Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот mistreated » 18 юли 2010 22:02

Дъндолк падат на полувремето 0:2 засега, ако и днес отнесат 3-4 гола (преди мача с Левски отнесоха 4-ка) може да ви стане ясно какъв отбор сте били с 6:0. Не искам да омаловажавам победата на сините, напротив - играха добре и заслужено вкараха доста. Но това имам предвид, като казвам да мислите трезво и да не се превъзнасяте от този резултат. Не се знае изобщо в какво състояние е отборът и дали трябва да се притеснява от отбори като Калмар или не. А шведите днес бият 2:0 като гости, поредният добър резултат навън.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот JackPackage » 18 юли 2010 22:14

Който и да се падне го отнасяме по пътя към групите! Истина е че Дъндолк са много слаби, но Левски показа нещо ново в мача с тях - свежест в атака, разнообразие, нещо което липсваше от доста време.... така че съм оптимист с който и да играем от Калмар и Дачия че ще запишем минимум 4 точки в най-лошия случай, все пак ни трябва и коефицент, че догодина ще е лошо за всички БГ отбори....

Все пак - който го е страх от калмари, да не ходи в Лига Европа :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот L_Messi » 19 юли 2010 16:19

JackPackage написа:Който и да се падне го отнасяме по пътя към групите! Истина е че Дъндолк са много слаби, но Левски показа нещо ново в мача с тях - свежест в атака, разнообразие, нещо което липсваше от доста време.... така че съм оптимист с който и да играем от Калмар и Дачия че ще запишем минимум 4 точки в най-лошия случай, все пак ни трябва и коефицент, че догодина ще е лошо за всички БГ отбори....
Все пак - който го е страх от калмари, да не ходи в Лига Европа :lol: :mrgreen:

Трябва да сме по-умерени в оптимизма си, иначе изглеждаме малко глупаво. Никой не го е страх от Калмар, които едва ли са нещо особено. Но това не значи, че ще ги смачкаме като стой та гледай. Класата на Левски и въобще на българския футбол не е толкова висока, за да може да си позволим да подценяваме отбори от Швеция и подобни на тях, даже напротив. А и Дъндок са една аматьорска трупа, която не може да бъде никакъв критерий.

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот deepblue1963 » 19 юли 2010 17:38

Тук всички се изказват,сякаш Калмар вече се е класирал.Абе,хора!0-0 с Дачия на собствен терен!Тяхната е още мнооого далечна!Ами,ако не се класират?Тогава на вълна "Дачия" ли ще се настройваме?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

cerberr
Мнения: 21
Регистриран на: 16 юли 2010 16:15
Skype: suitablerlol
Контакти:

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот cerberr » 19 юли 2010 19:37

mistreated написа:Дъндолк падат на полувремето 0:2 засега, ако и днес отнесат 3-4 гола (преди мача с Левски отнесоха 4-ка) може да ви стане ясно какъв отбор сте били с 6:0. Не искам да омаловажавам победата на сините, напротив - играха добре и заслужено вкараха доста. Но това имам предвид, като казвам да мислите трезво и да не се превъзнасяте от този резултат. Не се знае изобщо в какво състояние е отборът и дали трябва да се притеснява от отбори като Калмар или не. А шведите днес бият 2:0 като гости, поредният добър резултат навън.



Извинявай, нямам нищо против към теб, но щом толкова мразиш, даден отбор, защо продължаваш да пишеш негативи, към X?


Не че нещо, но престани да си избиваш комплексите наляво и надясно.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот mistreated » 19 юли 2010 19:44

cerberr написа:
mistreated написа:Дъндолк падат на полувремето 0:2 засега, ако и днес отнесат 3-4 гола (преди мача с Левски отнесоха 4-ка) може да ви стане ясно какъв отбор сте били с 6:0. Не искам да омаловажавам победата на сините, напротив - играха добре и заслужено вкараха доста. Но това имам предвид, като казвам да мислите трезво и да не се превъзнасяте от този резултат. Не се знае изобщо в какво състояние е отборът и дали трябва да се притеснява от отбори като Калмар или не. А шведите днес бият 2:0 като гости, поредният добър резултат навън.



Извинявай, нямам нищо против към теб, но щом толкова мразиш, даден отбор, защо продължаваш да пишеш негативи, към X?


Не че нещо, но престани да си избиваш комплексите наляво и надясно.


Комплекси от какво? С кое мое изказване реши, че си избивам комплекси. Или когато ви казвам истини ви дразня? Тука има хора, дето са за лудницата, ти си тръгнал на мен да обясняваш, че избивам комплекси.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

cerberr
Мнения: 21
Регистриран на: 16 юли 2010 16:15
Skype: suitablerlol
Контакти:

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот cerberr » 19 юли 2010 20:04

mistreated написа:
cerberr написа:
mistreated написа:Дъндолк падат на полувремето 0:2 засега, ако и днес отнесат 3-4 гола (преди мача с Левски отнесоха 4-ка) може да ви стане ясно какъв отбор сте били с 6:0. Не искам да омаловажавам победата на сините, напротив - играха добре и заслужено вкараха доста. Но това имам предвид, като казвам да мислите трезво и да не се превъзнасяте от този резултат. Не се знае изобщо в какво състояние е отборът и дали трябва да се притеснява от отбори като Калмар или не. А шведите днес бият 2:0 като гости, поредният добър резултат навън.



Извинявай, нямам нищо против към теб, но щом толкова мразиш, даден отбор, защо продължаваш да пишеш негативи, към X?


Не че нещо, но престани да си избиваш комплексите наляво и надясно.


Комплекси от какво? С кое мое изказване реши, че си избивам комплекси. Или когато ви казвам истини ви дразня? Тука има хора, дето са за лудницата, ти си тръгнал на мен да обясняваш, че избивам комплекси.



Не съм чел всичките ти мнения, но определено си личи че имаш проблем.


Няма за какво да споря с теб, приятна вечер.

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот L_Messi » 20 юли 2010 17:45

В медийното пространство се появи факс, който е изпратен от УЕФА към БФС и в него се твърди, че съществува вариант на теория Левски да бъде домакин в първата среща от следващата фаза в Лига Европа.

Как мислите, няма ли да е по-добре да сме домакини на Калмар в първия мач, с оглед на това, че те са по-силни гости и по този начин при добър резултат в София, може да имаме по-голямо предимство за реванша? Ако, разбира се, приемем, че шведите не загубят от Дачия и се класират напред.

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот deepblue1963 » 20 юли 2010 20:34

"Изпълнителният директор на Левски Константин Баждеков заяви пред Гонг, че няма абсолютно никакъв вариант „сините” да бъдат домакини в първия мач от следващия кръг в Лига Европа.
„Това е последна информация, която имаме от УЕФА. Левски със сигурност ще бъде гост, няма значение дали противникът ни ще се казва Калмар или Дачия”, отсече един от шефовете в клуба от стадион „Георги Аспарухов”.
В медийното пространство се появи факс, който е изпратен от УЕФА към БФС и в него се твърди, че съществува вариант на теория Левски да бъде домакин в първата среща от следващата фаза в Лига Европа."
Мисля,че това,общо-взето отговаря на твоя въпрос.
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот drvasko98 » 20 юли 2010 21:04

Аз за разлика от повечето се надявам да играем с шведите, въпреки, че са по-силния от двата отбора. Ако искаме да сме по-подготвени за съперника в следващия кръг и за да разберем къде точно сме в момента, имаме нужда точно от серия от няколко тежки мача. /двата вероятни с Калмар и ЦСКА/. Вземем ли позитивни резултати /продължаване в ЛЕ и победа над ЦСКА/ в тези мачове, "скачаме" в небето и сезонът ще бъде отличен. Не успеем ли, значи просто още не сме готови. Не ми се иска да се повтаря миналата година, когато отстранихме Баку и после се мъчихме цяла есен в ЛЕ, от което страдаше и шампионата. Ако влезем в групите, трябва да сме подготвени. В състава се вижда на този етап свежест, позитивна промяна. Ако това се подкрепи с победа над добър съперник, ще дойде и самочувствието, което само печели победи от своя страна.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта