efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

drvasko98
Мнения: 7103
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот drvasko98 » 23 окт 2022 11:04

koisa написа:От мача с Тирейци вървим само надолу... И тук причината според мен не е в никакви прескочени етапи и всевъзможни глупости за наивници. Отбора играе едно и също. Допуска едни и същи грешки, както в атака, така и в защита. Което пак показва, че няма нищо общо етапите на развитие. Според мен се иска някаква промяна в играта. Дали ще е със смяна на местата на определени играчи, дали ще се вкарат повече заучени положения, комбинации и атаки в играта на отбора. Да се смени изпълнителя на статичните положения, че 90% от центриранията, които прави Кръстев са трагични. Ако трябва да спрем да се правим на Барса и да окопаваме отборите пред собствените им врати. Това само още повече ни затруднява при липсата на нападател/голмайстор.
Мъри може да промени много неща, ако иска... Но е инат и няма да го направи.


Този сезон сме вкарали поне 4-5 гола от статични положения и в още два пъти по толкова поне наш играч е отправил удар. Явно гледаш нещо друго. Аз имам сериозни забележки към ангажимента и ефективността на Кръстев в правенето на играта, но в статичните положения е близо до отличен. Не знам някой който при всяко изпълнение да прави голова опасност

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23289
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот W84me » 23 окт 2022 11:19

Друг е въпросът, къде е Кръстев и какво прави на 25 метра от позицията си.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

THE G.A.M.E
Мнения: 50006
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 окт 2022 15:07

Когато един отбор прави между 3 и 6 чисти ситуации за гол на мач, няма как да играе слабо.
Ако ги нямахме, тогава вече можеше да говорим за игрова криза.
За мен, тимът трябва да продължава да играе по начинът, по който го прави.
Просто трябва повече концентрация в завършващата фаза и при определени положения в защита.
В един момент положенията ще започнат да влизат и ще излезе, че играем хубав футбол. :)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот сини шампиони » 23 окт 2022 16:05

Не вярвах, че някога ще го напиша, но май Билялчо ще се окаже незаменим!
И само Левски оле

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5201
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот koisa » 23 окт 2022 17:52

drvasko98 написа:
koisa написа:От мача с Тирейци вървим само надолу... И тук причината според мен не е в никакви прескочени етапи и всевъзможни глупости за наивници. Отбора играе едно и също. Допуска едни и същи грешки, както в атака, така и в защита. Което пак показва, че няма нищо общо етапите на развитие. Според мен се иска някаква промяна в играта. Дали ще е със смяна на местата на определени играчи, дали ще се вкарат повече заучени положения, комбинации и атаки в играта на отбора. Да се смени изпълнителя на статичните положения, че 90% от центриранията, които прави Кръстев са трагични. Ако трябва да спрем да се правим на Барса и да окопаваме отборите пред собствените им врати. Това само още повече ни затруднява при липсата на нападател/голмайстор.
Мъри може да промени много неща, ако иска... Но е инат и няма да го направи.


Този сезон сме вкарали поне 4-5 гола от статични положения и в още два пъти по толкова поне наш играч е отправил удар. Явно гледаш нещо друго. Аз имам сериозни забележки към ангажимента и ефективността на Кръстев в правенето на играта, но в статичните положения е близо до отличен. Не знам някой който при всяко изпълнение да прави голова опасност

Не знам кой гледа други мачове, но статистиката говори друго...
И тук цитирам: Фрапиращо изглежда фактът, че от 86 изпълнени корнера (трети показател за елита през това първенство), "сините" стигнаха само до два гола.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5201
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот koisa » 23 окт 2022 17:59

W84me написа:
koisa написа:От мача с Тирейци вървим само надолу... И тук причината според мен не е в никакви прескочени етапи и всевъзможни глупости за наивници. Отбора играе едно и също. Допуска едни и същи грешки, както в атака, така и в защита. Което пак показва, че няма нищо общо етапите на развитие. Според мен се иска някаква промяна в играта. Дали ще е със смяна на местата на определени играчи, дали ще се вкарат повече заучени положения, комбинации и атаки в играта на отбора. Да се смени изпълнителя на статичните положения, че 90% от центриранията, които прави Кръстев са трагични. Ако трябва да спрем да се правим на Барса и да окопаваме отборите пред собствените им врати. Това само още повече ни затруднява при липсата на нападател/голмайстор.
Мъри може да промени много неща, ако иска... Но е инат и няма да го направи.

Мъри дори вчера направи сериозни промени в играта на Левски, прие играта привидно в нашето поле и опитваше на контри, както станаха и всички наши положения. Друго щяхме да говорим, ако футболистите ни целеха вратата, а не вратарите.

Ако целеха, но не целят... Дори вчера при толкова "приета" игра защитата ни се оголваше и така стана гола на Локото. Толкова за приетата игра.
Пролетта имахме доста голове от голямо разстояние. Дори Сонко се разписа с много красив гол. Този сезон опитваме да влезем с топката във вратата.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9399
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот mikata » 23 окт 2022 17:59

Тия бразилци не започнат ли да вкарат и в тройката няма да влезем!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33164
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот 1914.1902 » 23 окт 2022 18:05

mikata написа:Тия бразилци не започнат ли да вкарат и в тройката няма да влезем!


И седмото място не е зле.

Halo
Мнения: 402
Регистриран на: 28 окт 2016 23:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот Halo » 23 окт 2022 18:44

Всяка издънка си е загуба на пари и доверие. Упорството не помага, само прави загубите още по-големи. Отпадането от Хамрун, отбор с 2 милиона евро бюджет е огромна издънка. Тактиката на Мъри с безброй центрирания, при нула умели играчи в атака при играта с глава, няма аналог в света. Когато играчите нямат качества или играят идиотска тактика, то броя на положенията е без значение. Може 100 мача да имаш по 20 положения, но все да се дъниш, защото центрираш към никой или на 10 метра от вратата подаваш назад. Роналдо колко пъти подава, както и Уелтон, излезли на чисти позиции. Ударите им са рядкост. Защо така се получава. Това ли е тактиката или се играят уговорени мачове?!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22929
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот NOMER14 » 23 окт 2022 18:49

mikata написа:Тия бразилци не започнат ли да вкарат и в тройката няма да влезем!

Бразилците са взети за крила, за да пробиват по фланговете и да подават на централния нападател. Няма такъв и топката от едното крило отива в другото и чакаме последното да вкара. Няма логика в такава игра. Голът срещу Тирето е изключение.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN, Киро Пора и 21 госта