Сектор Б

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот gzagorov » 22 мар 2015 21:18

Stahlgewitter написа:ако не ви се пее за сранета по п***и...

:o Без коментар!
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот delqnski47 » 27 мар 2015 00:29

plamenst7 написа:Деградацията в сектор Б е на по-малка от тази на отбора, да не кажа и по-голяма. Дори до голяма степен състоянието на отбора се дължи на поведението на някои хора от сектор Б. За много левскари,а и фенове на други отбори това място от символ на левскарския дух се превърна в символ на олигофренията и място където се събират пропаднали типове. Лично аз съм израстнал в този сектор и съм го посещавал повече от 15 години. В един момент някъде преди 8-9 години простотията започна да ми идва в повече и се преселих в сектор А и сега във В. В последните няколко години съм бил в сектор Б само когато сме се водели гости на ЦСКА. Дори на последния мач с Хасково ми направи изключително грозно впечатление как през доста голяма част от времето се пееха анти ЦСКА песни изпълнени само с псувни и вулгарности, а ние дори не играехме с тях. Пускат се декларации как нашата любов била по-силна от тяхната омраза, а излиза, че нашата омраза е не по-малка.

При нас е горе долу същата картинка.Всеки път като отида на мач и олигофренията е над всичко останало. ;)
Не че искам да се изкарвам някъв моралист,но да тормозиш постоянно търговците на семки и фъстъци като отидеш и най-безцеремонно и унизително обереш една шепа семки,теглиш им една псувня и почнеш да им се подиграваш ,си е чиста селяния.Пример давам.За съжаление всеки път аз(и патрулката на два метра от мене) ставаме свидетели на това.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Sinite ot Sofia » 03 апр 2015 00:18

Тук всеки е много запознат, раздават се квалификации - наркомани, утайки, пияници и т.н.. вижте сега ( нямам нищо общо със СЗ), слухове и приказки за терор в сектора от тяхна страна се носят от години. Никой никога не ми е налагал да пея за пу*ки, ако не искам, никой не ме е бил, ако не съм напушен или пиян. Миналата година, когато бяхме потенциални шампиони и купа - носители, сектора беше пълен и всичко беше окей. Истината е, че в България манталитета е силно сбъркан и масовия фен ( по - скоро привърженик) "нема да им стъпи на тия повече", ако не сме първи и не играем 1/2 финал в ЛЕ. Това, което става в "Б" е същото, което се случва и във "В".. явно сме милиони само на приказки. Отлива е сериозен, но не някоя фракция е причина за случващото се. Няма безгрешни и СЗ, и всички останали левскари правим грешки ( някои сериозни и безумни, особено напоследък), никой не казва, че са светци. Прекалява се обаче с преразказите и украсените до безобразие истории. Още на реванша с разград ще видите сектора пълен, щ'ото СЗ бият до припадък, може би. Тръгне ли отбора ( в случая това означава купа) ще тръгне и сектора, и другия, и строящия се - бъдете сигурни. И още нещо.. в една такава сериозна маса е нормално да има и неприятни зрънца, има ги навсякъде където има сериозна агитка. По - малко филми и повече по мачове.. ще стане!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот gzagorov » 04 апр 2015 07:35

Sinite ot Sofia написа:Никой никога не ми е налагал да пея за пу*ки, ако не искам, никой не ме е бил, ако не съм напушен или пиян.

Вероятно повечето хора, освен че не искат да ги пеят, не искат и да слушат такива неща. Да не споменаваме, че се очаква от тях, а и може би искат, да заведат и децата си на мач.

Разбира се, че ще има отлив. Феновете искат отборът да върви напред - независимо от играта и резултатите, да се развива, да има мисъл в управлението. Последните години това не се случваше, назначавани бяха (и още са) "мотивирани" "големи левскари", тоест дето се казва "наши хора", а не добри специалисти. Е, и в националния отбор, с "нашия" човек на вратата (не е само той, но тава е яркият пример в момента) виждаме докъде води тази практика. Дотам доведе и в "Левски" - до разочарование сред феновете.
Дано поне сега оставят Стоев да работи спокойно, въпреки че не е "голям левскар"; това може и да върне част от привържениците на стадиона.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
Ultra_Levski_1914
Мнения: 10
Регистриран на: 04 апр 2015 13:39
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Ultra_Levski_1914 » 04 апр 2015 15:06

Sinite ot Sofia написа:Тук всеки е много запознат, раздават се квалификации - наркомани, утайки, пияници и т.н.. вижте сега ( нямам нищо общо със СЗ), слухове и приказки за терор в сектора от тяхна страна се носят от години. Никой никога не ми е налагал да пея за пу*ки, ако не искам, никой не ме е бил, ако не съм напушен или пиян. Миналата година, когато бяхме потенциални шампиони и купа - носители, сектора беше пълен и всичко беше окей. Истината е, че в България манталитета е силно сбъркан и масовия фен ( по - скоро привърженик) "нема да им стъпи на тия повече", ако не сме първи и не играем 1/2 финал в ЛЕ. Това, което става в "Б" е същото, което се случва и във "В".. явно сме милиони само на приказки. Отлива е сериозен, но не някоя фракция е причина за случващото се. Няма безгрешни и СЗ, и всички останали левскари правим грешки ( някои сериозни и безумни, особено напоследък), никой не казва, че са светци. Прекалява се обаче с преразказите и украсените до безобразие истории. Още на реванша с разград ще видите сектора пълен, щ'ото СЗ бият до припадък, може би. Тръгне ли отбора ( в случая това означава купа) ще тръгне и сектора, и другия, и строящия се - бъдете сигурни. И още нещо.. в една такава сериозна маса е нормално да има и неприятни зрънца, има ги навсякъде където има сериозна агитка. По - малко филми и повече по мачове.. ще стане!


+1914
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/592/8068592e.png[/wrapimg][/center]
[center]И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ, НИКОГА НЕ ЩЕ ОСТАНЕШ САМ![/center]

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот plamenst7 » 05 апр 2015 17:11

Ама хич не ми ги оправдавайте тия лекенца, които мислят само за сране и полови органи. Да - никой не те кара насила да ги пееш тия работи, ама когато през по-голямата част от мача се подават подобни неща от мегафона, си задаваш въпроса "абе аз какво правя тука?" и се налага през повечето време да си мълчиш.
Що се отнася за фенската култура и посещението на мачове, там също сме голяма трагедия и винаги си намираме оправданията защо да не идем на мач. Гледал съм много мачове от по-ниските нива на различни първенства в които нивото на футбола е дори по-ниско от нашето, отбори които са в дъното на класирането и на мачовете им има хич да не е по 10-15 хиляди души.

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот plamenst7 » 09 апр 2015 14:41

Така, така, още глоби и щети може да ненесете на клуба, а пък ние балъците ще ходим да правим дареня за да ви покрием малоумщината. Гипсово корито за боклуците унищожаващи и без това закъсалия финансово Левски. После да не се чудите защо догодина ще играят още по-големи некадърници в Левски.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Eminem » 09 апр 2015 14:48

Няма смисъл да се гледат записи, да се правят доклади и т.н. Още преди мача да ни глобяват, то се знае, че ще има повод.
Чета официалния форум и съм потресен. Излиза, че ако не псуваш на стадиона, ако не пееш КЗЦ, селяни умрете, за ку*ове, пу*ки, за мин*ти, сте меки китки.
Никога няма да има обединение на левскарите докато НКП и СЗ са на стадиона. Това са антилевскарски организации.

Потребителски аватар
Stahlgewitter
Мнения: 4332
Регистриран на: 16 сеп 2013 19:46
Местоположение: Sofia Bulgaria
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Stahlgewitter » 12 апр 2015 17:57

Eminem написа:Няма смисъл да се гледат записи, да се правят доклади и т.н. Още преди мача да ни глобяват, то се знае, че ще има повод.
Чета официалния форум и съм потресен. Излиза, че ако не псуваш на стадиона, ако не пееш КЗЦ, селяни умрете, за ку*ове, пу*ки, за мин*ти, сте меки китки.
Никога няма да има обединение на левскарите докато НКП и СЗ са на стадиона. Това са антилевскарски организации.

И аз го чета,че и пиша и да ти кажа не е точно така.
Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Eminem » 12 апр 2015 21:21

Stahlgewitter написа:
Eminem написа:Няма смисъл да се гледат записи, да се правят доклади и т.н. Още преди мача да ни глобяват, то се знае, че ще има повод.
Чета официалния форум и съм потресен. Излиза, че ако не псуваш на стадиона, ако не пееш КЗЦ, селяни умрете, за ку*ове, пу*ки, за мин*ти, сте меки китки.
Никога няма да има обединение на левскарите докато НКП и СЗ са на стадиона. Това са антилевскарски организации.

И аз го чета,че и пиша и да ти кажа не е точно така.

Слава Богу там прочетох и много нормални коментари.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E и 155 госта