Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 50036
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 09 май 2022 20:01

Ми, няма да е лесно.
При Стойчо играеха нещо като "добре организиран хаос", сега хаосът е пълен, но подобна "хаос-тактика" неминуемо сработва веднъж-дваж от 10 пъти, опасявам се да не е точно срещу нас.
Ние продължаваме да имаме проблем с реализирането на попадения.
Макар Уили и Стефанов да пораздвижиха нещата, Бари и Миланов позациклиха и отново оползотворяваме твърде малко, от ситуациите пред противниковата врата.
А тези имат достатъчно индивидуална класа в нападение и ако имат ден, може да ни откажат от трофея още до почивката.
Съжалявам, че звуча толкова песимистично, но сякаш съм повлиян от предходните финали.
Знам, че ще играем атакуващо-агресивно, ще владеем терена, топката и мача, но също така знам ( от предишните финали ) ... Че това няма да е достатъчно.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

vlong
Мнения: 4775
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот vlong » 09 май 2022 20:33

И аз мислех преди мачовете с Лудогорец ,че ще се държим достойно и накрая ще ни излъжат,ама не стана.Надиграхме ги.
С Черно море същите мисли-бихме ги.
Мисля ,че вече палачинката се обърна,защитата ни е здрава,ръстова.В средата сме добре,а напред -все нещо ще стане.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9420
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот mikata » 09 май 2022 21:02

И в двата мача през пролетта имаха предимство,доста ще е трудно.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3274
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот alexdb » 09 май 2022 21:07

THE G.A.M.E написа:Ми, няма да е лесно.
При Стойчо играеха нещо като "добре организиран хаос", сега хаосът е пълен, но подобна "хаос-тактика" неминуемо сработва веднъж-дваж от 10 пъти, опасявам се да не е точно срещу нас.
Ние продължаваме да имаме проблем с реализирането на попадения.
Макар Уили и Стефанов да пораздвижиха нещата, Бари и Миланов позациклиха и отново оползотворяваме твърде малко, от ситуациите пред противниковата врата.
А тези имат достатъчно индивидуална класа в нападение и ако имат ден, може да ни откажат от трофея още до почивката.
Съжалявам, че звуча толкова песимистично, но сякаш съм повлиян от предходните финали.
Знам, че ще играем атакуващо-агресивно, ще владеем терена, топката и мача, но също така знам ( от предишните финали ) ... Че това няма да е достатъчно.


Мачът ще е тегав. Тирейци като стил на игра са същите коне като Морето. Дано времето да е хубаво, стадиона пълен и да имаме ден. Не е зле нашите да наблегнат и на дузпите, че знае ли се. Поне имат материал за гледане и анализ.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот Corwin » 09 май 2022 22:46

Излизаме, играем, бием и вдигаме Купата.
Песимистично, реалистично, оптимистично - това е.

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот ChuckNorris » 10 май 2022 02:29

Доста реалистични коментари.
За мен очевидно сме в по-добра форма, играта ни върви, имаме поредица от добри резултати, но това не бива да ни кара да летим в облаците. Да, изглежда, че ще спечелим, обаче това няма да е никак лесно. Това, което ме кара да се колебая е факта, че последните няколко мача срещу този отбор играта ни я нямаше никаква. Все пак ще е прекалено да загубим четвърти пореден финал, предните три загубени кой от кой по злощастно и без да имаме абсолютно никакъв късмет във всеки един от тях, така че може би е дошло време слънцето да изгрее и на нашата улица.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот modor » 10 май 2022 06:46

Не се заемам с прогнози за мача. Определено тирейци са фаворити в този мач. Ама както му се казва - топка е :)))
Само Левски!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот helic » 10 май 2022 12:38

THE G.A.M.E написа:Ми, няма да е лесно.
При Стойчо играеха нещо като "добре организиран хаос", сега хаосът е пълен, но подобна "хаос-тактика" неминуемо сработва веднъж-дваж от 10 пъти, опасявам се да не е точно срещу нас.
Ние продължаваме да имаме проблем с реализирането на попадения.
Макар Уили и Стефанов да пораздвижиха нещата, Бари и Миланов позациклиха и отново оползотворяваме твърде малко, от ситуациите пред противниковата врата.
А тези имат достатъчно индивидуална класа в нападение и ако имат ден, може да ни откажат от трофея още до почивката.
Съжалявам, че звуча толкова песимистично, но сякаш съм повлиян от предходните финали.
Знам, че ще играем атакуващо-агресивно, ще владеем терена, топката и мача, но също така знам ( от предишните финали ) ... Че това няма да е достатъчно.

че няма да е лесно, няма да е.
Вярно е, че ни липсва още нужната класа в нападение. Обаче имаме една основна разлика с Тирето, която според мен е предимство в случая - нямаме ясно изразен голмайстор (само Уелтън изпъква с едни гърди напред за краткото време, за което беше тук)
Но пък, мамка му - от 11те с които излязохме срещу Морето плюс двамата отсъстващи (Марин и Уелтън), сякаш през сезона само вратаря ни и двамата централни Кордоба и Ван дер Кап нямат гол в официален мач :)
Та нашите голове могат да дойдат от всеки :)

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1414
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот olimpi » 10 май 2022 12:48

Няма да е лесен този мач, дано Мъри малко отрезви главите и методично и търпеливо да ги лъзнем и вземем купата като ги задушим в центъра и не им дадем възможност да атакуват (със сигурност централната ни линия е по-качествена и има повече футбол в нея от кърпач-ефф).

Това че сме в по-добра форма и има повече футбол в отбора ни нищо не изначава в един мач, който като нищо може да е много изнервен и с една грешка да си направим тегав.

След всичките мъки последните години заслужаваме да изгрее слънце и над нас, само Левски.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22980
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Неделя от 17:00

Мнениеот NOMER14 » 10 май 2022 13:22

Игра,
Какъв "организиран хаос" играели ония при Стойчо. Този тип игра можеха само нашите през 94-та година да играят - здрава защита с активни бекове, допълваща се халфова линия и две остриета отпред. Стойчо си каза, че стилът му "агресия" и изритване топката напред и квото стане. Ако техничен отбор избяга от агресията, тактиката увисва и затова в Европа не им мина номерът.
Модоре,
Букитата продължават да държат равни коефициенти - нещо немислимо 6 години.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 29 госта