Поздрав за всички Левскари.. !!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Поздрав за всички Левскари.. !!

Мнениеот niki87 » 12 фев 2010 16:59

POPCORN написа:
niki87 написа:Уникално изживяване.Бях в сектор "В" точно срещу вратата кЪдето паднаха головете...винаги като се сетя за този мач настрЪхвам... :)

ники87 позна резултата брат ама вашият :lol: :lol:

[offtopic]Това можеше да ми го напишеш на ЛС,все пак тази тема няма нищо общо с контролите,които не са показател за това какво ще се случи през пролетта ;)[/offtopic]


Потребителски аватар
Gonzo0009
Мнения: 1448
Регистриран на: 07 май 2009 18:05
Skype: dedo_delpiero
Местоположение: при Преситу
Контакти:

Re: Поздрав за всички Левскари.. !!

Мнениеот Gonzo0009 » 12 фев 2010 17:03

Лелеле помна как баща ми се разрева след този мач :lol:
moje suze prema tebi padaju... moje suze padaju nagore

yasennn
Мнения: 249
Регистриран на: 14 сеп 2008 16:37
Контакти:

Re: Поздрав за всички Левскари.. !!

Мнениеот yasennn » 12 фев 2010 17:06

niki87 написа:Изображение
Изображение

Уникални снимки....


ЛЕВСКАРКА
Мнения: 1796
Регистриран на: 28 ное 2008 11:26
Skype: на, който му трябва да пита.
Местоположение: ст, Георги Аспарухов, сектор Б.
Контакти:

Re: Поздрав за всички Левскари.. !!

Мнениеот ЛЕВСКАРКА » 12 фев 2010 17:26

Незабравимо усещане.
Аз бях в сектор А и никога няма да забравя емоциите, които изживях.
България има природни богатства ,
България има народ несломим.
България има от всичко по-малко,
но само един Левски
футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни
мъждукат ,но Левски блести.
Левски,Левски,Левски.

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: Поздрав за всички Левскари.. !!

Мнениеот yasen » 12 фев 2010 17:33

за мен лично това е най-великия мач, на който съм присъствал! Аз бях в сектор Б до В сектор, и головете на победата паднаха пред очите ми, а пропуска на Йовов беше за радост далеч от мен :)

Потребителски аватар
Messinho
Мнения: 2030
Регистриран на: 01 дек 2009 08:50
Контакти:

Re: Поздрав за всички Левскари.. !!

Мнениеот Messinho » 12 фев 2010 17:47

поздравления за мача, но за пропуска на Йовов...първата топка в космоса...
08.01.1994 г. Барселона Реал Мадрид 5:0
02.05.2009 г. Реал Мадрид - Барселона 2:6
29.11.2010 г. Барселона - Реал Мадрид 5:0
10.12.2011 г. Реал Мадрид - Барселона 1:3

ЦСКА ДО ГРОБ!!!
Изображение

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Поздрав за всички Левскари.. !!

Мнениеот acmilan » 12 фев 2010 17:48

Един от многото велики бг евромачове!Онзи отбор на Левски играеше футбол,не се страхуваше от никого и излизаше като равен с равен срещу всеки,победи Оксер,Динамо,Марсилия,Артмедия и Удинезе,а после би Киево и влезе в Шампионската лига.Убеден съм,че няма нормален привърженик на футбола,който да не е симпатизирал поне малко на играта на онзи отбор в Европа.Есента на 2005 година беше много силна за футбола ни,освен Левски,и ЦСКА,и Литекс играеха много добър футбол и направиха страхотен пробив в Европа.Анфийлд и Бай Арена бяха покорение от червените,а Литекс победи Генк,Днепър и Грасхопър.Локо Пловдив пък си беше бил Болтън,но една уникално тъпа грешка на Тунчев отне заслуженото продължаване на смърфовете.Ех,какви времена бяха...Сега се радваме на гол...
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

blue_ power1
Мнения: 833
Регистриран на: 17 юни 2008 16:11
Контакти:

Re: Поздрав за всички Левскари.. !!

Мнениеот blue_ power1 » 12 фев 2010 17:54

acmilan написа:Един от многото велики бг евромачове!Онзи отбор на Левски играеше футбол,не се страхуваше от никого и излизаше като равен с равен срещу всеки,победи Оксер,Динамо,Марсилия,Артмедия и Удинезе,а после би Киево и влезе в Шампионската лига.Убеден съм,че няма нормален привърженик на футбола,който да не е симпатизирал поне малко на играта на онзи отбор в Европа.Есента на 2005 година беше много силна за футбола ни,освен Левски,и ЦСКА,и Литекс играеха много добър футбол и направиха страхотен пробив в Европа.Анфийлд и Бай Арена бяха покорение от червените,а Литекс победи Генк,Днепър и Грасхопър.Локо Пловдив пък си беше бил Болтън,но една уникално тъпа грешка на Тунчев отне заслуженото продължаване на смърфовете.Ех,какви времена бяха...Сега се радваме на гол...

Дааа,за жалост е точно така,не знам скоро ще има ли измъкване от дупката в която падна футболът ни...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта