Левски: Трансферно лято

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3164
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот wilge » 08 авг 2019 11:09

Предлагам да се отвори нова тема- "Левски: трансферна есен". На това ръководство цяло лято няма да им стигне да окомплектоват отбора. За осем мача сме допуснали девет гола и все още нямаме защитник. Продалжаваме да разчитаме на преквалифицирани играчи от средната линия или на евентуано възстановяване и влизане във форма на Холмар, изчистване играта на Янис и възвръщане добрите изяви на Дидо от преди контузиите и операциите. Все в необозримо бъдеще. За да не ги критикуват за яловото им бездействие от ръководството на Левски пускат партенки за имагинерен трансфер на футболист с умопомрачителна цена многократно надхвърляща качествата му. При това, той нито иска в Левски, нито го е искал някой от Левски. На това му се вика отклоняване на вниманието. Докато се наумуват за защитата зейна дупка и в средата. Колкото и да не мисля Мариани за звезда, смятам че нито Мазурек, още по- малко Юруков могат да го заместят. Дано ме оповергаят. А още не сме играли със силен отбор.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21487
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот metodito » 08 авг 2019 11:11

wilge написа:А още не сме играли със силен отбор.


Играхме, wilge, играхме. И отнесохме седем парцала.

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот Santiago Munezz » 08 авг 2019 11:15

DarkPsy написа:
ralka_levskarka написа:А, бе, ти на мен не ми сравнявай двете неща, щото той самият обяснява как имал оферти от чужбина, ама не ходи, явно чака от Юве и Сити :mrgreen: . Назад хората си казаха истината - и на Герена, и на Армията след 2 мача мърдосване ще го емнат, а в Пловдив и на терена да се изсере състава почва с него. Хайде стига вече, че зорлем го изкарват някои хора звезда, наистина. Видяхме го и него навън.


Ама вие за какви се мислите ? За някакъв световен футболен колос ли ? Я си вижте биографията последните 10 години ! За какво му е на Тошко да отива в един абсолютно посредствен отбор, сменящ през месец треньори, където ще бъде грабнат от олигофрените ви още в първия мач. В момента пак е в посредствен отбор, но поне ще бъде обичан докато е жив. Я слезте малко на земята.

Самата истина, колкото и да не им се иска да го признаят повечето колеги Левскари. Даже в Ботев шанса да спечели трофей (Купата или Суперкупата евентуално) е по-голям отколкото при нас.
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот specter » 08 авг 2019 11:19

Още един-двама чакаме до края на трансферния период по думите на Ивайло Петков. Павел Колев каза, че Левски има интерес към Кристиян Димитров и Тодор Неделев, разговори са ВОДЕНИ, но нищо съществено не е произтекло от тях. Поне на този етап.

И едно последно нещо - о, каква изненада. Мариани и да сме искали е нямало как да го задържим поради огромната оферта от финансова страна, която е получил от ОАЕ. Той сам си е казал, че не е искал да остане.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот ralka_levskarka » 08 авг 2019 11:41

SANSIRO7 написа:
DarkPsy написа:
ralka_levskarka написа:А, бе, ти на мен не ми сравнявай двете неща, щото той самият обяснява как имал оферти от чужбина, ама не ходи, явно чака от Юве и Сити :mrgreen: . Назад хората си казаха истината - и на Герена, и на Армията след 2 мача мърдосване ще го емнат, а в Пловдив и на терена да се изсере състава почва с него. Хайде стига вече, че зорлем го изкарват някои хора звезда, наистина. Видяхме го и него навън.


Ама вие за какви се мислите ? За някакъв световен футболен колос ли ? Я си вижте биографията последните 10 години ! За какво му е на Тошко да отива в един абсолютно посредствен отбор, сменящ през месец треньори, където ще бъде грабнат от олигофрените ви още в първия мач. В момента пак е в посредствен отбор, но поне ще бъде обичан докато е жив. Я слезте малко на земята.

Е добре де, това са аргументите да откаже на Левски. А защо отказа на ЦСКА-София-Етрополе. Нали сте братя по оръжие и там щяха да го уважават, а на другите отбори дето го искали уж? Май, май на страх и липса на амбиция го избиват нещата.

А на Лудогорец? :mrgreen:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот ralka_levskarka » 08 авг 2019 11:42

metodito написа:Аз пък мисля, че някои от нас не са съвсем честни със себе си. Първо, самото му привличане е чиста медийна спекулация. Малко само ме притесни Колев с това: "Без коментар", но по-скоро вярвам на "Ботев", че запитване е нямало. За мен истината е, че Неделев е качествен и нестандартен футболист. "Какво направил в Майнц". Че Майнц пък какво са направили? Или какво направи Гонзо на Запад? Какво направи Кака в Реал? И? Гонзича не ставаше ли? Това ли трябва да се има предвид? "Мърдосвал се. С четири гола за четири мача? Ба* таз' мърда. :lol: Според мен ни трябват "мърди" от тоя вид. Само че те не искат да идват. Не е притеснително, нали? Чужденци не искали в "Левски". ОК... А щом и българи почват да ни отсвирват е време да почнем да сме честни със себе си.

Ами Майнц бяха идеален отбор, в който Тошку да си покаже ооогромния талант. Заглавието от вчера го описва прекрасно "Голям талант, но страхлив и без амбиции". Аз приключих.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

drvasko98
Мнения: 7076
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот drvasko98 » 08 авг 2019 11:48

wilge написа:1. За осем мача сме допуснали девет гола и все още нямаме защитник.
2.Продалжаваме да разчитаме на преквалифицирани играчи от средната линия или на
3. евентуано възстановяване и влизане във форма на Холмар, изчистване играта на Янис и възвръщане добрите изяви на Дидо от преди контузиите и операциите. Все в необозримо бъдеще.
4. За да не ги критикуват за яловото им бездействие от ръководството на Левски пускат партенки за имагинерен трансфер на футболист с умопомрачителна цена многократно надхвърляща качествата му. При това, той нито иска в Левски, нито го е искал някой от Левски. На това му се вика отклоняване на вниманието.
5. Докато се наумуват за защитата зейна дупка и в средата. Колкото и да не мисля Мариани за звезда, смятам че нито Мазурек, още по- малко Юруков могат да го заместят.
Дано ме оповергаят.
6.А още не сме играли със силен отбор.


1. За 8 сме допуснали 9, но за 6 сме допуснали 2. Огромното мнозинство от предстоящите противници са на нивото на тези от 6те мача.
2. Рейш е защитник
3. Холмар е наш играч, на когото му плащаме заплатата. Ако за теб е основателно да плащаме още една заплата за 5-10 мача за мен не е, а явно и за други хора - също. Ако се вземе централен защитник, това значи, че Холмар ще бъде продаден
4. Дали и колко Неделев не иска в Левски не знам, но Левски го иска и то много.
5. Да, не могат да го заместят в момента, затова и никой не е предложил 1,5 евро за тях. Дали могат изобщо ще разберем (не е много вероятно). Марияни от пролетта на 2019 също не може да замени Марияни от лятото на 2019. А това, че веднага излезе от строя и втори играч от зоната е и лош късмет
6. Не сме играли и срещу отбор, който си е починал колкото нас преди мача или пък с такъв, ние да сме починали, а те - не.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот DarkPsy » 08 авг 2019 11:58

ralka_levskarka написа:
SANSIRO7 написа:
DarkPsy написа:
ralka_levskarka написа:А, бе, ти на мен не ми сравнявай двете неща, щото той самият обяснява как имал оферти от чужбина, ама не ходи, явно чака от Юве и Сити :mrgreen: . Назад хората си казаха истината - и на Герена, и на Армията след 2 мача мърдосване ще го емнат, а в Пловдив и на терена да се изсере състава почва с него. Хайде стига вече, че зорлем го изкарват някои хора звезда, наистина. Видяхме го и него навън.


Ама вие за какви се мислите ? За някакъв световен футболен колос ли ? Я си вижте биографията последните 10 години ! За какво му е на Тошко да отива в един абсолютно посредствен отбор, сменящ през месец треньори, където ще бъде грабнат от олигофрените ви още в първия мач. В момента пак е в посредствен отбор, но поне ще бъде обичан докато е жив. Я слезте малко на земята.

Е добре де, това са аргументите да откаже на Левски. А защо отказа на ЦСКА-София-Етрополе. Нали сте братя по оръжие и там щяха да го уважават, а на другите отбори дето го искали уж? Май, май на страх и липса на амбиция го избиват нещата.

А на Лудогорец? :mrgreen:


Нито от Лудогорец, нито от ЦСКА-София, нито от Левски е постъпвала официална оферта някога в Ботев. Не разбирам защо коментирате медийни полюции.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот DarkPsy » 08 авг 2019 12:04

Пък това че бил мърда...ми той и Бербатов е мърда, нали ?

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5181
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято

Мнениеот koisa » 08 авг 2019 12:07

DarkPsy написа:Нито от Лудогорец, нито от ЦСКА-София, нито от Левски е постъпвала официална оферта някога в Ботев. Не разбирам защо коментирате медийни полюции.

Затова в Литекса вече бяха почнали да правят фланелки с името му, а след това го освиркваха когато се разбра, че е отказал. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, mikata, tiamat и 30 госта