Купа на България: Хебър (Пазарджик) - Левски (София), Сряда от 14:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12480
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Хебър (Пазарджик) - Левски (София), Сряда от 14:30

Мнениеот TristaNNN » 06 дек 2023 19:56

Хасковския каун що не си вземе смешното вратарче в Турция. Заедно с набедения за капитан краев, неориентирания Стефанов и маймуняка дето направи иначе смешната дузпа....

Няма как духът на хасковския каун да не е виновен за резила. :|
А колкото до набедените, аз си спомням, че при предишния треньор взеха купата, като един от тях и гол вкара. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21537
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Купа на България: Хебър (Пазарджик) - Левски (София), Сряда от 14:30

Мнениеот metodito » 06 дек 2023 19:59

tmanolov написа:
boglev написа:Колко пляскахте на същия Костов, преди няколко месеца... И в живота ли сте въртележки

Прав си - не стреляйте по пианиста, той толкова си може. проблемът не е в него, а в БГЛ, който твърдо и упорито стои зад г.з., щото "ми то немъ кой да дойде, баце" - честито, един ден и вие като припоците ще повтаряте в захлас (след като сте припознали Витоша Бистрица, примерно): "ми то ний фенувити кво сме виновни"!?!?!

Ми виновни сте, много сте виновни, щото още не можете да прозрете великият тумор, който е начело на отбора - докато този мръсен ибикчия е начело, пътят към тирето е павиран отвсякъде. Бог да пази Левски от БГЛ-тата!

Човек, на Костов визитката му не е за "Левски". Аз не харесвам Стоев, но визитката му беше за "Левски" - шампион, с успехи в Европа и тъ нъ. Когато "Левски" нае Стоев не беше в по-розово положение. Любимецът ми Роси също беше с визитка, която не е за "Левски". Хубчев беше с визитка за "Левски". "Левски" трябва да наема такива треньори. А не някой сменил 10 отбора за осем години без трофей.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12480
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Хебър (Пазарджик) - Левски (София), Сряда от 14:30

Мнениеот TristaNNN » 06 дек 2023 20:01

Много поздрави от Ники Костов към
[strike]наркосите[/strike] фамилните тролове и сираковите последователи, осигури им няколко безсънни нощи 8-)
:lol: 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

tmanolov
Мнения: 4242
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Купа на България: Хебър (Пазарджик) - Левски (София), Сряда от 14:30

Мнениеот tmanolov » 06 дек 2023 20:36

TristaNNN написа:
Хасковския каун що не си вземе смешното вратарче в Турция. Заедно с набедения за капитан краев, неориентирания Стефанов и маймуняка дето направи иначе смешната дузпа....

Няма как духът на хасковския каун да не е виновен за резила. :|
А колкото до набедените, аз си спомням, че при предишния треньор взеха купата, като един от тях и гол вкара. ;)

Ме е виновен Мъри, виновен е - една от двете му неземни глупости беше да държи на вратар от школата в лицето на шкембьо и кашкавала. Другата си я знаем - дузпите. Нека не се правим на фамилните идиоти
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 4242
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Купа на България: Хебър (Пазарджик) - Левски (София), Сряда от 14:30

Мнениеот tmanolov » 06 дек 2023 20:37

metodito написа:
tmanolov написа:
boglev написа:Колко пляскахте на същия Костов, преди няколко месеца... И в живота ли сте въртележки

Прав си - не стреляйте по пианиста, той толкова си може. проблемът не е в него, а в БГЛ, който твърдо и упорито стои зад г.з., щото "ми то немъ кой да дойде, баце" - честито, един ден и вие като припоците ще повтаряте в захлас (след като сте припознали Витоша Бистрица, примерно): "ми то ний фенувити кво сме виновни"!?!?!

Ми виновни сте, много сте виновни, щото още не можете да прозрете великият тумор, който е начело на отбора - докато този мръсен ибикчия е начело, пътят към тирето е павиран отвсякъде. Бог да пази Левски от БГЛ-тата!

Човек, на Костов визитката му не е за "Левски". Аз не харесвам Стоев, но визитката му беше за "Левски" - шампион, с успехи в Европа и тъ нъ. Когато "Левски" нае Стоев не беше в по-розово положение. Любимецът ми Роси също беше с визитка, която не е за "Левски". Хубчев беше с визитка за "Левски". "Левски" трябва да наема такива треньори. А не някой сменил 10 отбора за осем години без трофей.


Абсолютно си прав, ма пари немъ, действайте
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3474
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Купа на България: Хебър (Пазарджик) - Левски (София), Сряда от 14:30

Мнениеот groti » 06 дек 2023 20:38

TristaNNN написа:
Хасковския каун що не си вземе смешното вратарче в Турция. Заедно с набедения за капитан краев, неориентирания Стефанов и маймуняка дето направи иначе смешната дузпа....

Няма как духът на хасковския каун да не е виновен за резила. :|
А колкото до набедените, аз си спомням, че при предишния треньор взеха купата, като един от тях и гол вкара. ;)

Ритна топката и тя влезе във вратата след рикушет. Айде да не го величаем тоя неможач. Каунът не е виновен, че тия толкова могат и отпаднаха от Хебър. Същите тия при него имаха 11 мача без победа, та резилите не са им непознати. Същите тия отпаднаха и от малтийци. Пак при него. Та така. Просто ми се щеше да си беше взел протежето дето е набеден за вратар с него.
110 години любов!

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Купа на България: Хебър (Пазарджик) - Левски (София), Сряда от 14:30

Мнениеот drvasko98 » 06 дек 2023 20:45

Истината за жалост е, че нивото на играчите въпреки всичко е над нивото на феновете, особено пишещите тук. И това всъщност е проблемът. .

Kasablanca
Мнения: 4
Регистриран на: 17 ное 2023 11:13
Контакти:

Re: Купа на България: Хебър (Пазарджик) - Левски (София), Сряда от 14:30

Мнениеот Kasablanca » 06 дек 2023 20:46

Не са виновни нито Наско, нито дори Костов, просто футболистите ни играят без никакво желание, без хъс, без агресия, и без желание да спечелят... Последната половин година колко важни мача загубихме от детински непредизвикани грешки, които се допускат от несъсредоточени играчи, чиито мисли са някъде другаде, грешки от безхаберие и от незаинтересованост.

Разните му там Краевци, Петрисовци, Фадигановци, и прочее третокласни селски тарикати, да се забиват на пейката и само във втория отбор.
Защо Марин и Илиан не бяха титуляри в тоя мач, пък дори и Патрик ??
Какво правят Фадига и Дарлан въобще в отбора, ами досега не са изгонени ??

И още : Защо Костов е треньор на тоя отбор ??
Защо треньора не може да скалъпи група от 18 футболисти ?
Има толкова добре играещи млади момчета в БГ първенството, защо непрекъснато се дават аванси на разни смрадливи негри, ако и да са бразилци ?
Кога Левски ще вземе читав футболист ?

И накрая : Губим или печелим, ЛЕВСКИ все още го има, и никога няма да сложим тире.

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Купа на България: Хебър (Пазарджик) - Левски (София), Сряда от 14:30

Мнениеот Serafim » 06 дек 2023 20:51

Аз съм един от защитниците на Костов, но е факт, че отбора буксува страшно много и не играе нищо. Няма нищо общо с играта от началото на сезона. Атмосферата дори изглежда различна, без да сме вътре в отбора. Както преди бях против Мъри, когато отказа на Спас Русев (и се оказа, че е имал своите причини и принципи да не се връща тогава) и после си признах, че не съм бил прав за него, така и сега ще си кажа, че ако отбора ще продължи да играе и да излежда така при Костов, няма смисъл от оставането му в клуба. Явно не намира начините да използва играчите, колкото и да са зле доста от тях или колкото и на някои вече да не им се играе в Левски.

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: Купа на България: Хебър (Пазарджик) - Левски (София), Сряда от 14:30

Мнениеот Michael_Buble » 06 дек 2023 20:52

vvessel написа:
Michael_Buble написа:Боби няма значение, защото са важни неговите покровители. Нали знаеш кои са? Скри се зад вратата им в парламента, както момиченце се крие зад полата на майка си!
Нали знаеш и чии чуждодържавни ценности изповядват същите покровители и срещу чия тирания се е борил Апостола на свободата Васил Левски?
ЧЕТЕТЕ СИМВОЛИТЕ! В тях е кодирано всичко и е направено свише.
Проследете нишката, която ще ви отведе до лицензите на хазартните дружества. Ще разберете на чий Бог служат братя Найденови, а също и екзотичните дървета. И така ще разберете кой всъщност косвено изхранва наш Мажоритаро!

Напълно съм съгласен с написаното, само ми е трудно да проследя нишката свързана с лицензите на хазарта.
Дай малко яснота.

Ще ти го напиша неполиткоректно - всичко там става с лизане на големите сладки топки на Шиши и неговата партия.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта