Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
OGI1914RZ
Мнения: 161
Регистриран на: 01 юни 2016 09:59
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот OGI1914RZ » 28 юли 2016 17:03

milen.hristov написа:
Jürgen написа:
milen.hristov написа: Като искат да постигнат нещо, но нямат необходимите финанси, да изтеглят някакъв заем, който да върнат с успехите в последствие.

Отборът беше на крачка от фалит, ти искаш да теглят заеми :mrgreen: . А ако успехите са титла и купа, особено титла, бая голям заем ще трябва да взимат :!:

Еми то е явно, че няма да стане с лузъри като Аденджи, Нар, Бурабия, Деса. Хора свикнали и доволни от това да бъдат посредствени. И преди сме си го казвали тук, с трици маймуни не се ловят.
ОК, нямат пари за Левски новите собственици, тогава се пита за какво са там. Няма ли левскари с пари в тази държава, които да се надцакват като Ганчев и Божков, кой да дава парите.


Милене, до сега си мислех за теб че си здраво стъпил на земята - реалист... Ти, и такива като теб, не спирате да критикувате НАШИТЕ играчи. Трябва да спрем да си мислим че клуб, се развива само със селектиране на завършени играчи. Да има и такива клубове, но на този етап, а и винаги през годините Ние не сме имали този лукс. Само националния селекционер може да бъде винен за грешен подбор на играчи. В един клуб от треньора се изисква да постига резултати и да развива качествата на наличните играчи. Ако започна да ти изреждам през годините имена на футболисти с не лоши индивидуални качества и нулева следа след като са минали през Левски... списъка,смятам знаеш какъв ще е. Не спря човече да "хапеш" Нар,Тунде,Бурабия.... а Деса дори почти няма официален мач и вече го обяви за лузър... Потенциал в отбора има,дали това е треньора и най вече щаба му,помощниците.... според мен НЕ. Да привличаме,критикуваме,освобождаваме и пак привличаме... можем до безкрай.По критични трябва да сме към спортно техническия щаб,щом не развиваме играчи значи проблема не е в играчите!Живи, здрави!

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот milen.hristov » 28 юли 2016 20:23

OGI1914RZ написа:
milen.hristov написа:
Jürgen написа:
milen.hristov написа: Като искат да постигнат нещо, но нямат необходимите финанси, да изтеглят някакъв заем, който да върнат с успехите в последствие.

Отборът беше на крачка от фалит, ти искаш да теглят заеми :mrgreen: . А ако успехите са титла и купа, особено титла, бая голям заем ще трябва да взимат :!:

Еми то е явно, че няма да стане с лузъри като Аденджи, Нар, Бурабия, Деса. Хора свикнали и доволни от това да бъдат посредствени. И преди сме си го казвали тук, с трици маймуни не се ловят.
ОК, нямат пари за Левски новите собственици, тогава се пита за какво са там. Няма ли левскари с пари в тази държава, които да се надцакват като Ганчев и Божков, кой да дава парите.


Милене, до сега си мислех за теб че си здраво стъпил на земята - реалист... Ти, и такива като теб, не спирате да критикувате НАШИТЕ играчи. Трябва да спрем да си мислим че клуб, се развива само със селектиране на завършени играчи. Да има и такива клубове, но на този етап, а и винаги през годините Ние не сме имали този лукс. Само националния селекционер може да бъде винен за грешен подбор на играчи. В един клуб от треньора се изисква да постига резултати и да развива качествата на наличните играчи. Ако започна да ти изреждам през годините имена на футболисти с не лоши индивидуални качества и нулева следа след като са минали през Левски... списъка,смятам знаеш какъв ще е. Не спря човече да "хапеш" Нар,Тунде,Бурабия.... а Деса дори почти няма официален мач и вече го обяви за лузър... Потенциал в отбора има,дали това е треньора и най вече щаба му,помощниците.... според мен НЕ. Да привличаме,критикуваме,освобождаваме и пак привличаме... можем до безкрай.По критични трябва да сме към спортно техническия щаб,щом не развиваме играчи значи проблема не е в играчите!Живи, здрави!

Не съм критикувал никого. За тези играчи просто казах, нямат дори основа над която да бъде надграждано. Иначе съм съгласен, че трябва да развиваме качествата на новите играчи, там ни беше един от проблемите до сега нямаше кой да ги развие(изключение за мен Стойчо Стоев).

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот milen.hristov » 28 юли 2016 20:28

Jürgen написа:Ти да не мислиш, че Гришата и Божков са много червени :lol: . Това са на първо място бизнесмени - явно виждат някаква полза и затова ги играят тия игрички.
Но вече какво, защо...може само да се спекулира :) .

И така да е, от Левски никой ли не вижда полза. Сегашните ни собственици или нямат пари, или нямат амбициите за нищо сериозно в Левски.

Сашо
Мнения: 444
Регистриран на: 23 апр 2014 17:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Сашо » 29 юли 2016 12:54

Левски защо няма втори отбор да разцъква в Бе група? Гледам Етрополе има :o

Noname
Мнения: 97
Регистриран на: 12 сеп 2010 23:55
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Noname » 29 юли 2016 12:59

Сашо написа:Левски защо няма втори отбор да разцъква в Бе група? ...

Това че нямаме такъв отбор, според мен, е голяма грешка. Предполагам, че издръжката му не е никак малка, но съм убеден, че в края на краищата резултатите биха я оправдали.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33004
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1914.1902 » 29 юли 2016 13:22

[center][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2_46AkLRbkg[/youtube][/center]

vladu
Мнения: 370
Регистриран на: 14 дек 2011 00:45
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот vladu » 29 юли 2016 13:42

Сашо написа:Левски защо няма втори отбор да разцъква в Бе група? Гледам Етрополе има :o


Няма пари, Тонев каза че е около 800 к, и било непосилно за тоя момент.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Tommi » 29 юли 2016 13:43

Според мен е излишно да имаме втори отбор към момента.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 29 юли 2016 13:49

Ние имаме задължения за плащане, на Етрополе им опростиха едни милиони и сега могат и 3 отбора да си издържат, и кенефи да си направят и т.н. :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
charcoal
Мнения: 32
Регистриран на: 23 окт 2015 21:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот charcoal » 29 юли 2016 13:50

Преди малко ходих да си взема билет за мача в неделя и изненада... В сектор Б заети към 20 места, във В пак горе долу толкова. Посещаемостта с Монтана май ще клони към 0.
Павел Панов: Не смеехме да излезем от съблекалнята от срам, че ни би “Реал” (М)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Dobri, drvasko98, Kris_men2000, Serafim, TristaNNN, Киро Пора и 27 госта