Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 14 май 2024 13:57

1914.1902 написа:....

Отбор с такава публика би трябвало да има достатъчно модерен и качествен стадион, затова е толкова важно да се коментира тази тема. Пък ако ви харесва гледката на Герена в момента - нека си я оставим такава и да си викаме ВЪН ВЪН ВЪН.

И аз би трябвало да имам Мерцедес последен модел, ама нямам Мерцедес последен модел.
Докато не се науча да изкарвам достатъчно пари и да ги управлявам правилно, ще карам каквато кола имам, поне докато не изплатя кредита за закупуването ѝ.
И, не, не ме интересува, че комшията-мутра има кървав Мерцедес последен модел, щото не съм БГ и не гледам в чуждата паница.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Aronaks
Мнения: 872
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 14 май 2024 14:01

Киро Пора написа:Абсолютно наложително е да построим нов стадион. Безумно е ние, като публика, която има най-голяма (и то в пъти, спрямо другите отбори) средна посещаемост, да нямаме нов и модерен стадион.
За съжаление, ще изостанем много от пловдивските отбори, които с държавни и общински пари ще имат нови стадиони, тирето строят също с държавно участие, в Разград, също с държавна помощ за някои сектори, построиха модерен стадион. Даже и на Черно море новия стадион, май-май може и да се случи до 2-3 години... Само ние от водещите отбори ще увиснем, с което ще изостанем страшно много.

Само че:
- Първо трябва да си оправим бакиите за сектор "А" - дългове, козирка, фасада, довършителни работи...
- Трябва да си подредим къщичката - собственост, управление и т.н.
- Очевидно е, че Йовов е новия Иво Тото-нев и ще е проводник на бейко. Според мен ще се движим по схемата на Ботев и Локо Плд, за да може "точните хора", да усвоят каквото могат. Ще се бутне стадиона, "нашите хора" ще вземат поръчка за строежа, ще приберат половината пари и ще го правят евтино и ниско качествено. В крайна сметка, знаейки какви идиоти са изброените, вероятността да се завърши нещо, с прилично качество клони към 0%. :roll:


Ако нямаш качествен отбор, който да играе хубав футбол и да побеждава, колкото и да ти е модерен стадиона, пак ще стои празен. Все пак живеем в България и тук повечето хора ходят на мач само когато побеждаваме и имаме шансове за титли, купи, евротурнири и т.н.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9391
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 14 май 2024 14:09

Първо да се направи отбор след това стадиона. Виждате,че сектор А почти ни приключи, десет години не може да се направи както трябва.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3460
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 14 май 2024 14:21

А най-първо да изгоним уродливата сган, която ни задушава - Насо + наркоманите
110 години любов!

kabaka
Мнения: 141
Регистриран на: 28 авг 2014 11:27
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот kabaka » 14 май 2024 14:45

И отново никой не казва КОЙ да дойде след Наско. Не може да се иска промяна, пък била тя и правилна, ако няма реална алтернатива на сегашното положение. Като гледам хората с парите се избиват да вземат отбора, ама всеки вика - вземи го ти...

groti написа:А най-първо да изгоним уродливата сган, която ни задушава - Насо + наркоманите

За да изгониш Наско трябва да има кой да поеме отбора след него. Дай име/имена (най-вероятно нямаш...).

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4321
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 14 май 2024 15:12

kabaka написа:И отново никой не казва КОЙ да дойде след Наско. Не може да се иска промяна, пък била тя и правилна, ако няма реална алтернатива на сегашното положение. Като гледам хората с парите се избиват да вземат отбора, ама всеки вика - вземи го ти...

groti написа:А най-първо да изгоним уродливата сган, която ни задушава - Насо + наркоманите

За да изгониш Наско трябва да има кой да поеме отбора след него. Дай име/имена (най-вероятно нямаш...).

2020та когато Чери хвана полета за Дубай , а Павел Колев каза , че има 1000 лева в касата на Левски.
Тогава не питахме , хубаво ще събираме пари , но кой ще е след него.
Трябваше , направихме го.
Трябва Ваш Н.Сираков да се разкара от Левски.

kabaka
Мнения: 141
Регистриран на: 28 авг 2014 11:27
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот kabaka » 14 май 2024 15:25

Да разбирам, че твоето предложение е феновете да издържат клуба, а акциите да са в кого(все трябва някой да държи тея акции)?
Е, поне е някакво предложение, на всичкото това "Наско ВЪН", със сигурност няма да проработи, ама пак е нещо.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33079
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 14 май 2024 15:36

Какъв бюджет щеше да има отборът на Барселона, ако беше толкова лесна идеята феновете да издържат клуба?

Щяха да намерят 1 милион човека (даже това е малко, като се знае г/д с колко фена разполагат по целия свят), които да дават по 100 евро на година.

Нашите примерно колко ще дават? Според някои хора в най-обединения период уж всичко е било цветя и рози, пък може ли да извадим бройката на феновете, които бяха готови да застанат зад идеята именно те да дават пари в клуба? Нали знаете, че при първата грешна стъпка или грешен трансфер ще се почне - за този ли играч си давам парите, как може да не бием в два поредни мача и т.н. :oops:
Последна промяна от 1914.1902 на 14 май 2024 15:37, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4430
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 14 май 2024 15:37

kabaka написа:Имам един върпос към всезнайковците.
Хипотетично Наско и Палмите се махат.
Какво става после? Кой (любимият ни въпрос) ще управлява клуба и кой ще дава пари за издръжка, заплати, стадион и т.н.? Нищо по-лесно за Наско да метне акциите, да каже е*ете се и Палмата и той. Ама така и никой не казва какво ще стане после с клуба.
Тая мантра със сдруженията, феновете и подобни простотии не са за нашите ширини...


След Насо и Кокосите ще бъде следващия покемон или парашутист !
Кукловодите ще осигурят спонсори, няма ядове.... идат избори и така, омагьосания кръг си продължава !
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33079
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 14 май 2024 15:41

mikata написа:Първо да се направи отбор след това стадиона. Виждате,че сектор А почти ни приключи, десет години не може да се направи както трябва.


Значи с това темпо и мислене стадион ще има след 80 години. На сектор ще стоим по 20.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта