Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12433
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 13 май 2024 10:31

1914.1902 написа:А миналият сезон не са ли ни добутали до баражчето, защото тогава пак имаше съмнителни резултати? Други пък смятат, че Купата от 2022 г. ни е била нагласена. :oops: :oops: Значи връщаме вересии още от 2022-а година.

Минали и по-минали сезони, както и купи, са коментирани, когато им е било времето.
Сега коментираме настоящия.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32991
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 13 май 2024 10:59

TristaNNN написа:
1914.1902 написа:А миналият сезон не са ли ни добутали до баражчето, защото тогава пак имаше съмнителни резултати? Други пък смятат, че Купата от 2022 г. ни е била нагласена. :oops: :oops: Значи връщаме вересии още от 2022-а година.

Минали и по-минали сезони, както и купи, са коментирани, когато им е било времето.
Сега коментираме настоящия.


Животните още я коментират тази купа, няма как да утихне толкова лесно темата.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12433
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 13 май 2024 11:07

1914.1902 написа:
TristaNNN написа:
1914.1902 написа:А миналият сезон не са ли ни добутали до баражчето, защото тогава пак имаше съмнителни резултати? Други пък смятат, че Купата от 2022 г. ни е била нагласена. :oops: :oops: Значи връщаме вересии още от 2022-а година.

Минали и по-минали сезони, както и купи, са коментирани, когато им е било времето.
Сега коментираме настоящия.


Животните още я коментират тази купа, няма как да утихне толкова лесно темата.

В такъв случай продължавайте да си я коментирате с животните, това е ваше демократично право. Аз предпочитам да се съсредоточа върху настоящите събития и бъдещите вересии, ако натам отидат нещата.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21487
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 13 май 2024 11:10

Тъжно е, ма нека малко смех. Краднато от фейса. За Куршума: "Тея де са ни го дали да ходят да се гръмнят с него, ма няма да се улучат" И още. За футбола, изповядван от Костов: "кольобол". :lol:

Aronaks
Мнения: 865
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 13 май 2024 12:31

Пост на г-жа Раева от социалните мрежи:

„Защо Левски е вечен? Истински орден за храброст за Наско от Първата световна война! Няма случайни неща в този живот! Минути преди днешния мач на Левски Наско получи УНИКАЛЕН ПОДАРЪК от сините фенове - истински орден за храброст от Първата световна война!“

„Наско получи този орден за проявена храброст в битката за спасението на ПФК Левски! Така са написали левскарите, които му го подариха. Да, битката на Наско е трудна и жестока, но в тази битка той не е сам! С него сме цялото семейство, хората в клуба, които не го предадоха, спонсорът, невероятният мъжкар и специалист Николай Костов, отборът и най-вече ОГРОМНАТА част от вас - сините фенове!

„Скъпи, левскари! Не спирате да ми пишете на лични съобщения, в които се молите Наско да не се отказва от борбата му за спасението на Левски. Навсякъде, където ходим, го спирате и прегръщате и му давате кураж да продължи! Ставам непрекъснато свидетел на това.“

„Днес пред погледа на мои треньорки и съдийки в ресторант „Форест“ на масата при мен дойде непозната жена и ми каза, че е левскарка. „От истинските съм!“ Така ми каза. „Много обичаме Наско! Кажете му, че всички истински левскари сме с него! Моля ви, кажете му да не се отказва! Ние не сме от ония, дето ни изгониха от стадиона! Ние сме истински левскари и много страдаме! Моля ви да не се отказва!“

„Аз й отговорих: Бъдете спокойна! Няма да се откаже… Беше много трогателно! Моите треньори и съдии слушаха и след като тя си тръгна едната ми каза: „Това беше невероятно!“

„Знаете ли? Това е ежедневие. Всеки ден срещаме надеждата в очите на левскарите. След днешния позор на мача, бих искала да знаете, че Наско ще се бори докрай за любимия си Левски!“

„Не заради предателите, не заради съвременните убийци на Левски, не заради няколкото жалки журналистчета, не заради престъпното съдийство, а най-вече, заради вас - ИСТИНСКИТЕ ЛЕВСКАРИ, които днес мръзнахте на стадиона и освирквахте обезумелите осквернители на Левски, заради тези левскари, които днес му подариха орден за храброст, заради тази жена, която днес в ресторанта ме молеше да не се отказва, заради многобройните левскари в цяла България, заради вековния и любим Левски!“

„Левскари, в тази жестока битка подкрепяйте безрезервно Левски и своята най-голяма жива легенда! Левски е вечен! (синьо сърце)“, завърши Илина Раева.

Aronaks
Мнения: 865
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 13 май 2024 12:45

Разбрахте ли сега, вие 1% от всички левскари? Костов е невероятен мъжкар и специалист. Спонсорът не е предал семейство Сиракови. Наско е най-голямата жива легенда на Левски. Айде марш в дупките и никакви протести повече. 99% от левскарите искат Наско завинаги в Левски.

tmanolov
Мнения: 4186
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 13 май 2024 12:46

Баси, г-жарта пак е изплискала яко легена! Ако това са истинските лрвскари, си заслужаваме положението. И имам новина за тях - ще става още по-зле и точно те, БГЛ-така ще са виновни с безмерната си глупост и лизане на г.з. Срам ме е от такива почти колкото ме е срам от наркосите!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

realno
Мнения: 6538
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 13 май 2024 13:17

Някои първо трябва да започнат да се срамуват от себе си, преди да се срамуват от грешките на другите. :!:
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3996
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Странджата » 13 май 2024 14:05

Не съм ориентиран в делата на г-н Сираков. Мога само да твърдя, че непремерените му изказвания - изхвърляния в началото на сезона сега се връщат като бумеранг срещу него. Като се беше рекло, че имаме този сезон само един мач, да си бяхме стояли мирно и да си го бяхме играли открито. Тогава и защитата на Костов би била приемлива - с уговорката, че се е съгласил с условията на работа, а ръководството е било наясно с възможностите му.
Колкото до т.н. протест, той беше толкова бутафорен, че може в историята ни да си съперничи само с Казанската афера. И тя, и протестът обаче показаха нещо общо - тоталната бездарност на т.н. полиция, т.н. органи на реда и т.н. служби. Повече от десет минути безнаказано десетина души да задържат началото на редовна среща на стадион! Да не говорим, че са влезли на терена и са заели героичните си пози, без някой да им попречи.
Да не говорим за позорното присъствие на жандармерия, като че ли насреща са им терористи от ИДИЛ.
Срам ме е за този Левски, който има такива "привърженици"!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5182
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 13 май 2024 14:30

На пресконференцията, която се проведе през месец април Сираков каза, че ще вземе 5 нови играчи до края на месец май. И така отново се постави в кофти положение. Ако не успее да вземе въпросните играчи през май, ще лъсне поредната му лъжа. Ако случайно си изпълни обещанието, това ще означава, че новият треньор ще трябва пак да се оправя с чужда селекция, защото по-рано от юни едва ли ще се обяви треньорската смяна. И към октомври-ноември ще слушаме как друг е избирал играчите, бла-бла-бла.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: k20dan4o, krumeto, Plamen_i00, PorcoRosso, vlong и 57 госта