Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

toristo
Мнения: 288
Регистриран на: 30 мар 2015 12:41
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот toristo » 14 дек 2016 15:12

Скоро попаднах на репортаж от Левки-Ботев при 17-годишни. Десния бек ми направи много добро впечатление, даже записа гол и асистенция, не помня името, но май е от смесен брак, защото не беше българско име. Такива момчета трябва да се пускат. Този не е по-зле от Алвеша.
Как може в Англия и Германия да пускат 17-годишни, а тук не. Трябва де се рискува да се пускат такива юноши по 2-3 мача в А група, само така може да се види дали стават. Не може да станат футболисти като ги пускаш само в подготовките, или ги пращаш под наем в Симитли и т.н.
Последна промяна от toristo на 14 дек 2016 15:13, променено общо 1 път.

realno
Мнения: 6590
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот realno » 14 дек 2016 15:13

Бързаме да го вземем, че някой да не ни изпревари. Това ще най - важния трамнсфер за през зимата. Личи си гения на Чиликов и Ангелов с удобрението на баш треньора Топузаков. Играча е млад и перспективен като нашите ръководители. Стягайте коланите тръгваме смело към Европа. Ще газим наред, дори и Монтана. Сега ще заиграем още по атрактивно. Да му мислят другите. :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1924
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Sstefanov » 14 дек 2016 15:17

realno написа:Бързаме да го вземем, че някой да не ни изпревари. Това ще най - важния трамнсфер за през зимата. Личи си гения на Чиликов и Ангелов с удобрението на баш треньора Топузаков. Играча е млад и перспективен като нашите ръководители. Стягайте коланите тръгваме смело към Европа. Ще газим наред, дори и Монтана. Сега ще заиграем още по атрактивно. Да му мислят другите. :)

Знам, че с ирония го казваш, но някак си като чуя за над 19 годишен млад и преспективен ми се пр.сира. На 20 години ако не си изграден като футболист кога ще станеш.

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zlatan » 14 дек 2016 15:19

koisa написа:Няма да е лошо да вземем Абуд Омар и Жоао Пауло. 8-)

До колкото имам инфо от едно момче което го изгониха скоро от Ботев,там няма да остане нито един чужденец по простата причина че нямали една стотинка.На пролет щели да играят само с млади момчета от школата,а този Жоао Паоло май там играеше.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zlatan » 14 дек 2016 15:38

аз ще напиша моите напускащи,защото за тези дето ще дойдат нямам си идея.

Започвам с Гаин вече и медиите го написаха-не му се даде шанс.Мицански-ясно е че той е следващия след като се взима този от Верея.Сърджан Лукин е поредният с който ще се разделим-хубав и читав,но не му се седи в София.Стигам до Хеан Деса-не го видях този футболист какво може,имам си една причина за мен,но не искам да я обсъждам тук,само ще кажа че споделям мнението на Ники Илиев че този е грамотен и научен футболист,Симон Сандберг-абсолютната загадка досега не ми се е случвало да видя швед в България младежки национал на страната си,който да не може да се внедри в отбор като Левски към моментната му форма-ЗАГАДКА.Така написано се вижда и набива на око следното.Отзад ще остане една дупка,защото ще имаме само Виктор Генев,който е с договор до лятото ако не се лъжа,офанзивните ни халфове ги няма ама въобще ги няма-Краев-Нар-мъка са и двамата.В средата що годе сме добре Костадинов Де Нойер,Бурабия,Прохи.Централния нападател е само един ако се махне Мицански,плеймейкър Аниете аз не съм сигурен че той е нашия човек.Бековете са ни пълна измислица,ако не броим Близнака и както един колега беше писал по-горе,защо по-дяволите не се използва някоя юношка на този пост при положение че това е един от най-елементарните постове във футбола.Аз така виждам нещата и стигам до най-важното за Левски.На нас ни трябва ИСТИНСКИ директор и треньор,останалото е търчи-лъжи.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот ehh » 14 дек 2016 15:49

phd написа:Прощавайте, но не можах да се въздържа :mrgreen: :

Владимир Гаджев се завръща в Левски. Бившият капитан на "сините" изживява труден период в настоящия си клуб Ковънтри и може да се завърне на "Герена" през зимата.
Българският халф получава все по-рядко шансове за изява в английската Лига 1, като от началото на сезона е играл в едва 10 от 21 мача. Мениджърът на Ковънтри Марк Винъс пък предпочита 18-годишния Калъм Мейкок вместо бившия капитан на Левски и към момента няма предпоставки това да се промени.
"Определено е разочарован от ситуацията, която се превръща във все по-голям кошмар за него. Преди няколко седмици се излекува от контузия, но все още не се разчита на него и едва ли скоро това ще се промени.
С оглед солидния опит, който има, се очакваше именно Гаджев да поведе отбора и да се превърне в един от лидерите. До момента това не се случва. Нищо чудно да потърси друго решение за кариерата си още през зимата", пишат медиите на Острова. Гаджев подписа с Ковънтри като свободен агент през месец март. Договорът му е за срок от година и половина, но нищо чудно да бъде разтрогнат.

Хахаха!
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот ehh » 14 дек 2016 15:52

tevez написа:
Нападателят на Верея Амаду Сукуна е пред подпис с Левски, научи БЛИЦ СПОРТ.

24-годишният футболист с френски паспорт минава прегледи в столицата, а "сините" водят преговори с колегите си от Верея. Очаква се двата клуба да се споразумеят и Сукуна да продължи кариерата си на "Георги Аспарухов".

Както вече стана ясно, звездата на Верея е следен от скаутското звено на Левски в последните месеци.

Почти сигурно всичко с прегледите на Сукуна ще бъде наред. Нападателят е твърд титуляр в състава на Александър Томаш и има 4 гола на сметката си от началото на първенството. Първото си попадение за Верея в българския елит таранът отбеляза срещу ЦСКА през август, когато донесе успеха на старозагорци с 1:0.

Aмаду Сукуна е роден на 21 юни 1992 година в Ногент сюр Марн, Франция. Френски футболист от малийски произход, играл е за Тулуза във френската Лига 1. Прави професионалния си дебют на 13 ноември 2010 г. в мач от първа френска лига лига срещу Монпелие. Изиграл е общо 90 мача за мъжкия и втория отбор на Тулуза и е отбелязал 37 гола за периода 2010-2015 г.

През 2012 и 2013 година е играл като преотстъпен за третодивизионния Люзенек (31 срещи, 13 гола), има и 2 мача за юношеския национален отбор на Франция до 19 години.

Дано почнем да играем с двама нападатели. Нека Топчо експериментира през зимната подготовка. Нека пробва нещо ново, няма нищо какво да загуби
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Red joker » 14 дек 2016 16:11

Заклет Левскар написа:
boabbb написа:
rhaegar написа:
boabbb написа:Владо "Бумеранга" Гаджев иде :lol: :lol: Остава само Данчо Милиев да вземете с влажния поглед ... :mrgreen:


Вие само оркестъра на Гришата не сте приютили, на нас да ни се подигравате за Гаджев, не върви някак. :lol:

Иначе, тоя хубавец от Верея не съм го гледал, ама не съм и обнадежден. Виж, ако може от Ботев да вземем Пауло, ще е добър вътрешен трансфер.


Той напуска Ботев, ама след тоя полусезон ще хване я по Казахстан, а по Русия, а по Кипър ... :roll: Тоя Сукуна ... поредния мангал, нямам идея за какво ви е :? Мицански може и да е дърво, ама поне мацката му е хубава 8-)


[offtopic]Че не разбираш от футбол е ясно, но показваш, че и от жени не разбираш.
Любовницата на Сукуна е три пъти по-Убава от тази на Мицански, по простата причина, че патката му е три пъти по-голяма от Мицанската, понеже е мнооого черен и вече е порил Микренци.[/offtopic]

[offtopic]Ма ти им ги мериш ли :lol:[/offtopic]
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38943
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот tevez » 14 дек 2016 16:13

От Сукуна впечатления добих от мача на Левски в Стара Загора срещу Верея, защото го гледах на живо. Иначе досега само на клипчета съм виждал голове, които е вкарал. Други мачове на Верея не съм гледал. Мнението ми за него от видяното е, че е много различен футболист от наш Тунде. Сукуна е бърз, техничен, има финтове, фантазия в главата, сравнен с Адениджи в това отношение е като Роналдиньо. Като втори нападател мисля, че би се справял доста добре. Адениджи в същия мач не може да спре топката, тя се удря в него като в стълб, а после тръгва да гони дивото и да пресира защитниците. Така че може би ще се допълват, защото както казах са коренно различни, единият е тежък, не толкова техничен, да не кажа никак даже, но със солидна физика, а другият е бързах и повече "пипа" топката. Не случайно е играл и като крило. Ако може да играе добре и с глава, ще е идеален. Но в това отношение нямам мнение, защото не съм го виждал.



zlatan, колега, не знам откъде го знаеш това, че бекът е "един от най-елементарните постове във футбола", но си в голяма грешка. Само се замисли, ако беше така, защо Юнайтед ще дават 30 млн. за ляв бек( Люк Шоу), или Барселона за Жорди Алба, Дани Алвеш и т.н.? Щяха да си пускат юноши и да дават пари само за нападатели и халфове. Именно защото ние не даваме пари за бекове, държим Минев и Алвеша титуляри, а в много мачове те са били именно виновниците, за да получаваме голове, защото просто не са се върнали навреме или са изтървали човека си.

askold
Мнения: 63
Регистриран на: 24 авг 2011 10:04

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот askold » 14 дек 2016 16:19

абе какво сме се затюхкали, какъв Левски, каква България!? Всичко отиде по дяволите...Затова няма и хора по стадионите. До преди 7-8 години имаше по 50-60 човека на тренировка но изгониха и тях. Вече като реша да мина през Герена за някоя тренировка няма и един човек, само двама трима репортери. Това НЕ Е Левски! Това е някакъв фалшив урод с който подмениха легендата за да не пречи на продажниците, наркоманите, "политиците" и там подобни ибрикчии.
На герена вече не идват Таци, Пашев, Дартанян, Любовника, Киро, Бай Минчо, Дедо Младен, Иван от Кюстендил, Иван шофера е там щото е портиер, Пубера, Гроздан, Баялцалиев, Мони, Мите Божков, Брадата, Свинчо, Лайньо, Николай - и стария и дългия, Пепи, Вальо Спасов и т. н . още 30- 40 човека. Вярно, някои може вече да не са между живите а останалите? Повечето от тях живеят около стадиона, не дават пари за транспорт, билети все още не продават за тренировка и въпреки това и тези хора не могат да гледат това безобразие.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Cooler, PorcoRosso, Testa_di_Legno и 45 госта