Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
крАСАВци
Мнения: 591
Регистриран на: 06 юли 2012 15:16
Контакти:

Re: Oфициална Тема: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот крАСАВци » 30 ное 2012 21:17

Дано да е истина, българския футбол ще се оправи само когато си стегнем базите и стадионите!
Успех и до следващия сезон да сте с нов стадион и гостуванията ни на Герена да са по-яки 8-)
Благородно ви завиждам :)

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Oфициална Тема: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот t0bl3ro_bg » 30 ное 2012 21:27

kokic1986 написа:Само да не стане "българска работа" и да се наложи да ходим да гледаме Левски на , полу-срутен стадион. Надявм се да го направят като хората - отивам на Герена - паркирам си вектрата на някой от етажите на паркинга - отиваме с компанията на някое от кафененцата и за финал най-важното - качваме се в Б дивеем на воля под козирката и си тръгваш горд защото любимия ти клуб разполага с такова съоръжение. Лошото е , че ми се струва прекалено хубаво за да е истина :(


Това да не ти е на Ювентус стадиона, да не ти е ;д

Дай богу такъв стадион всеки му

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Oфициална Тема: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот Бижутера » 30 ное 2012 23:44

t0bl3ro_bg написа:"Георги Аспарухов-Газпром Арена" за 10 години като име на стадионa, САМО ако го построят изцяло с парите на Газпром. Иначе не съм съгласен да се сменя име на стадион или трибуна за пари. В името на някой велик играч на Левски - да,но не и за парите..

ти не си съгласен, ама и никой няма да те пита...в цяла европа е практика да се смянат имената срещу пари ;)
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!


Потребителски аватар
Lakokara4a
Мнения: 448
Регистриран на: 28 юни 2008 10:37
Контакти:

Re: Oфициална Тема: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот Lakokara4a » 01 дек 2012 08:28

Само да не стане да има стадион и да играят Милиев и Йовов на него...Вярно че базите не стават и за Ангола и са строени навсякъде (с дребни изключения) по времето социализма, ама и без футболисти не става. Пусни бездарниците дето не могат да си вържат обувките на него и ела гледай пародия.
Иначе дано стане стадиона, макар че аз съм скептик. Изпраха сума пари за "Васил Левски" без реално да са правили по него кой знае какво. Абе... дано!

Потребителски аватар
tani
Мнения: 474
Регистриран на: 24 сеп 2009 21:04
Контакти:

Re: Oфициална Тема: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот tani » 01 дек 2012 08:57

Дай ноже да е вярноа ако и това че Батков си отива е също вяено,ще е двоен празник за много от феновете на любимия тим.Според мен най вярното и правилно име ще трябва да е Георги Аспарухов-Газпром стадион.Желая по бързо и най вече качествено построяване на един наистина красив футболен стадион с който да се гордеем в Европа,но дано и отбора ни стане също толкова добър като стадиона.Защото тогава наистина ще се чувствам горд като фен на любимия Левски.Успех.

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Oфициална Тема: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот stoyankd » 01 дек 2012 09:15

Lakokara4a написа:Само да не стане да има стадион и да играят Милиев и Йовов на него...Вярно че базите не стават и за Ангола и са строени навсякъде (с дребни изключения) по времето социализма, ама и без футболисти не става. Пусни бездарниците дето не могат да си вържат обувките на него и ела гледай пародия.
Иначе дано стане стадиона, макар че аз съм скептик. Изпраха сума пари за "Васил Левски" без реално да са правили по него кой знае какво. Абе... дано!

Не разбирам защо обиждаш Ангола. За Купата на Африканските нации 2010 построиха два нови стадиона, а още два ги обновиха основно. Ето ти снимки на Националния им стадион http://www.fussballtempel.net/caf/ANG/11_Novembro.html, другите си ги виж сам. В Того направиха нов стадион и поканиха Бразилия, в Габон направиха. А в България няма нужда от нов стадион.

Потребителски аватар
lucio
Мнения: 410
Регистриран на: 10 май 2009 09:36
Контакти:

Re: Oфициална Тема: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот lucio » 01 дек 2012 09:21

Нека поне първа копка да направят, пък после ще има да си коментираме дъъъълго време :)

zlobul
Мнения: 2819
Регистриран на: 09 мар 2011 14:47
Контакти:

Re: Oфициална Тема: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот zlobul » 01 дек 2012 10:01

Ако ще да направят стадион като "Сантяго Бернабеу" тия куци коне ,по-добри НЯМА ДА СТАНАТ . Друг е въпроса , че за да правиш нов стадион , трябва да има тенденция - на мачовете ти да идват доста хора , а не като сега 400-500 човека , а отборът ти да отпада в предварителните кръгове .
Според мен "някой" ще се нагуши доста от цялата тази работа .
1-Подписа на агент Тара все още стои под документа за ликвидирането на "Левски" и трансформацията му във "Витоша".
2-Гонзо- с този некадърник тръгна разрухата .
3-Тоньо е вреден за Левски !

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2821
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Oфициална Тема: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот futbolqga » 01 дек 2012 11:00

zlobul написа:Ако ще да направят стадион като "Сантяго Бернабеу" тия куци коне ,по-добри НЯМА ДА СТАНАТ . Друг е въпроса , че за да правиш нов стадион , трябва да има тенденция - на мачовете ти да идват доста хора , а не като сега 400-500 човека , а отборът ти да отпада в предварителните кръгове .
Според мен "някой" ще се нагуши доста от цялата тази работа .

Ставаш просто смешен вече!По твоята логика в България няма нужда от изграждане на нови стадиони, защото сегашните не се пълнят, а клубовете не играят в груповата фаза на ЛЕ и ШЛ?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, jusi и 151 госта