15 сеп 2014 11:27, променено общо 1 път.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) | 2-0 FT

Мнениеот TristaNNN » 15 сеп 2014 09:38

BadBoy написа:Няма за какво да ме е яд, моя отбор в момента е на първо място и се надявам да го задържим до края, което ще ни даде промоция за "А" група.

[offtopic]Не лъжи! Твоят отбор в момента е на второ място в А група, лично съм те разкрил преди години :idea:[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) | 2-0 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 15 сеп 2014 10:59

Някой може ли да направи гифче с гола на Аниете?
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) | 14.09.2014 - 20:15ч.

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 15 сеп 2014 12:38

kempesmario написа:Тоя Сърмов какво трябва да стане да се махне от Левски ???

Батков да закрие отбора? Или да умре тоя, дето му пази гърба...
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) | 2-0 FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 15 сеп 2014 12:45

Аз като казах 2 гола разлика нема кой да слуша. Тия от Славия могат да ни бият само ако Везалов играе център нападател на "белите" и то в синя фланелка. Не знам що бях убеден, че по-скоро Хасково ще ни изклати отколкото тия.

Сега очаквам Прохазка да бъде титулярен вратар в следващия мач, щото ако го пуснат на нормална позиция ще развали схемата. Аниете ще играе поне 40 мача, след всеки от тях ще ни напомнят гола му срещу Славия. Де да знам, може погрешка и да вкара още някой гол.

Не съм гледал и слушал какви са ги говорили след мача, но подозирам, че Гонзо е видял супер положителни неща.
Футбол, раздаване, класа, дух, мъжество и тям подобни. Предполагам, че вече му се привижда и новото лице на отбора.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски (София) - Славия (София) | 2-0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 сеп 2014 13:01

Абе, мъка.

Няма идея в "продукцията", класа липсва, в някои от играчите ни... Но повечето имат качества, а изглеждаме все едно, сега са се събрали след тежък банкет.
Топката се движи бавно, правят се излишни пасове настрани, дори назад, вместо да се изостри дадена ситуация... Не е като да нямаше възможности, "Белите" оставяха пространства пред пеналта си, но ние бучехме топката по-фланговете и назад.
Другият момент, характерен, че понякога топката се изритва към крилата... А там, каквито са ни "здрави" хората, логично я губим.
Тоест, играта ни се люшка в това, или пропускаме моментите за остри атаки, играеки мудно, или се прибързва ненужно с някой рисков пас.
Въобще, караме я на мускули, и на някои индивидуални отигравания на определени играчи... Най-вече на Педро и Прохазка.

Бедоя пак беше на фланга... Аз продължавам да смятам, че той може да ни е плеймейкъра, който да поема топката в средата и да я разпределя... особено ако играе до себе си с Гаджев или М. Иванов.
Липсва ни достатъчно дълго и качествено владеене на топката в половината на съперника.
Разбира се, нямаме и "Човекът Гол", но поетапно, трябва да се решават проблемите.
Нека 1-во намерим някой, който да разпределя топката в средата, пък после голаджията.

P.S.

Страшен гол на Аниете.
Играч, който отиграе топката по-такъв начин, няма как да е слаб футболист. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) | 2-0 FT

Мнениеот tevez » 15 сеп 2014 13:21

Aниете си е нападател, дойде като голмайстор на гръцката лига 2.
Естествено ние започнахме да го пускаме навсякъде, но не там, където му е мястото.
Или по крилото, или зад нападателя, а срещу Берое му се наложи да играе до Сърмов в центъра на терена.
Нека веднъж да си играе централен нападател, а зад него Ради Цонев, и съм сигурен, че ще вкарваме повече голове.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) | 2-0 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 15 сеп 2014 13:27

tevez написа:Aниете си е нападател, дойде като голмайстор на гръцката лига 2.
Естествено ние започнахме да го пускаме навсякъде, но не там, където му е мястото.
Или по крилото, или зад нападателя, а срещу Берое му се наложи да играе до Сърмов в центъра на терена.
Нека веднъж да си играе централен нападател, а зад него Ради Цонев, и съм сигурен, че ще вкарваме повече голове.

Нали знаеш, че обичаме да си преквалифицираме играчите.. Иначе, понякога си мисля, че един фен би наредил по- добре състава на даден отбор, отколкото треньорът :oops:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта