efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4375
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот vvessel » 27 ное 2023 20:29

koisa написа:Костов просто беше най-евтиният вариант без никакви претенции. Лесно заменим и идеален за измиване на ръцете в края на сезона (ако го изкара).

Абсолютно точно.
Когато го назначиха си мислех че функцията му ще бъде нещо от сорта. Но след това надмина очакванията ми. След като премина ефекта "нов треньор" се случи очакваното.

ikar
Мнения: 1299
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот ikar » 27 ное 2023 20:30

Очаквам реакция от всички апологети на Краев след днешният мач и по специално реакцията след гола. Не случайно и Костов бе възмутен от постъпката му.
От първия му ден винаги съм твърдял че той както и брат му са силно надценени футболисти и бъдещето ще го потвърди.

vvessel
Мнения: 4375
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот vvessel » 27 ное 2023 20:36

ikar написа:Очаквам реакция от всички апологети на Краев след днешният мач и по специално реакцията след гола. Не случайно и Костов бе възмутен от постъпката му.
От първия му ден винаги съм твърдял че той както и брат му са силно надценени футболисти и бъдещето ще го потвърди.

Краев реагира все едно е бивш футболист на Локото. Странно наистина. Май ще му е предпоследен мач за отбора, защото при толкова отсъстващи няма кой да играе срещу другия Локомотив.

Serafim
Мнения: 5248
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот Serafim » 27 ное 2023 20:39

Мача не го гледах и заради това не мога да коментирам подробо. При първия гол на Локото е шокиращо позиционирането на Кордоба, остави Митков съвсем свободен. Нападателя на Локото просто се спря, а Кордоба вече гледаше Франса в краката и бе готов да скочи на шпагат да блокира удар, което бе излишно, защото Андреев също бе излязал да скъси ъгъла, ако Франса евентуално стреля.
При дузпата имаше ли разглеждане? Че напдателя на Локото си изигра ситуацията и финтира Дарлан е вън от съмнение, обаче има едно леко докосване на топката от Дарлан. Но колкото и да си кривим душата, дузпата си е.
Последна промяна от Serafim на 27 ное 2023 20:52, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23256
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот W84me » 27 ное 2023 20:45

Не мога да съм критичен към Костов с този "набор" от футболисти. Стартов състав, от който преди година поне 6 човека нямаше да помиришат терен. На резервната скамейка един лигльо, който само физически е тук и Уелтън, който е след контузия. Имах някакви надежди, че Сираков ще опровергае критиците, но това не се случва.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12437
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот TristaNNN » 27 ное 2023 21:00

Не знам що се ядосвате, като днес, предвид боНбата от Бояна, всички предпоставки за тото порнаци бяха налице. ;)
Арда, уж борбени, корави, боеспособни и н'ам си какви още, на разходка у дома срещу Чорбата.
Каузата и Стефко удрят коефициент 18.00-20.00, това преди началото на мача. А, и удрят едно рамо на белия тото балет, да не стане някоя беля с класирането и точките, че и други кучета дебнат там.
Вчера пък играчите на Етър кротки, та кротки, нито помен от агресивната игра от събота. И картон нямаха даже. Явно е имало мотивация за... спортсменско поведение. :mrgreen:
Е, питам аз сега - ваш Сираков и неговия тих пророк Боримиров да не са по-тъпи от мутрите и тотаджиите? Що да не хванат малко рибка и те, сиромашките, в мътните води?! Зер празници идват.
ПП Гидженовците и те са в лайната, та тренерът е напълно прав да негодува срещу тях. Просто такъв удобен момент на безвластие и драми не е за изпускане от никого от тото мръсниците.
Последна промяна от TristaNNN на 27 ное 2023 21:43, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот Michael_Buble » 27 ное 2023 21:09

Мисля, че Костов е добър тактик и треньор, но щракна в собствения си капан. А капанът беше, че се е съгласил да бъде антипод на Стоилов - никакви претенции, условия и изисквания. Чисто и просто трениране на това, което му предоставят. А на тези, които му "предоставят" не може да се разчита. Стоилов добре е усетил "мат'риала" около себе си. А мантрата за цялата спортно-техническа власт може да се окаже кокошка вместо патка. Защото на теория може и да я имаш, но ако на някои въпроси ти се отговаря "това не можем да си позволим"....нещата стават различни.

favaca8888
Мнения: 4142
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот favaca8888 » 27 ное 2023 21:12

[quote="wilge"]Резултатът от мача е реално отражение от показаното на терена. quote]


:roll:


Локо(Сф) - Левски

Удари към вратата : 14 - 6
Точни : 7 - 2
Притежание : 49%-51 %
Корнери : 4 - 4

ахъм :o :shock: :lol:
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Halo
Мнения: 401
Регистриран на: 28 окт 2016 23:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот Halo » 27 ное 2023 21:36

Никъде не дават ситуацията за дузпа за Левски. Тази за Локомотив е под 50%, значи няма. Това е някакво препречване, но и Дарлан нямаше къде да отиде. Онзи се навря отгоре му. За първенство това е мисля 13-та ситуация за Левски, която не се отсъжда дузпа. Прекалено е и твърде явно тенденциозно. За оранжевите припоци Гидженов ще си разпори г*за.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22861
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив София 1929 (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30 ч.

Мнениеот NOMER14 » 27 ное 2023 23:08

Halo написа:Никъде не дават ситуацията за дузпа за Левски. Тази за Локомотив е под 50%, значи няма. Това е някакво препречване, но и Дарлан нямаше къде да отиде. Онзи се навря отгоре му. За първенство това е мисля 13-та ситуация за Левски, която не се отсъжда дузпа. Прекалено е и твърде явно тенденциозно. За оранжевите припоци Гидженов ще си разпори г*за.

Това не е препречване, а блъскане върху защитаващия.
Ако беше по-високичък защитник срещу локомотивеца, последният изобщо нямаше да си помисли да се блъска в него. Освен опасно и доста комично щеше да е.
Освен багажници потърсете и други атрибути от кексшопа за вара.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: goltupan, PorcoRosso и 50 госта