Сектор Б

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот ММ1914 » 12 дек 2016 17:19

mikata написа:
В неделя се състоя среща на фракциите от агитката на Левски. Сбирката в столичната зала "Универсиада" се осъществи по покана на Националния клуб на привържениците. На нея бе обсъден отливът на фенове от домакинските мачове на състава. Бяха изгладени някои противоречия и изготвена стратегия за връщането на феновете на трибуните, пише вестник "Тема спорт".

Срещата започна с реч на председателя на НКП Степан Хиндлиян. Той се обърна към останалите в залата по следния начин:

"Ще ви помоля да си отговорите на един въпрос - "Аз от Левски ли съм?". А след това на още няколко... Аз от сектор Б ли съм? Аз от някоя фракция ли съм? Аз поклонник на някое определено лице ли съм? Аз от форума ли съм, аз от фейсбук-група ли съм, или съм от кръчмата в квартала. Ако отговорите на всичките тези въпроси са положителни, поне ги степенувайте, за да е ясно. Аз за себе си знам кой е отговорът. Знам защо съм тук, защо съм на стадиона и защо ще продължа да бъда на него без значение дали ще заемам това място (б.р. -председателския пост на НКП)". След това в залата се проведе "Боен турнир 2016".

https://topsport.bg/levski/krehko-primi ... evski.html

Не беше много лоша срещата, но не беше и много ползотворна. Дивизията си чакаха момента да убедят част от привържениците на отбора, че са прави, и то чакаха няколко месеца, накрая дойдоха неподготвени и бяха неубедителни в сравнение с Младежа и Калчев. Почнаха да говорят глупости за факли/на мач от ЕКТ за който наказанието е било 20к евро, колко вкарвали на стадиона/, оказа се че са против НКП да има спонсорски договор, но нямат нищо против да получават част от тези пари, когато им потрябват. Искат да закрият НКП и да направят една нова структура, която да е централизирана, да се сменят имената на всички фенклубове по места. Казаха че не били създадени с разрешението на Младежа, а се оказа че му поискали съгласие при създаването си. Младежа ги бил обидил като казал че е хвърчал за тях като линейка, но пък се оказа че когато е трябвало им е помагал и то пред клуба им.
Представиха се зле. Общо взето звучаха като разсърдени деца. Несериозна работа.
Приятеля / един от пичовете от кварталите на София/ си каза че Дългия разпява по-добре от него и че иска той/Дългия/ да се върне, браво за което на пича, но натам не се разбраха. Общо взето засега ще е така, сега се приемат предложения до НКП за промени. Ще поживеем, ще видим.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Сектор Б

Мнениеот 1982 » 13 дек 2016 00:20

Човек, какво ще се променя, като НКП е една куха организация, параван на SW`99 ??! :lol: :lol:

Не знам Младежа какво е разрешавал, но Южна Дивизия бяха създадени 2006-а, нали ??! Тогава шеф на София Запад беше Христо Вартерян - Ицо Исуса или Стружката. Ако някой е давал разрешение, би трябвало да е той. Младежа стана шеф на СЗ, когато Исуса изчезна, един Господ знае дали го убиха или се крие някъде.

Истината е, че София Запад унищожават всичко, което набира популярност в сектор Б - Фонда ви, Южна Дивизия и т.н. Бяха пребити и изгонени, намазани с лайна и т.н., редица хора, само защото наркодилърите не обичат някой друг да е център на внимание в сектора ви и да отнема от блясъка им.

На тази среща никой не се осмели да попита защо Тони намаза Ина Йорданова с лайна, нали ??! Никой не се осмели да попита колко СЗ получава от клуба за дейности като охрана, кетъринг и т.н. Кой купи рейса, с който се возят ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Долно уйно » 13 дек 2016 00:59

Я кажете, защо тези от бившата ЮД нямат право да ходят на мач в групички повече от двама и ако са трима след това ядат шамари...

Баси вие сте се превърнали в тотална пародия.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Сектор Б

Мнениеот 1982 » 13 дек 2016 01:12

Защото накривиха шапката на човека-сектор, човека-публика - Любомир Костадинов. Историята им е дълга, не за пръв път се карат и ЮД се махат, този път стана покрай декларацията на ЮД срещу Иво Тонев преди няколко месеца. Както е известно, СЗ са на финансова издръжка към ръководството на Левски и подобни остри критики на фракция от публиката са строго забранени. Оттам тръгна последният им разрив.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот boabbb » 13 дек 2016 11:11

Е, та тия ЮД колко души са, че да му се оставят на тоя Младежа да ги "шамари" :?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1880
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Sstefanov » 13 дек 2016 12:01

boabbb написа:Е, та тия ЮД колко души са, че да му се оставят на тоя Младежа да ги "шамари" :?

Явно нямаш представа, кой е Младежа и кой стой зад него. Доста жалко за нормалните хора, а Калчев е може би най долната ***** от всички.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Сектор Б

Мнениеот 1982 » 13 дек 2016 13:07

boabbb написа:Е, та тия ЮД колко души са, че да му се оставят на тоя Младежа да ги "шамари" :?


Смееш ли да скочиш на Младежа, като знаеш, че има солиден мафиотски и политически гръб ??! В тая мутренска "държава" не е много полезно да се дървиш на такива хора.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот boabbb » 13 дек 2016 13:17

Sstefanov написа:
boabbb написа:Е, та тия ЮД колко души са, че да му се оставят на тоя Младежа да ги "шамари" :?

Явно нямаш представа, кой е Младежа и кой стой зад него. Доста жалко за нормалните хора, а Калчев е може би най долната ***** от всички.


Любо Младежа го знам кой е, ама византиеца го няма вече - кой стои зад него сега :? Да не е адаша му ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот ММ1914 » 13 дек 2016 15:02

1982 написа:Човек, какво ще се променя, като НКП е една куха организация, параван на SW`99 ??! :lol: :lol:

Не знам Младежа какво е разрешавал, но Южна Дивизия бяха създадени 2006-а, нали ??! Тогава шеф на София Запад беше Христо Вартерян - Ицо Исуса или Стружката. Ако някой е давал разрешение, би трябвало да е той. Младежа стана шеф на СЗ, когато Исуса изчезна, един Господ знае дали го убиха или се крие някъде.

Истината е, че София Запад унищожават всичко, което набира популярност в сектор Б - Фонда ви, Южна Дивизия и т.н. Бяха пребити и изгонени, намазани с лайна и т.н., редица хора, само защото наркодилърите не обичат някой друг да е център на внимание в сектора ви и да отнема от блясъка им.

На тази среща никой не се осмели да попита защо Тони намаза Ина Йорданова с лайна, нали ??! Никой не се осмели да попита колко СЗ получава от клуба за дейности като охрана, кетъринг и т.н. Кой купи рейса, с който се возят ??!

И от ЮД си го признаха, да не споменаваме че Младежа и Исуса бяха дружки. Фонда - там остана едно петно, едни пари останаха във въздуха. Дивизията продължиха да говорят глупости, че това е първия път в който бойкотират. Повечето от нас помнят че не е точно така. Това е смешното, ЮД бяха 40 човека, не зададоха въпросите които трябваше, държаха се инфантилно. Накрая се оказа че и те са ползвали от парите на НФК. И да чакат 4 месеца за да се представят като аматьори, това е смешно.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот ММ1914 » 13 дек 2016 15:05

1982 написа:Защото накривиха шапката на човека-сектор, човека-публика - Любомир Костадинов. Историята им е дълга, не за пръв път се карат и ЮД се махат, този път стана покрай декларацията на ЮД срещу Иво Тонев преди няколко месеца. Както е известно, СЗ са на финансова издръжка към ръководството на Левски и подобни остри критики на фракция от публиката са строго забранени. Оттам тръгна последният им разрив.

Тук също не си прав. Имало е съгласуване на тази декларация и е трябвало да се пусне около месец, след идването на новото ръководство. Това че дивизията са я забавили, е някакъв опит за политическа игра, те самите го признаха.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: JACKO, tmanolov, Udoji90 и 37 госта