Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12463
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот TristaNNN » 01 окт 2019 11:09

Когато говорим за Нашиментов (а и Холмар и Павлинчо), не забравяйте, че са от онази селекция с дебелите заплати, a договорът на португалеца с нас е до 30.06.2020. Нищо не искам да казвам, просто давам малко храна за размисъл.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот Warped » 01 окт 2019 11:25

Щото тая селекция не е с дебели заплати :lol: :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

P_Panov
Мнения: 119
Регистриран на: 25 фев 2018 09:31
Контакти:

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот P_Panov » 01 окт 2019 12:26

TristaNNN написа:Когато говорим за Нашиментов (а и Холмар и Павлинчо), не забравяйте, че са от онази селекция с дебелите заплати, a договорът на португалеца с нас е до 30.06.2020. Нищо не искам да казвам, просто давам малко храна за размисъл.


Ако са качествени чужденци, нека да са с дебели заплати, ако правят разликата на терена.
На всички ни е ясно, че само с юноши не става.

Ако обаче само развяват синята фланелка...ами пътища много ;)

Вълчан
Мнения: 4306
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот Вълчан » 02 окт 2019 19:01

TristaNNN написа:Когато говорим за Нашиментов (а и Холмар и Павлинчо), не забравяйте, че са от онази селекция с дебелите заплати, a договорът на португалеца с нас е до 30.06.2020. Нищо не искам да казвам, просто давам малко храна за размисъл.

Дано тогава го шатнат във паузата.Това че пусна няколко добри паса за няколко мача се дължи на факта че тези около него му отваряха пространство.Иначе си е същата пръчка взела си поуки от престоя във Румъния.Тои не се доказа толкова време сега намерил да се разиграва... :mrgreen:

THE G.A.M.E
Мнения: 50006
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 окт 2019 00:42

Въобще не съм и предполагал, че може да има такава тема. :lol:
Странен играч е Фелипе, понякога прави неща, които са за топ Първенствата, но и грешките му са топ, сякаш никога не е ритал топка. :mrgreen:
Нормално, то ако показваше постоянно добрите си качества, нямаше да е в България.
Ако му изтича договорът и заплатата му ще "взриви" съблекалнята, пътят е ясен. :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23289
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот W84me » 03 окт 2019 15:19

Давал пасове, щото му отваряли пространства. На мен, ако ми отворят, дали ще ги давам?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Вълчан
Мнения: 4306
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот Вълчан » 03 окт 2019 17:47

Еми как си обясняваш комичните му изяви когато е под напрежение и някои му е на врата.Та дори и във Румъния им се досвидяха 100000 евро да го вземат.Иначе за теб не знам.....не ми изглеждаш на човек които е на ти със топката. ;)

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот vvessel » 03 окт 2019 18:21

Вълчан написа:Еми как си обясняваш комичните му изяви когато е под напрежение и някои му е на врата.Та дори и във Румъния им се досвидяха 100000 евро да го вземат.Иначе за теб не знам.....не ми изглеждаш на човек които е на ти със топката. ;)

:) По снимката ли го прецени, че не е на ти с топката :lol:
Иначе за Нашименто отбор от ранга на Берое, да речем, няма как да извади 100 хил, че да му плаща и заплатата. Това не означава, че не става. Освен това при нас често беше ползван като дефанзивен халф, или изобщо не беше ползван, щото Стоянович реши, че ще е по-подходящ за Лудогорец, а не за Левски :shock:
За мен е по-добър от Мазурек и както някои други, вече бивши играчи, прибързано и неправилно беше определен за неможач и скъпа резерва.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Филипе Нашименто - ФЕН ТЕМА

Мнениеот blue avalanche » 03 окт 2019 18:28

От отбора с лека ръка се прогонват играчи като Рошу, Нашименто и др. със страхотния довод:"не стават"!
За сметка на това играчи като Кевин Бру, Белмонт, Фелипе да Коща, Луис Педро и др. очевидно стават за Левски. :mrgreen:
И, понеже, за някои колеги румънски отбор да купи футболист значи, че той СТАВА - да си върнем Луис Педро. Щото той, след като игра при нас, подписа с Търгу Муреш. Значи СТАВА!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Kris_men2000 и 45 госта