Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 09 ное 2023 10:16

Леко е обидно как всички скачаха на Пламен за грешките му , които костваха на Левски.
А сега никой ни вопъл , ни стон за Фадига , който в два поредни мача има положения сам срещу вратаря и ги отиграва като .......аматьор футболист.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44168
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 09 ное 2023 10:17

Е че той си е аматьор футболист. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

vlong
Мнения: 4767
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 09 ное 2023 10:42

Кога е бил първия път на Фадига?
Иначе положението срещу вратаря на числото сме го виждали много пъти в различни изпълнения на други футболисти.На първо място се сещам за Бузато ,само за последната година сигурно е спасил поне десет такива ситуации,Хоркаш и той ги прави такива.
Така че нормално отиграване на Фадига,все пак не е професионалист и не струва милиони.
Муден е Фадига,ако беше по -пъргав щеше да е чудесен играч
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5211
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 09 ное 2023 11:01

LoveAndPeace написа:Леко е обидно как всички скачаха на Пламен за грешките му , които костваха на Левски.
А сега никой ни вопъл , ни стон за Фадига , който в два поредни мача има положения сам срещу вратаря и ги отиграва като .......аматьор футболист.

Играчите в предни позиции са привилегировани в това отношение... А, и не само грешките на Фадига ни костваха загубата. Пропуски направиха още Петков, Галчев, Роналдо... Вратарите винаги го отнасят, когато допуснат леки или левашки голове, без значение дали се казват Андреев или Нойер и дали са спасявали отбора си хиляда пъти.
Ето например сега мога да похваля Андреев, че спаси няколко удара един на един макар да бяха отсъдени като засада. Само, че още чакам да направи няколко мача, с които да ни спаси от сигурна загуба.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12484
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 09 ное 2023 11:19

Приятели, пригответе се за един
незабравим ден, изпълнен със страст и
гордост!

“Да пеем заедно за Гунди” - всеки от
вас може да сбъдне мечтата си и да
стане част от историята на една велика
личност, представена на екран през
2024-та година!

В неделя, 19-ти ноември, от точно 13:00
часа, на стадион "Раковски" в София, ще
сътворим нещо велико - заедно ще
запишем скандиранията, които ще
озвучат сцените на предстоящия филм
"Гунди - Легенда за любовта". Вашите
гласове ще се превърнат в ехото на
епохата, възкресявайки духа на 60-те и
вечната любов към Гунди.
Специална изненада ще очаква всички
присъстващи.

Срещнете се с Павел Иванов - актьорът,
който влиза в ролята на Георги
Аспарухов - Гунди. На срещата ще
присъстваме и ние - Иван и Андрей, и
всеки от вас ще има възможност да се
снима с нас, както и да вземе автограф
за себе си или за приятел.

Носете сините си шалове, развейте
знамената и елате да направим този
ден незабравим!
Почтеност, отдаденост, красота - това е
Гунди!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот blue avalanche » 09 ное 2023 11:25

Сеп Майер го каза преди време:
"Вратарят може да спаси много положения в хода на мача, но едното, което пропусне и което бележи загубата на отбора никой няма да му прости!"

ikar
Мнения: 1317
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ikar » 09 ное 2023 11:59

Наближава време за селекция и тъй като всички смятаме като задача номер едно намиране на класен реализатор ето едно мнение на наш фен от "Трибуна Левски" ? iliq georgiev
"Днес като взимах синът ми от тренировка от Стокпорт чух че имало интерес към Исак Олаф който им е голмайстора за сега с 11 гола в 16 мача но проблема е че ще струва поне 500 Хил евро"

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5211
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 09 ное 2023 12:03

ikar написа:Наближава време за селекция и тъй като всички смятаме като задача номер едно намиране на класен реализатор ето едно мнение на наш фен от "Трибуна Левски" ? iliq georgiev
"Днес като взимах синът ми от тренировка от Стокпорт чух че имало интерес към Исак Олаф който им е голмайстора за сега с 11 гола в 16 мача но проблема е че ще струва поне 500 Хил евро"

След малко: Първо в "Тема спорт", "Топспорт", "Котаспорт", "Спортал" и т.н. Левски взима Исак Олаф. :lol: :lol: :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12484
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 09 ное 2023 12:09

koisa написа:
ikar написа:Наближава време за селекция и тъй като всички смятаме като задача номер едно намиране на класен реализатор ето едно мнение на наш фен от "Трибуна Левски" ? iliq georgiev
"Днес като взимах синът ми от тренировка от Стокпорт чух че имало интерес към Исак Олаф който им е голмайстора за сега с 11 гола в 16 мача но проблема е че ще струва поне 500 Хил евро"

След малко: Първо в "Тема спорт", "Топспорт", "Котаспорт", "Спортал" и т.н. Левски взима Исак Олаф. :lol: :lol: :lol:

А утре: Първо в... някой оранжев пропагандаторски сайт - Левски НЕ взима Исак Олаф. :mrgreen:
И кликчетата си вървят.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Testa_di_Legno
Мнения: 641
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Testa_di_Legno » 09 ное 2023 12:33

TristaNNN написа:
koisa написа:
ikar написа:Наближава време за селекция и тъй като всички смятаме като задача номер едно намиране на класен реализатор ето едно мнение на наш фен от "Трибуна Левски" ? iliq georgiev
"Днес като взимах синът ми от тренировка от Стокпорт чух че имало интерес към Исак Олаф който им е голмайстора за сега с 11 гола в 16 мача но проблема е че ще струва поне 500 Хил евро"

След малко: Първо в "Тема спорт", "Топспорт", "Котаспорт", "Спортал" и т.н. Левски взима Исак Олаф. :lol: :lol: :lol:

А утре: Първо в... някой оранжев пропагандаторски сайт - Левски НЕ взима Исак Олаф. :mrgreen:
И кликчетата си вървят.

"Бомба! Взима ли "Левски" Исак Олаф?" ----> *цък ----> Не го взима. 8-)
Само "Левски"!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта