efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот parvanoff » 27 окт 2023 23:51

Aronaks написа:
parvanoff написа:
Aronaks написа:
alexdb написа:
W84me написа:
alexdb написа:Ееее не! Бижиката и Ангелов чупят мрака. Боко Тиквата, от който ни дойдоха всички беди, ша оправи нещата. :evil:

Какво казаха тия лауреати?!


Молеха се и щяха на колене да паднат Баце да дойдел и да оправил нещата, щото само той можел :)

Народа е 80% прост. Това, което политици като Боко искаха да постигнат вече е реалност. Нищо хубаво не ни чака

Интересно ми е дали слагаш себе си и подобните на тези, които си цитирал в тези 80%? Защото човек, който не помни или не знае 90-те години, когато оглозгаха държавата, когато имаше режим на тока, купуваха се продукти от първа необходимост с купони и висене по 5-6 часа на опашки за едно олио например, вкарването на дпс в политиката, хиперинфлацията, пирамидите и приватизациите за по 1 лев и по-късно номинирането на един от дпс за шеф на ДАНС и т.н. постоянно Бойко Борисов да им е в устата, като най-голямото зло и то в спортен форум /при това мегакултурно //защото изглежда са мегакултурни и умни// изразяващи се за един министър-председател с мегаинтелектуалното Боко Тиквата/ не ми изглежда много умен... И то без факти, без доказателства и т.н., но все са най-разбиращите и най-умните... С това не оправдавам и двамата в студиото за агитацията, разбира се... А тук продължава политическата агитация, а модератори няма вероятно...

Извинявам се, че нападнах само Тиквата. Добре, от 90та насам целта на всички политици, които са слуги на САЩ и Русия, е да сме мега прости. Така по-добре ли се чувстваш, уважаеми защитнико на Бойко. Много добре помня онова време с режима на тока и купоните. Но само ще ти кажа, че колкото бате ти Бойко и дпс са откраднали, друг не е успял.

[offtopic]Нито е мястото, нито пък времето да водим такава дискусия! Ти сигурно си видял някакви документи кой-колко е откраднал, но едва ли можеш да ги покажеш. Аз пък ще ти дам една подсказка и ако можеш сам ще си направиш изводите. Виж колко е БВП на България 1990, 1991, 1995, 1996 и реши колко са кражбите при 50% спад за 1 година... Твоето е ясно, че са голи приказки. Според теб колко ли са откраднали при приватизацията на почти всичко за смешни суми? Всъщност няма нужда да ми отговаряш, защото очевидно не си ги осъзнал тези неща и едва ли тепърва някой ще може да ти ги покаже или пък просто си правиш някакви агитации... И нали се сещаш каква е разликата да защитаваш някой, който не може да се защити от нападки без факти и да набеждаваш някого без факти? Надявам се да се сещаш... Относно кражбите също можеш да видиш колко се е вдигнал БВП на глава от населението от 2010 до 2020 и пак да си направиш изводи. А щом помниш онова време и как се ограби народа чрез тези пирамиди и бонови книжки за приватизация, фалити на банки и казваш, че някой е успял да открадне повече от това... няма да продължа, за да не те обидя... Мога да кажа още хиляди неща, но ти покажи ми един пример в този форум, когато съм тръгнал "ни в клин, ни в ръкав" да говоря за някой политик? А ти и подобните на теб защо го правят? Какво постигат? Нещо промениха ли? Или само набеждават хора-за агитация евентуално? С такива плюнки нищо не се променя-трябва гражданско общество, което да излезе на улицата, но не за цената на бензина, а за важните неща... Аз вярвах, че има такова навремето, но няма за съжаление. Има само такива, които както казва Вазов са смели в кръчмата или както пеят Контрол в къщи... Пък ти ако искаш можеш да вярваш, че 5Г причинява корона вирус и че ваксините са чипове-твоя воля. ;)[/offtopic]
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот W84me » 28 окт 2023 00:25

mikata написа:Като гледам програмата Костов може и да не дочака зимната пауза.

Добре, ама по-добър няма да дойде.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33208
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот 1914.1902 » 28 окт 2023 00:41

Още сега да го махат, няма смисъл да чакат другите мачове.

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 513
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 28 окт 2023 00:46

parvanoff написа:
Aronaks написа:
parvanoff написа:
Aronaks написа:
alexdb написа:
W84me написа:Какво казаха тия лауреати?!


Молеха се и щяха на колене да паднат Баце да дойдел и да оправил нещата, щото само той можел :)

Народа е 80% прост. Това, което политици като Боко искаха да постигнат вече е реалност. Нищо хубаво не ни чака

Интересно ми е дали слагаш себе си и подобните на тези, които си цитирал в тези 80%? Защото човек, който не помни или не знае 90-те години, когато оглозгаха държавата, когато имаше режим на тока, купуваха се продукти от първа необходимост с купони и висене по 5-6 часа на опашки за едно олио например, вкарването на дпс в политиката, хиперинфлацията, пирамидите и приватизациите за по 1 лев и по-късно номинирането на един от дпс за шеф на ДАНС и т.н. постоянно Бойко Борисов да им е в устата, като най-голямото зло и то в спортен форум /при това мегакултурно //защото изглежда са мегакултурни и умни// изразяващи се за един министър-председател с мегаинтелектуалното Боко Тиквата/ не ми изглежда много умен... И то без факти, без доказателства и т.н., но все са най-разбиращите и най-умните... С това не оправдавам и двамата в студиото за агитацията, разбира се... А тук продължава политическата агитация, а модератори няма вероятно...

Извинявам се, че нападнах само Тиквата. Добре, от 90та насам целта на всички политици, които са слуги на САЩ и Русия, е да сме мега прости. Така по-добре ли се чувстваш, уважаеми защитнико на Бойко. Много добре помня онова време с режима на тока и купоните. Но само ще ти кажа, че колкото бате ти Бойко и дпс са откраднали, друг не е успял.

[offtopic]Нито е мястото, нито пък времето да водим такава дискусия! Ти сигурно си видял някакви документи кой-колко е откраднал, но едва ли можеш да ги покажеш. Аз пък ще ти дам една подсказка и ако можеш сам ще си направиш изводите. Виж колко е БВП на България 1990, 1991, 1995, 1996 и реши колко са кражбите при 50% спад за 1 година... Твоето е ясно, че са голи приказки. Според теб колко ли са откраднали при приватизацията на почти всичко за смешни суми? Всъщност няма нужда да ми отговаряш, защото очевидно не си ги осъзнал тези неща и едва ли тепърва някой ще може да ти ги покаже или пък просто си правиш някакви агитации... И нали се сещаш каква е разликата да защитаваш някой, който не може да се защити от нападки без факти и да набеждаваш някого без факти? Надявам се да се сещаш... Относно кражбите също можеш да видиш колко се е вдигнал БВП на глава от населението от 2010 до 2020 и пак да си направиш изводи. А щом помниш онова време и как се ограби народа чрез тези пирамиди и бонови книжки за приватизация, фалити на банки и казваш, че някой е успял да открадне повече от това... няма да продължа, за да не те обидя... Мога да кажа още хиляди неща, но ти покажи ми един пример в този форум, когато съм тръгнал "ни в клин, ни в ръкав" да говоря за някой политик? А ти и подобните на теб защо го правят? Какво постигат? Нещо промениха ли? Или само набеждават хора-за агитация евентуално? С такива плюнки нищо не се променя-трябва гражданско общество, което да излезе на улицата, но не за цената на бензина, а за важните неща... Аз вярвах, че има такова навремето, но няма за съжаление. Има само такива, които както казва Вазов са смели в кръчмата или както пеят Контрол в къщи... Пък ти ако искаш можеш да вярваш, че 5Г причинява корона вирус и че ваксините са чипове-твоя воля. ;)[/offtopic]

Видял ли си документи вика...ти видя ли документи за кражбите от 90-те? Тиквата е доказана мутра и престъпник, мултимилиардер, наврял муцуната си пряко или косвено във всеки по-голям бизнес в страната я чрез таксички спокойствие, я чрез рекет от институциите. "Ало, Ваньо" не беше ли документирано? Мишо Бирата? Оттогава минаха почти 15 години, колко ли още подобни истории има? Малко му е на мат'ряла щавенето, още много мегдан има за Боко и компания

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот Serafim » 28 окт 2023 01:22

Аз гледах само второто полувреме. Един Марин Петков бе абсолютна муха без глава, нищо не прави. Мисля си, че мястото му не е баш там, май по-добре да играе вляво, по-добре се справя там в националния, но Костов с удар уби два заека - закова Роналдо влявои той нищо не игра.
Пак много пасове без идея - Митков сгреши почти всичко, което можа. Поне са грешки на растежа - един мач е почти безгрешен, в следващия почти няма вярно отиграване.
Дарлан бе единствения, който раздаваше пасове с идея и напред. Предоверихме се защитниците да изнасят топката и ето грешката за втория гол...
Почвам да си мисля, че проблема на този отбор, с този стил, е движението без топка. Много пасове, но предимно статични, играчите без топка не се откриват. Или в тях е проблема, или в треньорите, че не могат да ги научат.
Но за смяна е несериозно да се говори. Нека си изкара не до зимата, ми целия сезон Костов. Извинения всякакви можем да му намерим, но наистина ще е самоубийство да го махнем бързо бързо и да назначим някой от нафталина или някой анонимен чужденец.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4480
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот tiamat » 28 окт 2023 01:26

Какво махане на Костов, вие наред ли сте бе...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот blue avalanche » 28 окт 2023 02:16

Играем статично, подаваме си на крак, демодиран футбол от миналия век.
Няма заучени комбинации, игра в триъгълник, двойни подавания, извеждащи пасове в коридор... Всичко това е непозната територия за този отбор. Ядрена физика. Кога за последно вкарахме гол с далечен удар? Кой от нашите играчи има силен, плътен удар, с който да опъне мрежата? Ритат топката като вегани, които не са яли една седмица!

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот vvessel » 28 окт 2023 02:17

На Костов му трябват поне трима качествени играча за да може да направи нещо в това първенство. Това означава, че няма да направи нищо, защото очаквам зимата да се вземат максимум двама , вероятно за без пари, и ще ги чакаме като Дарлан и Фадига да покажат нещо още 2-3 месеца.
За съжаление това не е единственият проблем на Костов, а смятам, че напоследък сериозно зацикля, като влиза в коловозите на Мъри. Започва да разчита на едни и същи 13-14 играча, като междувременно на техните резерви сериозно им пада формата и когато трябва да влизат и то принудително, цялостното представяне на отбора се срива. Освен това в началото Костов експериментираше повече и често му се получаваха нещата, докато сега като че ли го е страх да направи някоя сериозна промяна за да не се издъни. Точно тоя страх го дъни.
Днес ако бях на негово място щях да изляза с трима защитници и да чакам Берое на контри, където всъщност е силата на Левски. Вместо това тръгнал да мачка и за пореден път губим топката в средата за първия и в защита за втория гол, след поредното безумно разиграване за постепенно изнасяне и резонно губим. Не знам колко гола имаме допуснати точно по този начин, но сигурно са половината.
Видно е че трудно вкарваме, поне да не допускаме лесно. Бой топката напред и квото стане. А не, дай да си подаваме в стил - ела вълчо изяж ме. Нямаме футболисти за този стил. Затова успяхме да бием ПАОК и се опънахме на Айнтрахт. Защото пазехме да не получим гол и чистим напред. Когато решихме да разиграваме срещу германците, моментално ни се взе топката в средата, пас и гол.
Един колега от Локо Пловдив писа във форума, че Берое са ги изклатили тях пак по същия начин, както и нас. Ами, нямаме ли някакво разузнаване майка му стара? Поне да се гледа последния мач на бъдещия противник. Липсват ни двама от най-ефективните ни нападатели . Поне да наблегнем на защитата, пък напред все може да стане нещо. Вместо това гледаме една и съща боза и чакаме да се случи нещо различно. Няма как да правиш едно и също и да очакваш различни резултати. Някой път ни се усмихва късмета, но само на късмет не може да се разчита. Трябва и акъл.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33208
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот 1914.1902 » 28 окт 2023 08:28

blue avalanche написа:Играем статично, подаваме си на крак, демодиран футбол от миналия век.
Няма заучени комбинации, игра в триъгълник, двойни подавания, извеждащи пасове в коридор... Всичко това е непозната територия за този отбор. Ядрена физика. Кога за последно вкарахме гол с далечен удар? Кой от нашите играчи има силен, плътен удар, с който да опъне мрежата? Ритат топката като вегани, които не са яли една седмица!


Май изобщо не си гледал мачовете ни през този сезон. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 15-и кръг: Берое - Левски

Мнениеот metodito » 28 окт 2023 08:30

W84me написа:
mikata написа:Като гледам програмата Костов може и да не дочака зимната пауза.

Добре, ама по-добър няма да дойде.

Ти мислиш ли, че някой от ръководството иска по-добър?
Последна промяна от metodito на 28 окт 2023 08:32, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта