Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tmanolov
Мнения: 4230
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот tmanolov » 24 яну 2024 10:52

LoveAndPeace написа:
Der Schmarotzer написа:
scooool написа:Айде на късмет да е! Много го порите Андреев, но за мен вратар е най-тегавия пост...не помните ли Иванков какво чудо беше...добре, че нямаше форуми тогава или малката перука. Момчето е на 19г. Спрете се малко, има и положителни неща, Бекчето от ляво и младия Стивън от дясно!

На Иванков никнеймът беше Шаранков. Имаше само две неща, но се възползва на макс от тях: беше голямо перде и 1 на 1 срещу нападателя, последният нямаше никакъв шанс. А за малката перука, та тя и до ден днешен не е станала вратар, въпреки всичките й дадени шансове. Андреев - момко, сменяй професията, с тая няма да прокопсаш! Що се отнася до млеката - Костов или е дебил или са му наредили да прави това. По-горе в друга тема някой беше отбелязал нещо много важно - млеката израстват, ако около тях има играчи. Т.е. 8-9 по-възрастни и обиграни и млеката около тях. А не цял отбор още с жълто на устата, пълна кошница в тяхната врата и да искаме нещо от тях. От малките има 2-3, които ако се пускат редовно и до тях има истински футболисти, за една година ще са готови за първия отбор. Само, че има ли такива треньори в момента в Левски?

Ще ме извиняваш , знам че сега е модерно само да се плюе по някой без да се отчитат фактите , НО :?
Да ни подсетиш , кой друг български вратар е ставал шампион в първенство от топ 10 на Европа ??
Или тате Мокет е плащал да го държат на вратата докато се борят с топ 3 - Аякс , ПСВ и Фейенорд
Много пари на млади години , горделивост , курви ...... Ники го споходи същото което и Божи86

Па и с едни и същи коври :lol: Факт е, обаче, че именно той е причината за напускането ми на стадиона на полувремето на мача с Вердер - за пръв път (и надявам се последен) в живота ми, ерго, не мога да го понасям. Добавяме и най-големият еврорезил, а не е като да нямаме еврорезили - Хамрун, постигнат изцяло, само и единствено от него (според мен подплатен със съответната сума, но дори и да е само от некадърност - все тая.

Та въпреки че Хондата казва, че играел едва ли не без пари на Герена, този и да си плаща, пак не го искам. А за Андреев съм си казал мнението много отдавна и, за огромно мое съжаление, се оказах прав (поне засега) - дано ме опровергае!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот vvessel » 24 яну 2024 11:03

По отношение на Ники Михайлов съм съгласен с по горното мнение. Той си беше вратар , но слаба психика го закопа. Не е свикнал да се бори в живота, и като види нагорно се предава, набляга на удоволствията и пропада като спортист. Спомням си като дойде след Божката Митрев направо си отдъхнах и си спомних какво е чувството когато на вратата има истински вратар.
Що се отнася до Андреев, той е резултат на добрата защита при Мъри. Има добри рефлекси от близко разстояние, но като цяло е рибар. В смисъл - вади от мрежата. В А група има поне 5-6 вратари, които са по-добри от него,но да не забравяме че е доста млад все още и има да се развива, но може и да не издържи на тежестта на славата. Най-добрите години на вратарите са след 25-6. Знаем и много големи вратари над 35, да не изброявам. Та за Андреев е най-добре, ако някой извади някакви пари, докато му е все още добра статистиката, да го пуснем да се развива и да си запази психиката, защото ако пусне още някой левашки гол във важен мач и започнат да го освиркват, може набързо да приключи с футбола. Той не е перде, какъвто е добре да бъде човек на тоя пост.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22929
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот NOMER14 » 24 яну 2024 11:06

Стига с тоя Иванков.
Пламен го сравнявам с Боби Михайлов в ранните години. Тогава Левски можеше да си позволи неопитен вратар, но последната година и половина си е ад.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9401
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот mikata » 24 яну 2024 11:25

Десен бек ще има ли,че с Галчев ще е тегло :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2873
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот futbolqga » 24 яну 2024 12:48

Стартовият състав за днешната контрола започва да прилича на титулярния ни. Ще е интересно да видим какво е реалното положение в момента. Единствено Лима, Фадига и Дарлан би следвало да са резерви на Марин, Нани и Джемили, но да се надяваме да стигнем и до там.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33169
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот 1914.1902 » 24 яну 2024 13:11

Спрете с това, тази тема се направи, за да пишем за други неща!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22929
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот NOMER14 » 24 яну 2024 13:23

mikata написа:Десен бек ще има ли,че с Галчев ще е тегло :oops:

Галчев, Чандъров са идеални опции да бъдат пускани, когато водим с 2,3 на 0.

tmanolov
Мнения: 4230
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот tmanolov » 24 яну 2024 14:40

Тузла Сити, баце, тези какво Сити са :lol: Малко на принципа - Ню Йорк Сити, Лондон Сити, Тузла Гладни

Някой д ами обясни защо имаме контроли през ден, а след тази контрола сме с 6 дни пауза? Не съм кондиционен специалист и не разбирам нещата, но ми се струва странно :?:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

csimoen2
Мнения: 588
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот csimoen2 » 24 яну 2024 15:10

tmanolov написа:Тузла Сити, баце, тези какво Сити са :lol: Малко на принципа - Ню Йорк Сити, Лондон Сити, Тузла Гладни

Някой д ами обясни защо имаме контроли през ден, а след тази контрола сме с 6 дни пауза? Не съм кондиционен специалист и не разбирам нещата, но ми се струва странно :?:


Няма нищо странно - ако си карал подготовка ще знаеш, че същата се прави на етапи, като след приключване на даден е необходима кратка почивка (1-во силов, кондиционне, игров).

Контролите са през ден, именно заради това, че ще се пускат всички юноши, както вчера!

csimoen2
Мнения: 588
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот csimoen2 » 24 яну 2024 15:10

csimoen2 написа:
tmanolov написа:Тузла Сити, баце, тези какво Сити са :lol: Малко на принципа - Ню Йорк Сити, Лондон Сити, Тузла Гладни

Някой д ами обясни защо имаме контроли през ден, а след тази контрола сме с 6 дни пауза? Не съм кондиционен специалист и не разбирам нещата, но ми се струва странно :?:


Няма нищо странно - ако си карал подготовка ще знаеш, че същата се прави на етапи, като след приключване на даден е необходима кратка почивка (1-во силов, кондиционен, игрови).

Контролите са през ден, именно заради това, че ще се пускат всички юноши, както вчера!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта