Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот batmanlevski » 21 апр 2016 22:05

wilge написа:
batmanlevski написа:от ръководството са публикували имената на бившите футболисти които ще получат място в сектор А , от чужденците е поканен само Пажин , незнам защо са пропуснали Бардон, Кабат , Дембеле , не видях и името на Петър Михтарски който няколко пъти става голмайстор на Левски ,може би са бързали и затова, дано да поправят грешката си

Аз бих добавил Саша Симонович и Миодраг Пантелич? Мисля че, и някой треньори имат място в списъка.

да,да разбира се и аз пропускам някой , но все пак дано получат покани тези хора защото са дали наистина много на Левски и заслужават това уважение
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
shwepi
Мнения: 536
Регистриран на: 05 яну 2010 17:03
Skype: shwepi
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот shwepi » 21 апр 2016 22:19

batmanlevski написа:от ръководството са публикували имената на бившите футболисти които ще получат място в сектор А , от чужденците е поканен само Пажин , незнам защо са пропуснали Бардон, Кабат , Дембеле , не видях и името на Петър Михтарски който няколко пъти става голмайстор на Левски ,може би са бързали и затова, дано да поправят грешката си

Дайте списъка да видим колко левскари сте пропуснали?

Фенове + гъзолизци в управлението :evil:
39 PFC CSKA Sofia BUL 25 0 98 41 16 41 140 144 98 -4
:?:
147 PFC CSKA-Sofia JSC BUL 4 0 16 8 1 7 29 28 17 1
:!:

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 383
Регистриран на: 30 юли 2008 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот Доктор Н » 21 апр 2016 22:49

Има стотици заслужили, а местата са ограничени. Този сектор трябва да се изплаща. Бардон, бе голям , но в годината ще посети макс 1-2 мача. Нормално е да не му дадат.По-добре веднъж, когато дойде, да го поканят в бокс отколкото целогодишно да му седи празно мястото. Най-добре да изпразним сектора и да подредим всички бивши,а ако не стигнат местата, ще ги наредим в ресторантите или музея! И всички ще са щастливи.

Киро Пора
Мнения: 322
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот Киро Пора » 21 апр 2016 23:00

Доктор Н написа:Има стотици заслужили, а местата са ограничени. Този сектор трябва да се изплаща. Бардон, бе голям , но в годината ще посети макс 1-2 мача. Нормално е да не му дадат.По-добре веднъж, когато дойде, да го поканят в бокс отколкото целогодишно да му седи празно мястото. Най-добре да изпразним сектора и да подредим всички бивши,а ако не стигнат местата, ще ги наредим в ресторантите или музея! И всички ще са щастливи.


Не бе, човек! Кабат и Дембеле ги няма!!!!! И Гаучо и Вава!!!!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот 1982 » 22 апр 2016 11:22

Киро Пора написа:В смисъл, че клубът не трябва да си плаща за извършената услуга (осигуряване на безопасност), така ли? Доста чорбарско звучи...


Когато феновете получават пари от клуба, винаги се създават разни зависимости и други неприятни последици. Аз лично винаги съм бил против привържениците да получават пари от ръководството .... под каквато и да е форма. И при вас, и при нас, публична тайна е, че от години определени групи цицат пари от ръководствата и осребряват "фенството" си. ;)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот korteneca » 22 апр 2016 11:52

Доктор Н написа:Има стотици заслужили, а местата са ограничени. Този сектор трябва да се изплаща. Бардон, бе голям , но в годината ще посети макс 1-2 мача. Нормално е да не му дадат.По-добре веднъж, когато дойде, да го поканят в бокс отколкото целогодишно да му седи празно мястото.

На Бардон мястото му е като спортен директор, поне според мен. 8-)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот wilge » 23 апр 2016 09:22

Доктор Н написа:Има стотици заслужили, а местата са ограничени. Този сектор трябва да се изплаща. Бардон, бе голям , но в годината ще посети макс 1-2 мача. Нормално е да не му дадат.По-добре веднъж, когато дойде, да го поканят в бокс отколкото целогодишно да му седи празно мястото. Най-добре да изпразним сектора и да подредим всички бивши,а ако не стигнат местата, ще ги наредим в ресторантите или музея! И всички ще са щастливи.

Сигурно аз нещо не съм разбрал. Това не са ли еднократни покани само за откриването на сектора?

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот Blue1914 » 23 апр 2016 16:55

Колеги, някой има ли представа откъде ще се влиза за Ложа 2- местата от 35 кинта, откъм Б. На билета пише вход 1,2,3,4, което е малоумно.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот Red_Neck » 13 май 2016 12:43

Момци, никъде не намерих инфо с какви кетъринг помещения разполага Сектор А.
Единствено разбрах, че има луксозен ресторант, но въпросът ми е дали има (и колко) помещения за бързо хранене и напитки?

Предварително благодаря.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
twize
Мнения: 256
Регистриран на: 03 мар 2010 12:16
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот twize » 19 май 2016 16:32

Някой знае ли дали музеят и най-вече фен магазинът ще работят постоянно или само в дните с мачове?
Като гледам магазинът ще бъде зареден доста добре, та се чудя по всяко време ли ще е на разположение :roll:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot], darkblue67, eddie, futbolqga и 121 госта