Левски: Трансферна зима

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21487
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот metodito » 02 фев 2020 23:52

terata написа:
sinqkrepost1914 написа:За мен Райнов е в топ 3 на най-слабите футболисти, играли в Левски последните 5-6-7 години, а там конкуренцията е жестока.


Дреме ти, важното е, че имал воля и желание. :)

На един Старокин ли на Легендата какво им беше? Такъв тип футболисти, дано Марто се окаже такъв, сърцати дървета, те са всъщност много полезни да ги имаш. Не го казвам с ирония, сарказъм и там кво било.

Serafim
Мнения: 5248
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот Serafim » 03 фев 2020 00:57

Няма лошо Райнов да е в отбора, ама не да е титуляр с пълни 90 минути в почти всички мачове. Идеален, когато трябва да се руши играта и да се пази някой персонално. Реферите ни не бързат много да вдигат картони, така че може спокойно да излезе с ботушите, когато трябва. Има си ползи, но повече като перфиерна роля.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21487
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот metodito » 04 фев 2020 09:11

Serafim написа:Няма лошо Райнов да е в отбора, ама не да е титуляр с пълни 90 минути в почти всички мачове. Идеален, когато трябва да се руши играта и да се пази някой персонално. Реферите ни не бързат много да вдигат картони, така че може спокойно да излезе с ботушите, когато трябва. Има си ползи, но повече като перфиерна роля.

И аз нямам предвид за титуляр.

P_Panov
Мнения: 119
Регистриран на: 25 фев 2018 09:31
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот P_Panov » 04 фев 2020 09:36

metodito написа:
Serafim написа:Няма лошо Райнов да е в отбора, ама не да е титуляр с пълни 90 минути в почти всички мачове. Идеален, когато трябва да се руши играта и да се пази някой персонално. Реферите ни не бързат много да вдигат картони, така че може спокойно да излезе с ботушите, когато трябва. Има си ползи, но повече като перфиерна роля.

И аз нямам предвид за титуляр.


И аз съм на мнение, че Райнов трябва да остане.
Хубав - лош, черноработник си е.

Вълчан
Мнения: 4299
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот Вълчан » 04 фев 2020 20:19

Би трябвало вече да са го научили на правилни фалове и кога да избие във трибуните.Явно е че техничар няма да стане.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22842
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот NOMER14 » 04 фев 2020 20:37

Продължавате да коментирате футболист, изнесъл целия ни сезон без детинщини, контузии...

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3996
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот Странджата » 05 фев 2020 19:03

Някой да помни Дълга Мара? Или Кокала с брилятни пасове?

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2734
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот Der Schmarotzer » 05 фев 2020 19:22

Странджата написа:Някой да помни Дълга Мара? Или Кокала с брилятни пасове?

Дългата Мара не съм го гледал, но Кокалеску с удоволствие - топката се удряше в крака му като от дърво, но при сблъсъци по терена, противниците отлитаха от него. Беше в центъра на всяко меле.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Marko_borielo
Мнения: 80
Регистриран на: 11 дек 2019 20:09
Местоположение: SOFIA
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот Marko_borielo » 05 фев 2020 20:06

Хора в контролата с узбеките играят 16 годишни 2ма и 17 год. още 2 ма..това не радва ли окото ви ??Тук се критикува Рейнов но момчето не е казал и дума цял сезон играе и където Хубчев го сложи там се влага и не мрънка.

vvessel
Мнения: 4375
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима

Мнениеот vvessel » 06 фев 2020 00:18

Marko_borielo написа:Тук се критикува Рейнов но момчето не е казал и дума цял сезон играе и където Хубчев го сложи там се влага и не мрънка.

За Райнов си прав. При него важи вица - не стреляйте по пианиста, той толкова си може. Влага се, не мрънка, не че някой друг мрънка де, но като го пуснат се опитва колкото може. Проблема е , че е почти несменяем титуляр, въпреки лимитираната си игра, а има други, които след първата грешка се забиват на пейката трайно. Така че, не Райнов трябва да се критикува.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта