Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 11 май 2024 21:30

[center][/center]
W84me написа:
vvessel написа:Гледам Лц и Тирето, два омразни и противни отбора, и си мисля, че ловчанлии поне имаха мъжеството да се сбият с кренвиршите, а нашите нямаха топки дори да им скочат.
От последните 5 мача единствено второто полувреме срещу тирето показаха някакъв живец, иначе умряла работа. Да видим утре срещу Морето дали ще гледаме как се бият живи със умрели :))

Това не е мъжество, а селяндурщина.

Щото пък наглите негра от град Разград са нещо различно. И двата отбора са пълни с отрепки обаче показват повече живец от нашите. Особено като се сетя за миналогодишния резил с юношите и ми се драйфа.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23289
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 11 май 2024 21:32

vvessel написа:[center][/center]
W84me написа:
vvessel написа:Гледам Лц и Тирето, два омразни и противни отбора, и си мисля, че ловчанлии поне имаха мъжеството да се сбият с кренвиршите, а нашите нямаха топки дори да им скочат.
От последните 5 мача единствено второто полувреме срещу тирето показаха някакъв живец, иначе умряла работа. Да видим утре срещу Морето дали ще гледаме как се бият живи със умрели :))

Това не е мъжество, а селяндурщина.

Щото пък наглите негра от град Разград са нещо различно. И двата отбора са пълни с отрепки обаче показват повече живец от нашите. Особено като се сетя за миналогодишния резил с юношите и ми се драйфа.

Същите са и турците, но аз за пореден път виждам съдията да бута Тирето в мач с тях.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

realno
Мнения: 6592
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 11 май 2024 22:04

vlong написа:Това ,че някой евентуално щял да краде е хипотеза.Тоеа ,че някъде така било станало не означава ,че и при нас ще стане.И ние нищо не сме откраднали.
Какво ти е мнението за взетото от държавата игрище на Левски?
Ако ни е длъжник държавата не трябва ли да си избърше г*за с един нов стадион?
За който пак ще плащаме наем.

От къде не са крали герберастите? От стадиони, магистрали, язовири, от саниране, от суджуци, от сребърния фонд, от ......списъка е дълъг. Тия са патологични мушеници. От това се издържа крадливата им политическа машина.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2197
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 11 май 2024 22:08

vvessel написа:[center][/center]
W84me написа:
vvessel написа:Гледам Лц и Тирето, два омразни и противни отбора, и си мисля, че ловчанлии поне имаха мъжеството да се сбият с кренвиршите, а нашите нямаха топки дори да им скочат.
От последните 5 мача единствено второто полувреме срещу тирето показаха някакъв живец, иначе умряла работа. Да видим утре срещу Морето дали ще гледаме как се бият живи със умрели :))

Това не е мъжество, а селяндурщина.

Щото пък наглите негра от град Разград са нещо различно. И двата отбора са пълни с отрепки обаче показват повече живец от нашите. Особено като се сетя за миналогодишния резил с юношите и ми се драйфа.



Баскетбола е по интересна игра. Пробвай ще ти хареса повече.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21530
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 11 май 2024 22:15

"Левски" - Всичко около клуба, пък последните две страници се обсъждат някакви други отбори. И после "Ма, шо така...?".

На линия
vlong
Мнения: 4759
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 11 май 2024 22:20

realno написа:
vlong написа:Това ,че някой евентуално щял да краде е хипотеза.Тоеа ,че някъде така било станало не означава ,че и при нас ще стане.И ние нищо не сме откраднали.
Какво ти е мнението за взетото от държавата игрище на Левски?
Ако ни е длъжник държавата не трябва ли да си избърше г*за с един нов стадион?
За който пак ще плащаме наем.

От къде не са крали герберастите? От стадиони, магистрали, язовири, от саниране, от суджуци, от сребърния фонд, от ......списъка е дълъг. Тия са патологични мушеници. От това се издържа крадливата им политическа машина.

Само герберасти?
Всички,до един!
Последните Харвард и и те,даже са и ебливи
САМО ЛЕВСКИ!

На линия
vlong
Мнения: 4759
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 11 май 2024 22:21

realno написа:
vlong написа:Това ,че някой евентуално щял да краде е хипотеза.Тоеа ,че някъде така било станало не означава ,че и при нас ще стане.И ние нищо не сме откраднали.
Какво ти е мнението за взетото от държавата игрище на Левски?
Ако ни е длъжник държавата не трябва ли да си избърше г*за с един нов стадион?
За който пак ще плащаме наем.

От къде не са крали герберастите? От стадиони, магистрали, язовири, от саниране, от суджуци, от сребърния фонд, от ......списъка е дълъг. Тия са патологични мушеници. От това се издържа крадливата им политическа машина.

Само герберасти?
Всички,до един!
Последните Харвард и и те,даже са и ебливи
САМО ЛЕВСКИ!

kostko
Мнения: 123
Регистриран на: 03 авг 2019 20:09
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот kostko » 11 май 2024 22:47

Поздрав от мен БГЛ за двамата най-умни(вероятно и най-красиви) https://www.youtube.com/watch?v=O2bWkgLeDLg
Един за всички, всички за ЛЕВСКИ!

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 11 май 2024 23:09

W84me написа:Същите са и турците, но аз за пореден път виждам съдията да бута Тирето в мач с тях.

Честно казано съм раздвоен, особено като видях какъв червен картон дадоха на тирето. Добре че е Кабака на ВАР и реагира, а той е слуга на Ганчев. Имаше едно влизане на Бусато, което можеше да е дузпа, но този път ВАР си затрая. Та си мисля, че съдията беше за едните, ВАР за другите.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21530
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 12 май 2024 01:02

kostko написа:Поздрав от мен БГЛ за двамата най-умни(вероятно и най-красиви) https://www.youtube.com/watch?v=O2bWkgLeDLg

Интересно е това с гнъсенето и противопоставянето. Мрежата може да не е разделителна линия, а точно обратното. Площадка, на която хората да се разберат. И да насочим енергията си срещу правилните хора - онези отгоре. Аз няма да спра например да твърдя, даже и да не съм прав, че Наско не е злият демиург на злощастията. Той е просто инструмент в ръцете на лошите. Не, че не е виновен за това, че е станал пешка в ръцете им. Ама, наистина ли? Погледнете други от "колегите" му от същото поколение. Боби, Лечков, Ицата, който продава хазарт/наркотици... А и поначало това е нормално. "Пенсионираш" се на 35-36, цял живот си ритал топка, нищо не си учил. Ако имаш акъл, ставаш нечия ку*ва, ако имаш морал, живееш месец за месец. Комбинацията акъл+морал при футбалерите е много рядка.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: FLANKER, vlong и 26 госта