Берое Ст. Загора - Левски София | 2-1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата между отборите на Берое Ст. Загора и Левски София

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое Ст. Загора - Левски София | 2-1 FT

Мнениеот terata » 11 авг 2014 15:19

Betchualeng Arnaikem написа:Според мен Берое не беше по-добър. Не играхме добре, ама и домакините бяха гола вода. Идеален мач за 0:0 или 1:1.
Честно казано докрай се надявах, че вратар няма да е Кунчев. В мача с ЦСКА ми скъса нервите.. въобще си е рисков играч, а пускането на рисков вратар често е самоубийство. Берое просто се възползва от наличието на Кунчев, инак с нищо не ни надиграха. Все пак.. да им е честито.


Еми се възползваха се перфектно от грешките на противника, в случая от неадекватните действия на онзи олигофрен на вратата. Като си спомня какви вратари имахме доскоро и че това винаги е била една от най-силните ни страни... направо не проумявам как подобно недоразумение може да пази на вратата на Левски. :shock: А тоя Руслан Михайлов трябва начаса да бъде изгонен с шутове от Герена.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Берое Ст. Загора - Левски София | 2-1 FT

Мнениеот gzagorov » 11 авг 2014 15:26

terata написа:А тоя Руслан Михайлов трябва начаса да бъде изгонен с шутове от Герена.

Или поне да се поясни какво трябва да се случи, за да бъдат изгонени Михайлов и Ясен Екимов. Защото сега имам чувството, че двамата си цъкат по цял ден белот с играчите и ма'ат бира, пък после, на терена, други обират пешкира.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: Берое Ст. Загора - Левски София | 2-1 FT

Мнениеот Синичко » 11 авг 2014 15:27

ralka_levskarka написа:От километри си личи, че на Бедоя отдясно му е трудно, но не, там го слагат.. Бахти хората..

Въпросът е, че Гонзо беше недовлен от Мурсия за неговите грешки, а той ги допуска същите. Същият стартов състав, абсолютно същите играчи ни тровят нервите. Защо не промени нещо? Явно просто той е много по-голям специалист и смята, че ще извлече големия потенциал на тези играчи. Просто треньора ще да е бил проблема...

Абсолютно съгласен съм с мнението на Янтра форевър. Просто Левски се управлява напълно аматьорски в последните години. Батков не разбира от футбол, ама иначе Гонзо си съгласувал решенията с него. Един Баждеков се знае, че отговаря за финансите и от там нататък? Гонзо всякакъв ли го играе? Всеки приличен клуб има ръководство, което отговаря за най-различни неща (скаути, треньори, анализатори, директори за базата и т.н.) Не може така...
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: Берое Ст. Загора - Левски София | 2-1 FT

Мнениеот Синичко » 11 авг 2014 15:34

terata написа:
Betchualeng Arnaikem написа:Според мен Берое не беше по-добър. Не играхме добре, ама и домакините бяха гола вода. Идеален мач за 0:0 или 1:1.
Честно казано докрай се надявах, че вратар няма да е Кунчев. В мача с ЦСКА ми скъса нервите.. въобще си е рисков играч, а пускането на рисков вратар често е самоубийство. Берое просто се възползва от наличието на Кунчев, инак с нищо не ни надиграха. Все пак.. да им е честито.


Еми се възползваха се перфектно от грешките на противника, в случая от неадекватните действия на онзи олигофрен на вратата. Като си спомня какви вратари имахме доскоро и че това винаги е била една от най-силните ни страни... направо не проумявам как подобно недоразумение може да пази на вратата на Левски. :shock: А тоя Руслан Михайлов трябва начаса да бъде изгонен с шутове от Герена.

Не, че постоянно искам да критикувам Гонзо, ама то все така се получава, че не съм съгласен с неговите решения. След мача казва, че се е допитал до треньора на вратарите кой да играе. Кунчев вече три мача го гледаме. Наумовски също го видяхме срещу Локо Пловдив. Е този треньор на вратарите до кога ще се подкрепя? Нали уж щеше да реже до кокъл, в Левски всички трябваше да са професионалисти. Отношението към Мурсия беше всичко, но не и професионално. Сега има ли смисъл до очаквам такова отошение и към Михайлов...

gzagorov написа:
terata написа:А тоя Руслан Михайлов трябва начаса да бъде изгонен с шутове от Герена.

Или поне да се поясни какво трябва да се случи, за да бъдат изгонени Михайлов и Ясен Екимов. Защото сега имам чувството, че двамата си цъкат по цял ден белот с играчите и ма'ат бира, пък после, на терена, други обират пешкира.

Старши-треньорът е винаги виновен в България! Той винаги обира всичко лошо и винаги се сменя след 3 кръга. Другите са специалисти и просто не са попаднали на добър треньор. Гонзо води Кунчев в Левски, Михайлов го тренира, ама накрая Пепе е виновен. :roll:
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: Берое Ст. Загора - Левски София | 2-1 FT

Мнениеот Синичко » 11 авг 2014 15:48

Мачът започна от 2-0 за Берое, а можеше и да е 3, ако не беше най-чистото положение в мача на Мапуку. За какво им е на Берое след това да атакуват въобще? Отбор, който си личи, че умее да се защитава и е сработен естествено, че ще се дръпне да пази този така хубав резултат, който си е чист подарък. С изключение на малък натиск през първото полувреме през второто не направихме нищо. По отношение на играта нямаме абсолютно никакъв напредък, ама никакъв. Не видях "мощния стил на Левски, който непрекъснато трябва да напада и пресира".

И да кажа няколко думи и за феновете. Най-добрите сме в България. Няма отбор, който да е в толкова плачевно състояние и да успее да събере толкова много привърженици на стадиона. Това ли бяха ултрасите на Берое? Една шепа, подредени в колонка и пеещи само за мъжкия полов орган и говедото. Левски е обичта на хората и това няма да се промени. НО... Българският футбол трябва да се изчиства от дебили като този, който хвърли бомбата. Пълен, ама пълен олигофрен! Докато не започне да се прави нещо на лична основа срещу такива индивиди, няма да се оправи нищо. През оная работа му е на него, че Левски ще плаща някаква глоба...А тук става въпрос за човешки живот. Да не говорим пък за скандиранията срещу Мапуку. В България сме толкова зле по отношение на расизма, че чак ми се реве.
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3744
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Берое Ст. Загора - Левски София | 2-1 FT

Мнениеот Jürgen » 11 авг 2014 15:53

Синичко написа:Въпросът е, че Гонзо беше недовлен от Мурсия за неговите грешки, а той ги допуска същите. Същият стартов състав, абсолютно същите играчи ни тровят нервите. Защо не промени нещо?

Не знам дали съм прав, но имам съмнения, че Гонзо му е редил и състава на Мурсия. Мурсия просто е бил за пред хората :oops: ....

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Берое Ст. Загора - Левски София | 2-1 FT

Мнениеот gzagorov » 11 авг 2014 15:54

Синичко написа:Батков не разбира от футбол...

Не е нужно Батков да разбира от футбол, но трябва да разбира от бизнес. И трябва останалите в клуба да разбират от футбол.

Синичко написа:Нали уж щеше да реже до кокъл...

Сега се мисля, че е по-добре да реже до Асен и до Руслан.

Синичко написа:Въпросът е, че Гонзо беше недовлен от Мурсия за неговите грешки, а той ги допуска същите. Същият стартов състав, абсолютно същите играчи ни тровят нервите. Защо не промени нещо?

Хубав въпрос. Един нов треньор щеше все нещо да промени - един различен играч, нещо. Щом съставът е същият, значи въпреки че е сменен старши треньорът, този който реди състава не е променен. Според мен това е елементарната логика.
Последна промяна от gzagorov на 11 авг 2014 15:57, променено общо 1 път.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое Ст. Загора - Левски София | 2-1 FT

Мнениеот terata » 11 авг 2014 15:54

Синичко написа:
ralka_levskarka написа:От километри си личи, че на Бедоя отдясно му е трудно, но не, там го слагат.. Бахти хората..

Въпросът е, че Гонзо беше недовлен от Мурсия за неговите грешки, а той ги допуска същите. Същият стартов състав, абсолютно същите играчи ни тровят нервите. Защо не промени нещо? Явно просто той е много по-голям специалист и смята, че ще извлече големия потенциал на тези играчи. Просто треньора ще да е бил проблема...

Абсолютно съгласен съм с мнението на Янтра форевър. Просто Левски се управлява напълно аматьорски в последните години. Батков не разбира от футбол, ама иначе Гонзо си съгласувал решенията с него. Един Баждеков се знае, че отговаря за финансите и от там нататък? Гонзо всякакъв ли го играе? Всеки приличен клуб има ръководство, което отговаря за най-различни неща (скаути, треньори, анализатори, директори за базата и т.н.) Не може така...

Точно и както казах и преди, по този начин само потвърди думите на Мурсия, че именно Гонзо е човека определящ стартовия състав и т.н. Още преди мача с ЦСКА имаше публикации, че Гонзо е настоявал да играят само опитните футболисти щото "знаели как се бие ЦСКА".

Потребителски аватар
Синичко
Мнения: 843
Регистриран на: 28 юни 2014 01:35
Контакти:

Re: Берое Ст. Загора - Левски София | 2-1 FT

Мнениеот Синичко » 11 авг 2014 16:00

gzagorov написа:Не е нужно Батков да разбира от футбол, но трябва да разбира от бизнес. И трябва останалите в клуба да разбират от футбол.

Не е нужно Батков да разбира от футбол, стига да не се меси там. А той го прави...
Изображение
Левскар да си, братко, е дума велика, левскар да си, братко, е чест!

Изображение
Wherever you may be, cause we are the famous CFC!

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Берое Ст. Загора - Левски София | 2-1 FT

Мнениеот gzagorov » 11 авг 2014 16:16

Синичко написа:
gzagorov написа:Не е нужно Батков да разбира от футбол, но трябва да разбира от бизнес. И трябва останалите в клуба да разбират от футбол.

Не е нужно Батков да разбира от футбол, стига да не се меси там. А той го прави...

Така е, за съжаление.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 111 госта