Фен тръст "Синя България"

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vency75
Мнения: 169
Регистриран на: 20 авг 2008 13:19
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот vency75 » 03 апр 2015 10:07

понеже тук е местото за тръста и НКП,някой знае ли защо в техните саитове никой нищо не пише.последната информация в НКП е от 23.03, а тази в тръста е за набиране на средства отново и да от 2.04 е но е стара новина.толкова ли няма новини около отбора да се напише 2-3 изречения.иначе защо са тези саитове?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот blue avalanche » 03 апр 2015 10:17

vency75 написа:понеже тук е местото за тръста и НКП,някой знае ли защо в техните саитове никой нищо не пише.последната информация в НКП е от 23.03, а тази в тръста е за набиране на средства отново и да от 2.04 е но е стара новина.толкова ли няма новини около отбора да се напише 2-3 изречения.иначе защо са тези саитове?

Хората са заети!!!
Просят пари от феновете!!!
Междувпрочем,ако ще давам пари на Тръста,за да вземел ТОЙ акции,не може ли да дам пари,за да взема АЗ акции??? :o :o :o

svetli-lz
Мнения: 414
Регистриран на: 11 окт 2013 11:12
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот svetli-lz » 03 апр 2015 10:48

blue avalanche написа:
vency75 написа:понеже тук е местото за тръста и НКП,някой знае ли защо в техните саитове никой нищо не пише.последната информация в НКП е от 23.03, а тази в тръста е за набиране на средства отново и да от 2.04 е но е стара новина.толкова ли няма новини около отбора да се напише 2-3 изречения.иначе защо са тези саитове?

Хората са заети!!!
Просят пари от феновете!!!
Междувпрочем,ако ще давам пари на Тръста,за да вземел ТОЙ акции,не може ли да дам пари,за да взема АЗ акции??? :o :o :o


Много егоистично разсъждаваш :P , някакси по-авторитетно звучи Тръста , дават пресконференции често , които са безмислени по същество , но ги отразяват в медиите не ти ли се ще да си част от тази общност ;) по Дарик тече една реч на Бай Тошо " Кой си ти да решаваш бе , ще решава тоя който има пари"

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 383
Регистриран на: 30 юли 2008 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот Доктор Н » 04 апр 2015 07:47

vency75 написа:.... а тази в тръста е за набиране на средства отново и да от 2.04 е но е стара новина.толкова ли няма новини около отбора да се напише 2-3 изречения.иначе защо са тези саитове?

Сайтът на Тръста предоставя информация за организацията, нейните инициативи и проекти. Не е информационен сайт свързан с клуба., нито спортен сайт.
blue avalanche написа:Междувпрочем,ако ще давам пари на Тръста,за да вземел ТОЙ акции,не може ли да дам пари,за да взема АЗ акции??? :o :o :o

Много хора нямат възможност да закупят акции за 100 лв, колкото е определения от Батков минимум. Тръста по този начин им предоставя възможност да се включат в кампанията. Ти, ако можеш и искаш, може да дариш на клуба от свое име. Това ще е супер и не виждам с какво ти пречи Тръста.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот Живко6461 » 04 апр 2015 07:47

svetli-lz написа:
blue avalanche написа:...
Междувпрочем,ако ще давам пари на Тръста,за да вземел ТОЙ акции,не може ли да дам пари,за да взема АЗ акции??? :o :o :o

Много егоистично разсъждаваш :P , някакси по-авторитетно звучи Тръста , дават пресконференции често , които са безмислени по същество , но ги отразяват в медиите не ти ли се ще да си част от тази общност ;) по Дарик тече една реч на Бай Тошо " Кой си ти да решаваш бе , ще решава тоя който има пари"

Човекът явно има пари. Левскар е. Има желание да ги вложи. Но да си купи акции. Да бъде акционер, с право на глас. Да решава. Може да бъде полезен. Особено при нивото на сегашното ръководство. :)
Но му се предлага алтернативата - несъвсем ясното "акции-дарение" или "дай си парите на нас, ние знаем и можем". :) Колко знаят и могат - вж. класирането и финансовото състояние на "Левски".

vency75
Мнения: 169
Регистриран на: 20 авг 2008 13:19
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот vency75 » 15 апр 2015 21:17

Доктор Н написа:
vency75 написа:.... а тази в тръста е за набиране на средства отново и да от 2.04 е но е стара новина.толкова ли няма новини около отбора да се напише 2-3 изречения.иначе защо са тези саитове?

Сайтът на Тръста предоставя информация за организацията, нейните инициативи и проекти. Не е информационен сайт свързан с клуба., нито спортен сайт.
blue avalanche написа:Междувпрочем,ако ще давам пари на Тръста,за да вземел ТОЙ акции,не може ли да дам пари,за да взема АЗ акции??? :o :o :o

Много хора нямат възможност да закупят акции за 100 лв, колкото е определения от Батков минимум. Тръста по този начин им предоставя възможност да се включат в кампанията. Ти, ако можеш и искаш, може да дариш на клуба от свое име. Това ще е супер и не виждам с какво ти пречи Тръста.


съгласен съм че не е информационен сайт,но е сайт и в него като такъв от време на време се пише по нещо за целта за която е създаден.а именно за подкрепа на любимия отбор.но такава не се вижда.на месец едно изявление за набиране на средства не е достатъчно.най малкото поне може да се публикува нещо като мотивация за феновете ,разяснение за какво,за кое ще се дават пари и трябват също.това по радио и телевизия или пък на пресконференциите е съвсем друго.
дори това което си написал че предоставя информация за организацията не е точно така.погледни ако скоро не си.аз не съм против тръста.аз съм за.и всички левскари трябва да сме за.но и от там също трябва да помислят за това

Потребителски аватар
Stahlgewitter
Мнения: 4332
Регистриран на: 16 сеп 2013 19:46
Местоположение: Sofia Bulgaria
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот Stahlgewitter » 16 апр 2015 21:50

Ще има щанд на Тръста в петък преди мача.
След 18:00 може да заповядате на традиционния щанд на тръст "Синя България" до касите. Ще може да подадете молба и да станете член на място, да платите членския си внос за 2015 или да дарите пари за школата на Левски Раковски или закупуването на акции. Отговаряме и на всякакви въпроси свързани с тръста.
Изображение

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 383
Регистриран на: 30 юли 2008 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот Доктор Н » 17 апр 2015 22:48

Всички интересуващи се от това кой и как взима решенията в Тръста може да прочетат протоколите от заседанията на УС на организацията проведени през месец март. Ето тук :http://sinyabulgaria.org/razdel/dokumenti/

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот Мистри » 25 апр 2015 16:51

"...Чочев имаше огромно желание да заиграе в "Левски". Отиде на "Герена", но Илиан Илиев не се впечатли особено. Не му обърна никакво внимание и не се разбраха...." из интервю на Пламен Николов , бивш защитник на Левски.

Само малка част от истината, която показва , какви "светли" умове работят или са работили в Левски.
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 383
Регистриран на: 30 юли 2008 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот Доктор Н » 17 май 2015 16:41

Момчетата правят каквото трябва. Да се напънем и ние!
http://sinyabulgaria.org/pozitsia-na-trast-sinya-balgaria-i-nkp/


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata, W84me и 59 госта