Левски София - Марек Дупница | 18:30 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски София - Марек Дупница | 18:30 ч.

Мнениеот W84me » 10 юли 2014 09:53

milen.hristov написа:
topchaki написа:Тия пък от ТВ7 ще предавали само по 2 мача на седмица.По добре и тях да не предават да си дават турските сапунки и да не ни дразнят.Ебати държавата една спортна телевизия да нямаме.Да си разделят мачовете между 2-3 телевизии че да можем да си гледаме срещите

Е то с такъв спортен(синтаксисален) министър, как очакваш, че някой ще се застъпи за интересите на спорта

Хаххаха, държавата да се намеси във футбола ли искаш? :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски София - Марек Дупница | 18:30 ч.

Мнениеот turbogena » 10 юли 2014 11:36

santiliana написа:Вижте, гледах контролата на 15 метра разстояние от терена... Резултатът заблуждава сериозно, няма какво да се залъгваме... В защита сме все същата пародия... За добро или за лошо- но Веско Минев позаздрави левия фланг... Но в центъра на отбраната сме- леш... Тоя Пламен Димов е тотално недоразумение... Няма влизане, което да не е рисково- я за противника, я за сигурността на отбраната ни... Просто това момче НЕ СТАВА! Заменилият през второто полувреме Стойчев, Аймен Белаид е изгубил доста от формата си и направи някои сериозни грешки...Но да се надяваме, че с мачовете ще се оправи и именно той ще е партньора на Борко... От дясно е ясно- или Ради, или Крумов...В средата е един тих хаос... Балтанов и Прохазка се бутат като мухи без глави, но КПД-то им клони към абсолютната нула... Стефчо Велев е една идея по-добре, но и той показва доста брак в играта си... Влезлият през второто полувреме испанец показа доста интересни неща, въпреки че е доста невзрачен външно...Наподобява Зе Соарес или Дани Младенов, но има едно положително качество- не задържа топката, а я отиграва веднага и в повечето случаи няма грешен ход...В нападение за пореден път се убедих, че двамата Валериевци няма да могат да мелят брашно едновременно... В заключение искам да кажа, че имаме крещяща нужда от двама остри флангови играчи и един централен бранител... Както и вратар... На този етап реално сме за 7-8-мо място... Слабичко, доста слабичко... Но да се надяваме, че ще тръгнем да отлепяме от дъното...

И аз бях в Правец за контролата. Подкрепям напълно мнението ти за представянето на отбора. ;)
В центъра на отбраната и халфовата линия нещата изглеждат направо плачевно. Борко Стойчев и Пламен Димов са си истинско бедствие. Дори Милиев и Иво Главата седяха по-добре ми се струва. :mrgreen: В центъра още по-зле - Прохазка ,Балтанов и Велев. Играем с 3-ма дефанзивни срещу Марек Дупница... Ама то като няма други... Испанчето с номер 8 ми хареса как се включи. Раздвижи малко играта и имаше интересни отигравания.
Общо взето нямам никакви очаквания към този отбор. Дано само на 27-ми да се стегнат и да избегнем 5-та поредна загуба от лупитата...
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: Левски София - Марек Дупница | 18:30 ч.

Мнениеот Gonzalez1914 » 10 юли 2014 11:41

zlatan, по отношение на физиката, не съм на същото мнение... Явно не си гледал Берое на живо онзи ден, да видиш какво е физика, братче...Испанецът "пипа" топката, но е колкото един добре надървен ***... Понякога се чудя, къде на майтап- къде на сериозно...Да не би да има някакво изискване в Левски да се привличат все играчи, на които долния край на гащетата да застъпва калците... Единствено Борко и Прохазка имат "стойка" на футболист... Тоя Пламен Димов язък му за фигурата- голям лебед е...Нищо не става от него... Бековете вече са добре- добър-лош, Минев си е величина в България. Ради Димитров също ми харесва... Крещяща нужда имаме от "тежък" нападател- сещам се на първо четене за тоя Доре от Ботев... Двамата Валерковци за втори (лек) нападател... И задължително- крила (и ляво, и дясно)...


Много , много ще трябва на този отбор и футболисти и обиграване а за футболните инвалиди като Пламен Димов ... без коментар !
Най радващото в мачовете ... колкото и странно да прозвучи е Божидар Краев !
Дано Божидар Краев да "зарази" останалите с духа си и желанието за игра .
Реално и тази година а и занапред надежди за нещо повече от 5-7 място надали .
Няма какво да се заблуждаваме , важното е да не ебнеме футболистите и треньора рано, рано .

Потребителски аватар
blue atak
Мнения: 1170
Регистриран на: 17 юни 2013 17:42
Skype: biker_boyz91
Контакти:

Re: Левски София - Марек Дупница | 18:30 ч.

Мнениеот blue atak » 10 юли 2014 11:56

santiliana написа:
zlatan написа:
zlobul написа:Не успях да гледам контролата, но явно отзивите са добри :)


злоби,аз за първи път ги гледах днес.Имат страхотна физика в момента,ама наистина страхотна физика.Новото испанче много добро,Краев е наистина талантливо момче,Прохазка е с няколко дроба,Ради Димитров е попълнение,Стефчо играе добре в средата,за Минев няма да коментирам,момчетата от Марек не ни застрашиха.
Това е позитивното-сега слабостите-много, много слаба атакуваща мощ-на всяка цена е нужен нападател-дано да е испанче.Защитата ни е колеблива отново при центрирания-разчитам на Аймен.
Реално с този отбор може да се конкурираме с розовите,Латекса и Берое-лудите са много пред нас в момента.Пловдивските отбори ще кърпят дупки като нас,тоест реално 2-4 място този сезон с този отбор.


zlatan, по отношение на физиката, не съм на същото мнение... Явно не си гледал Берое на живо онзи ден, да видиш какво е физика, братче...Испанецът "пипа" топката, но е колкото един добре надървен ***... Понякога се чудя, къде на майтап- къде на сериозно...Да не би да има някакво изискване в Левски да се привличат все играчи, на които долния край на гащетата да застъпва калците... Единствено Борко и Прохазка имат "стойка" на футболист... Тоя Пламен Димов язък му за фигурата- голям лебед е...Нищо не става от него... Бековете вече са добре- добър-лош, Минев си е величина в България. Ради Димитров също ми харесва... Крещяща нужда имаме от "тежък" нападател- сещам се на първо четене за тоя Доре от Ботев... Двамата Валерковци за втори (лек) нападател... И задължително- крила (и ляво, и дясно)...

Нали каза Гонзо че ще вземе крила.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Левски София - Марек Дупница | 18:30 ч.

Мнениеот stefani » 10 юли 2014 15:34

Щеше да е оптимистично ако не беше Домо ...
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Левски София - Марек Дупница | 18:30 ч.

Мнениеот milen.hristov » 10 юли 2014 20:51

W84me написа:
milen.hristov написа:
topchaki написа:Тия пък от ТВ7 ще предавали само по 2 мача на седмица.По добре и тях да не предават да си дават турските сапунки и да не ни дразнят.Ебати държавата една спортна телевизия да нямаме.Да си разделят мачовете между 2-3 телевизии че да можем да си гледаме срещите

Е то с такъв спортен(синтаксисален) министър, как очакваш, че някой ще се застъпи за интересите на спорта

Хаххаха, държавата да се намеси във футбола ли искаш? :mrgreen:

Просто да не пречи, а тя пречи с некомпетентността си.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски София - Марек Дупница | 18:30 ч.

Мнениеот wilge » 11 юли 2014 11:25

Gonzalez1914 написа:
zlatan, по отношение на физиката, не съм на същото мнение... Явно не си гледал Берое на живо онзи ден, да видиш какво е физика, братче...Испанецът "пипа" топката, но е колкото един добре надървен ***... Понякога се чудя, къде на майтап- къде на сериозно...Да не би да има някакво изискване в Левски да се привличат все играчи, на които долния край на гащетата да застъпва калците... Единствено Борко и Прохазка имат "стойка" на футболист... Тоя Пламен Димов язък му за фигурата- голям лебед е...Нищо не става от него... Бековете вече са добре- добър-лош, Минев си е величина в България. Ради Димитров също ми харесва... Крещяща нужда имаме от "тежък" нападател- сещам се на първо четене за тоя Доре от Ботев... Двамата Валерковци за втори (лек) нападател... И задължително- крила (и ляво, и дясно)...


Много , много ще трябва на този отбор и футболисти и обиграване а за футболните инвалиди като Пламен Димов ... без коментар !
Най радващото в мачовете ... колкото и странно да прозвучи е Божидар Краев !
Дано Божидар Краев да "зарази" останалите с духа си и желанието за игра .
Реално и тази година а и занапред надежди за нещо повече от 5-7 място надали .
Няма какво да се заблуждаваме , важното е да не ебнеме футболистите и треньора рано, рано .

Gonzalez1914, това да не грип та да ги зарази. Тук става въпрос за талант. Посочи ми кой от тези пламендимовци в Левски има такъв?

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Левски София - Марек Дупница | 18:30 ч.

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 11 юли 2014 17:24

milen.hristov написа:
W84me написа:
milen.hristov написа:
topchaki написа:Тия пък от ТВ7 ще предавали само по 2 мача на седмица.По добре и тях да не предават да си дават турските сапунки и да не ни дразнят.Ебати държавата една спортна телевизия да нямаме.Да си разделят мачовете между 2-3 телевизии че да можем да си гледаме срещите

Е то с такъв спортен(синтаксисален) министър, как очакваш, че някой ще се застъпи за интересите на спорта

Хаххаха, държавата да се намеси във футбола ли искаш? :mrgreen:

Просто да не пречи, а тя пречи с некомпетентността си.

Ако не намесваше политиката в теми като тази те щяха да са доста по-често уместни. Казвам ти го като пич, не да се ям с теб.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: Левски София - Марек Дупница | 18:30 ч.

Мнениеот emigo73 » 15 юли 2014 17:55

turbogena написа:
santiliana написа:Вижте, гледах контролата на 15 метра разстояние от терена... Резултатът заблуждава сериозно, няма какво да се залъгваме... В защита сме все същата пародия... За добро или за лошо- но Веско Минев позаздрави левия фланг... Но в центъра на отбраната сме- леш... Тоя Пламен Димов е тотално недоразумение... Няма влизане, което да не е рисково- я за противника, я за сигурността на отбраната ни... Просто това момче НЕ СТАВА! Заменилият през второто полувреме Стойчев, Аймен Белаид е изгубил доста от формата си и направи някои сериозни грешки...Но да се надяваме, че с мачовете ще се оправи и именно той ще е партньора на Борко... От дясно е ясно- или Ради, или Крумов...В средата е един тих хаос... Балтанов и Прохазка се бутат като мухи без глави, но КПД-то им клони към абсолютната нула... Стефчо Велев е една идея по-добре, но и той показва доста брак в играта си... Влезлият през второто полувреме испанец показа доста интересни неща, въпреки че е доста невзрачен външно...Наподобява Зе Соарес или Дани Младенов, но има едно положително качество- не задържа топката, а я отиграва веднага и в повечето случаи няма грешен ход...В нападение за пореден път се убедих, че двамата Валериевци няма да могат да мелят брашно едновременно... В заключение искам да кажа, че имаме крещяща нужда от двама остри флангови играчи и един централен бранител... Както и вратар... На този етап реално сме за 7-8-мо място... Слабичко, доста слабичко... Но да се надяваме, че ще тръгнем да отлепяме от дъното...

И аз бях в Правец за контролата. Подкрепям напълно мнението ти за представянето на отбора. ;)
В центъра на отбраната и халфовата линия нещата изглеждат направо плачевно. Борко Стойчев и Пламен Димов са си истинско бедствие. Дори Милиев и Иво Главата седяха по-добре ми се струва. :mrgreen: В центъра още по-зле - Прохазка ,Балтанов и Велев. Играем с 3-ма дефанзивни срещу Марек Дупница... Ама то като няма други... Испанчето с номер 8 ми хареса как се включи. Раздвижи малко играта и имаше интересни отигравания.
Общо взето нямам никакви очаквания към този отбор. Дано само на 27-ми да се стегнат и да избегнем 5-та поредна загуба от лупитата...


Който и да играе до П. Димов в центъра,нивото му ще падне на половина. Така,че Борко не е толкова зле,просто когато се опитваш,да покриваш партньора нещата изглеждат ,така трагично.
Между другото,положението в средата при Балтанов и Прохазка е аналогично на централните защитници. Не виждам кой може,да се сработи с Балтанов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov и 39 госта