/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 мар 2018 23:16

Разбира се, че Роси е виновен за това, че до 10-тата мина изспуснахме 2 чудесни шанса, единият от които на празна врата, дето Кабрал 5 секунди си гласеше топката на удобният крак.
А италианецът е най виновен за това, че Нашименто изпрати топката 1 м. в аут от точката на дузпата. :lol:

Понякога наистина е тъпо да се коментират неща, нямащи общо със случващото се.
Пресен пример е мачът Челси - Кристъл Палас. Домакините с 10-на чисти положения, но остава Конте да е виновен за това, че трепериха накрая.
Футболът е проста игра, но за умни хора. Това важи и за феновете.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12848
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Eminem » 12 мар 2018 01:58

1982 написа:Ми аз не я виждам разликата ..... всеки мач на Левски на Герена е мъка и треперене до последно, 2 хикса с Берое и Етър, а с Коматево добре за вас, че онези си вкараха автогол в последната минута, иначе и там щеше да е Х. :lol: :lol: :lol: И всичко това след митичната Подготовка, която цяла есен я чакахте и след нея щеше да се мачка.

В крайна сметка, като няма резултати, рано или късно логичното ще се случи ..... няма какво да се сърдите на хората.

С Митов бяхме разграден двор! Ние на практика, нямахме защита. Сега организацията в защита е на светлинни години пред онова, което играха при митов.

Не мога да повярвам, че правите сравнения между Роси, с толкова мачове в италианския футбол и някакъв набеден треньор, който дава указания с пръсти.
Вие си правите таш*к, не може да сте сериозни.

Blue_S_V
Мнения: 1
Регистриран на: 12 мар 2018 07:39
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Blue_S_V » 12 мар 2018 08:07

THE G.A.M.E написа:А италианецът е най виновен за това, че Нашименто изпрати топката 1 м. в аут от точката на дузпата. :lol:

Абсолютна грешка на треньора от психолгическа гледна точка е да поверява дузпи в 94 минута на човек, дошъл преди два месеца и недоказал се с НИЩО. Бил дузпаджия, да де ама на следващата дузпа, която му дадат, дали хората това ще си мислят, или ще помнят пропуска и ако пак стане нещо, направо не знам..
Роси да беше изгледал дузпите с Верея- там се видя кой бие добре под напрежение - и то какво - залога беше лига Европа!!!
Това бяха Прохазка и Яблонски, другите вече ги няма за да ги коментираме. Проблема на Роси, е че пренебрегна хора лидери в отбора, които умеят да се нагърбват с отговорност, за сметка на един , дето бил дузпаджия, ама не сме го виждали. А мачът си беше важен- на Герена победа над предпоследния в групата е задължителна.
Публиката скандира имената на Прохазка и Яблонски, не на Нашименто. Неговото отсега нататък много трудно ще скандира.
Прохазка беше в отбора когато не се взимаха заплати,Ривалдиньо и Нашименто колко мача така ще изкарат според вас? Ей такива, дребни неша, са с огромно значение. На Роси да му разкажат историята на отбора в последните 10 години ама с подробности.
Логиката да биеш дузпи, защото славата ти е такава е несериозна и безпочвена. Дай да бие на едно перде или този, който умее да поема отговорност, а не на нов човек. Ако изпусне, ок, но поне е вкарвал преди в напечени моменти!! Ето така се разваля атмосферата в отбора, ако не си психолог, а че българи и чужденци в момента СА РАЗДЕЛЕНИ е очевидно. Само че Прохазка е на страната на българите - над това трябва да се замислим.
Прохазка затова се и ядоса след пропуска - за него това не е просто мач ала Роси (да си видя състава, да дам почивка на титуляри, да дам на "дузпаджия" дузпа в 94 мин), Прохазка знае какво иска публиката на Герена, бил е свидетел на всичко, което се случи пред последните 5 години тук и че публиката има нужда от хубави емоции преди мача с ЦСКА. Играл е дербита и е наясно, а Нашименто какво знае за тях??Прохазка е вкарвал в такива мачове ДУЗПИ. Реагира емоционално, но в Левски само хладния мозък на Роси трудно ще успее.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3807
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот ivo55 » 12 мар 2018 09:08

Роси да не се пипа. Класически италиански треньор - залага на защитата и катеначото.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3447
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот groti » 12 мар 2018 09:58

Не разбирам цялата драма и истерия. Да, кофти мач.. По-скоро кофти резултат, защото играте не беше толкова зле, но най-важните неща са факт - след този мач няма наказан играч, въпреки гнусните опити на подлогите. Това го отдавам на Роси. При всеки друг треньор при 4-5 поредни фала срещу Паулиньо щеше да изплющи някой шамар на онова цигане Пашов или Стоянов и да го накажат или пък Нашименто след провокацията на чорбата при изпуснатата дузпа. Трябва да поздравят Нашименто за това, че не се поддаде на грозните провокации.
Интересно ако вземем да отстраним тирето дали няма да се започнат хвалебствия и мили очички по Роси.
110 години любов!

Serafim
Мнения: 5248
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Serafim » 12 мар 2018 13:54

groti написа:Не разбирам цялата драма и истерия. Да, кофти мач.. По-скоро кофти резултат, защото играте не беше толкова зле, но най-важните неща са факт - след този мач няма наказан играч, въпреки гнусните опити на подлогите. Това го отдавам на Роси. При всеки друг треньор при 4-5 поредни фала срещу Паулиньо щеше да изплющи някой шамар на онова цигане Пашов или Стоянов и да го накажат или пък Нашименто след провокацията на чорбата при изпуснатата дузпа. Трябва да поздравят Нашименто за това, че не се поддаде на грозните провокации.
Интересно ако вземем да отстраним тирето дали няма да се започнат хвалебствия и мили очички по Роси.


Ще започнат, ама до първия равен или загуба. Тогава ще слушаме, че Литекс са били толкова слаби, че и без треньор сме щели да ги бием ( това при условие, че ги отстраним разбира се). Въобще сред феновете ни има страшна непоследователност, продиктувана от години суша и желание за някакво развитие, трофей и европейски футбол. Обаче вече играта не е романтика, а е въпрос кой отбор е по-подготвен, сработени и тактически грамотен в дългосрочен план.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21487
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 12 мар 2018 14:46

Serafim написа: Обаче вече играта не е романтика, а е въпрос кой отбор е по-подготвен, сработени и тактически грамотен в дългосрочен план.


Съдейки по резултата, това означава ли, че "Етър" е сработен и тактически грамотен, колкото "Левски"? Вчера, да не се лъжем, Роси направи комедия от грешки, което можеше да ни струва не два, а три точки. Аз продължавам да вярвам, че ще бием "онова, де играе на "Армията". Но, ако видя пак тая подредба, Роман резерва и под рамката на вратата не Митрев, а в предни позиции синковеца, от сега казвам, че мача няма да завърши. Или ще завърши лошо. Много лошо.

Между другото, тичайте към еврофутбол, щото коефицента за нас е супер апетитен. Аз сигурно утре ще го направя. Мисля с какво да го съчетая още...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13839
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Red_Neck » 12 мар 2018 15:28

metodito написа:
Между другото, тичайте към еврофутбол, щото коефицента за нас е супер апетитен. Аз сигурно утре ще го направя. Мисля с какво да го съчетая още...

[offtopic]Изображение
;) :mrgreen:[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21487
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 12 мар 2018 15:33

[offtopic]
Red_Neck написа:
metodito написа:
Между другото, тичайте към еврофутбол, щото коефицента за нас е супер апетитен. Аз сигурно утре ще го направя. Мисля с какво да го съчетая още...

[offtopic]Изображение
;) :mrgreen:[/offtopic]

[offtopic]По-скоро...
Изображение
Изображение

:lol:[/offtopic]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот 1982 » 12 мар 2018 16:24

metodito написа:Между другото, тичайте към еврофутбол, щото коефицента за нас е супер апетитен. Аз сигурно утре ще го направя. Мисля с какво да го съчетая още...


Честно казано, не виждам на базата на какво основание сте толкова убедени, че ще биете Литекс ..... реално погледнато, те са по-добър отбор от вас, нито съм техен фен, нито ваш, просто реалността е такава. Те дори и като играят мега слабо, пак си взимат мачовете, докато вие се дъните под път и над път с какви ли не изтърсаци.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, Testa_di_Legno, vlong и 57 госта