Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот LoveAndPeace » 19 окт 2020 12:08

Голямо мрънкане и то след тоя тъп мач. Никой дума не обелва за съдията , защото с 2 картона в първите 20 мин щеше да тушира напрежението. Лайненцето Кабов ако го беше жълтосал , нямаше след това да яде ритниците и в последствие изключително тъпанарската постъпка на Живко. Ами влизането в краката на Паулиньо от онзи 77ми номер в центъра ? Червен картон - директен , какво значение че не успя да го свали.
След още една две загуби , тук ще почне да се говори за Тире , което ще е началото на края.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот Warped » 19 окт 2020 12:46

Ментета в Левски са повече.
Даже вече не се хваща и струната, че играят атакуващо
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

THE G.A.M.E
Мнения: 50023
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 окт 2020 12:50

Трудно се говори или пише след подобни мачове.
Ясно е, че положението е изключително сложно, ясно е, че нямаме голяма индивидуална класа, ясно е, че съвсем не сме отбор за челото, но когато е ясно, че няма как да печелиш често, поне поиграй свеж футбол.
То не свежест, то идея няма в продукцията.
Едно и също се цъка от началото на сезона и въпреки, че се вижда, че така не става, продължава се с тая "тактика" и схема.
Никакъв опит за промяна.
А спортно-техническото представяне зависи от треньорският щаб.
На мен Чичо Гошо продължава да ми изглежда насила в отбора, някак си отбива номера и това е ясно на футболистите.
Е, как да скочат, да се раздадът, след като оставането или напускането им, не зависи от треньора ?
К'во да коментираме червеният картон, след като... Тръгваме да правим преса в противниковата половина, ама пресират само 3-4 човека - нападателите и офанзивният халф, а останалите са на 40-тият метър и съответно, като се преодолее мижавато ни пресиране, атаката на съперника става голова, щото от собствената си половина до наказателното ни поле остават едва 2-мата дефанзивни... Които явно си барат топките, щото се разтичват едва когато пресата на хората пред тях е увиснала.
Е, т'ва ако не зависи от треньора, от кой ? :roll:
А офанзивната ни игра опира, или до изритана топка напред, или се забиваме на тъча, където крилото+съответният бек и един от център-халфовете разиграват, докато загубят топката.
Т'ва влизане на крила и бекове навътре, или с 2-3 бързи темпови паса да се прехвърли топката на другият фланг, изглежда мисия невъзможна. :?
Въобще, тактически грешки и щуротии от 1-ви клас...

Не мога да приема - "Аве важното е да ни има, продукция и резултати - майната им".
Взех си карта, но при подобно "развитие" на отбора ( Клуба ) ... Ще си помисля добре, дали да я подновя. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот Blue_Blood84 » 19 окт 2020 13:13

Не е за вярване колко бъдещи припознавачи изведнъж се появиха.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12484
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот TristaNNN » 19 окт 2020 14:28

LoveAndPeace написа:Голямо мрънкане и то след тоя тъп мач. Никой дума не обелва за съдията , защото с 2 картона в първите 20 мин щеше да тушира напрежението. Лайненцето Кабов ако го беше жълтосал , нямаше след това да яде ритниците и в последствие изключително тъпанарската постъпка на Живко. Ами влизането в краката на Паулиньо от онзи 77ми номер в центъра ? Червен картон - директен , какво значение че не успя да го свали.
След още една две загуби , тук ще почне да се говори за Тире , което ще е началото на края.

To някои колеги вече почнаха, няма какво да чакат други загуби.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Вълчан
Мнения: 4313
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот Вълчан » 19 окт 2020 14:45

bilyaletdinov написа:Докато Атанасов "прибираше" репликираше някого или по точно се обясняваше с някого,нтова се видя от повторението.
Алекс Петков е доста бавен. Аз по бавен защитник от времето на Милиев не помня. Ако беше много добър дали нямаше да е във Варна?
Аз не очаквам от двете посредствени бекчета да спечелят единоборство.
Почти съм сигурен, че имаме най-слабите бекове в цялата ППЛ.
Лошото е, че имаме доста мачове да изиграем още. Зимната пауза е далеч и можем да загубим достатъчно точки.
Програмата е ужасна:
Черно Море Д
Разград Г
Локо ПД Д
Тирето
Берое Г
Арда Д
Царско Село Г
Има вероятност да не спечелим мач до края на полусезона. Което ще ни постави в много неприятна ситуация. На зима ще има селекция на пожар и борба за оцеляване.

Написах го още преди месеци.....последните 6-7 мача на пролет са си потенциални загуби и не трябва да се мисли за точки там. Борба да не се изпадне се очертава и това е...

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот alexdb » 19 окт 2020 15:08

Blue_Blood84 написа:
Thsmith написа:
Blue_Blood84 написа:Бегай от тука припознавач долен, харесай си някое първенство и отбора, който е на първо място и си мисли, че е Левски на чисто от нулата. Щом ги имаме тия дългове ние сме си виновни като сме допуснали предишните собственици да ги натрупат с годините.

Чакай сега, какъв се явяваш ти, че да ми казваш какво да правя? Мнението ти да съм искал? Това е моето мнение и ще ти се наложи да го приемеш, ако ли не... Х е горе, натискаш и си готов.

Що се отнася до другото, силно се съмнявам много хора тук да са присъствали на повече мачове от мен на Левски. Не че е нещо уникално, но от мача със Железничар през 2001 година, чак до докато не ми бутнаха мястото гениите Тонев и ко, аз домакински мач на Левски в който не сме били наказани без публика, НЕ СЪМ пропускал. Без значение какво е било времето и къде съм бил.

Фалитът е нещо естествено, има го по цял свят и не е прецедент. Да фалираш НЕ значи да припознаеш някой. Просто да започнеш отначало.

п.с. Как точно си виновен дори ти за това, че някой е трупал дългове? :roll:


----

Като фалираме и почнем от долните групи, за да влезнем в Б група трябва да са платим дълговете, така че все тая дали ги дължим тия суми докато играем в А група или във В група, от която нямаме да имаме право да се качим по-нагоре. Затова ти казах, няма такъв филм на чисто, допуснали сме ги тия дългове, това е положението. Това на колко мача си бил след мача с железничар като бройка не те прави по-голям левскар от други хора с по-малка бройка мачове, но това твое мислене с припознаването е много притеснително, бегай от тука.


Не е точно така. Ако обявим несъстоятелност губим право да играем проф. футбол. Но това е процедура. Ако в нейните рамки се направи оздравителен план и кредиторите се откажат от част от вземанията си дълговете ще паднат значително, а и ще бъдат сериозно разсрочени. Ако това стане процедурата ще приключи и можем спокойно да си минем в по-горното ниво. Все пак има значителна разлика между това да ти висят изискуеми вземания от 30 млн. в момента и тези 30 млн. да станат 10 или 15 и да ги погасяваш в следващите 10 г., а не веднага.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23498
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот Thsmith » 19 окт 2020 15:21

TristaNNN написа:
LoveAndPeace написа:Голямо мрънкане и то след тоя тъп мач. Никой дума не обелва за съдията , защото с 2 картона в първите 20 мин щеше да тушира напрежението. Лайненцето Кабов ако го беше жълтосал , нямаше след това да яде ритниците и в последствие изключително тъпанарската постъпка на Живко. Ами влизането в краката на Паулиньо от онзи 77ми номер в центъра ? Червен картон - директен , какво значение че не успя да го свали.
След още една две загуби , тук ще почне да се говори за Тире , което ще е началото на края.

To някои колеги вече почнаха, няма какво да чакат други загуби.

To една загуба повече или по-малко не променя нищо. Този отбор няма как да е фактор. Дали си 3,5 или 10 е абсолютно без значение щом не си първи. Първи се става с пари и с качествени играчи, а не с юноши и българи. С тях с е става само Славия, нищо повече.
Ако някой вярва, че по този начин ще се изплатят някакви дългове и нещата ще тръгнат, това е върховна наивност.


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот alexdb » 19 окт 2020 15:31

Thsmith написа:
TristaNNN написа:
LoveAndPeace написа:Голямо мрънкане и то след тоя тъп мач. Никой дума не обелва за съдията , защото с 2 картона в първите 20 мин щеше да тушира напрежението. Лайненцето Кабов ако го беше жълтосал , нямаше след това да яде ритниците и в последствие изключително тъпанарската постъпка на Живко. Ами влизането в краката на Паулиньо от онзи 77ми номер в центъра ? Червен картон - директен , какво значение че не успя да го свали.
След още една две загуби , тук ще почне да се говори за Тире , което ще е началото на края.

To някои колеги вече почнаха, няма какво да чакат други загуби.

To една загуба повече или по-малко не променя нищо. Този отбор няма как да е фактор. Дали си 3,5 или 10 е абсолютно без значение щом не си първи. Първи се става с пари и с качествени играчи, а не с юноши и българи. С тях с е става само Славия, нищо повече.
Ако някой вярва, че по този начин ще се изплатят някакви дългове и нещата ще тръгнат, това е върховна наивност.


Абе дали ще си 5 или 10-ти голяма разлика няма. Но дали ще си 12 или 13-ти има ;) Сега тая лакардия с това няма да гоним резултати лично аз не го разбирам като ще ни бият като тъпан всички и ще изпаднем по спортен начин в долните дивизии.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23498
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Славия - Левски / 18.10.2020 / 20:15

Мнениеот Thsmith » 19 окт 2020 15:35

Точно заради това трябваше да се почне от нулата. Не да чакаш да изпаднеш и пак да имаш дългове, само да си загубил време. Времето не е на наша страна.
Някои обаче не искат да видят примера на Рейджърс и Фиорентина и говорят глупости за някакви припознавания и етк дивотии. Те Те и те не знаят какво точно има за "припознаване", но си плямпат...


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта