Ювентус - Всичко около отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jamala
Мнения: 358
Регистриран на: 28 юли 2009 23:09
Контакти:

Re: Ювентус-трансфери,нов стадион и всичко около отбора за 2011

Мнениеот Jamala » 20 май 2011 22:19

kacho1914 написа:Нов стадион нов късмет,дано от следващия сезон отново да почнеме да годсподстваме както в Италия, така и в Европа,както беше и преди.За екипите мога да кажа,че титулярния не е лош,а за резервния можеше да измислят по-добър,за мен най-добър е синият, с който играхме на финалите на ШЛ през 96 и 97


Да и на мен ми харесваха много :).За треньор предпочитах треньора на Порто или Марчело,но ако това е решението на ръководството ние ще застанем зад него и ще го подкрепим :)

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Ювентус-трансфери,нов стадион и всичко около отбора за 2011

Мнениеот daniel875 » 21 май 2011 00:00

Важно е Ювентус да си стъпи краката и да се върне в голямата игра, защото отбори като Интер нямат място в челото. Ювентус с Пирло не знам дали ще е много силен, могъщ, но ще бъде по - зрял. Имате късмета да притежавате последното златно момче на италианския футбол. С цялото ми уважение към иконата ви Алекс Пирло е с по - голям принос през годините за успехите на Скуадра адзура при подрастващите. Той беше техният мотор, после стана такъв и в Милан, и в големия, основния национален отбор на Италия. Дано го върнете в голямата игра.
Успех!
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
forzajuve
Мнения: 2296
Регистриран на: 28 май 2008 23:42
Контакти:

Re: Ювентус-трансфери,нов стадион и всичко около отбора за 2011

Мнениеот forzajuve » 21 май 2011 00:25

Неказвам,че е истина,но буди оптимизъм:
Juve, tutto su Aguero. Dalla Spagna: bianconeri favoriti
Изображение

Изображение



Giampiero Boniperti : " Победата не е най - важното , това е единственото , което има значение . "

Потребителски аватар
forzajuve
Мнения: 2296
Регистриран на: 28 май 2008 23:42
Контакти:

Re: Ювентус-трансфери,нов стадион и всичко около отбора за 2011

Мнениеот forzajuve » 21 май 2011 00:27

Мениджърът на английския гранд Ливърпул Кени Далглиш за пореден път призна, че на драго сърце ще приеме обратно в клуба италианския национал Алберто Акуилани.

Полузащитникът в момента играе под наем в Ювентус, но "Бианконерите" не са склонни да извадят исканите от "Мърсисайдци" около 16 милиона паунда за футболиста.

Именно такава бе договорката за цената на италианеца между двата отбора, ако полузащитникът успее да впечатли с представянето си.

Акуилани прави добър сезон с екипа на "Бианконерите" на фона на слабото представяне на тима през настоящата кампания.

Бъдещето му обаче продължава да бъде под много сериозна въпросителна, макар че самият футболист определено изнесе доста силни мачове.

Преди известно време Далглиш обяви, че с радост би приел халфа обратно в отбора, а сега потвърди мнението си.

"Има реална възможност Алберто да се завърне при нас", призна мениджърът на Ливърпул, цитиран от електронното издание Goal.com.

"Акуилани е качествен футболист. Той имаше лош старт при нас и страдаше от травми, за това не успя да се наложи", добави шотландецът.

"Представянето му в Ювентус обаче е наистина доста добро. Ако се завърне при нас, той ще бъде като ново попълнение за отбора и ще разчитам на него", каза още той.

Взимаме Пирло,Монтоливио и Пaломбо и ще го прежалим бързо :) :P
Изображение

Изображение



Giampiero Boniperti : " Победата не е най - важното , това е единственото , което има значение . "

Потребителски аватар
forzajuve
Мнения: 2296
Регистриран на: 28 май 2008 23:42
Контакти:

Re: Ювентус-трансфери,нов стадион и всичко около отбора за 2011

Мнениеот forzajuve » 21 май 2011 00:28

Агентът на звездата на Ювентус Милош Красич Владо Борожан успокои тифозите, че сърбинът ще остане в Торино дори и при смяна на треньора.

"Даже и Антонио Конте да заеме мястото на Джиджи Делнери, за Милош няма опасност и не планираме смяна на клуба", каза Борожан.

"Считам, че Красич подхожда идеално на тактиката, която практикува Конте".

"И изобщо не е ставало дума за напускане на "бианконерите". Милош остава в Ювентус", отсече посредникът.
Изображение

Изображение



Giampiero Boniperti : " Победата не е най - важното , това е единственото , което има значение . "

Потребителски аватар
forzajuve
Мнения: 2296
Регистриран на: 28 май 2008 23:42
Контакти:

Re: Ювентус-трансфери,нов стадион и всичко около отбора за 2011

Мнениеот forzajuve » 21 май 2011 00:28

Бившият директор на Юве Лучано Моджи заяви в неделната си коментарна рубрика, че самият президент на торинци Андреа Аниели е избрал Антонио Конте като заместник на Дел Нери.

"Изборът на Контер не е дело на Бепе Марота. Самият Аниели е избрал наставника и е направил много добре", похвали Моджи шефа на бившия си клуб.

"Мадзари ще остане в Наполи. Той има сходни виждания с Дел Нери. Между тях няма голяма разлика и той няма потенциала да започне нов цикъл, просто не подхожда на Юве. Аниели иска бившия капитан да поеме отбора и явно така ще бъде".

"Конте е отличен избор".

"Още докато бях в Торино, той бе играч и играещ треньор. Още тогава се виждаше, че от него ще стане добър специалист. Антонио е млад, има свежи идеи, има зад гърба си огромен опит като играч, че и като треньор вече натрупа престиж", похвали избора на наставник Моджи.
Изображение

Изображение



Giampiero Boniperti : " Победата не е най - важното , това е единственото , което има значение . "

Потребителски аватар
forzajuve
Мнения: 2296
Регистриран на: 28 май 2008 23:42
Контакти:

Re: Ювентус-трансфери,нов стадион и всичко около отбора за 2011

Мнениеот forzajuve » 21 май 2011 00:31

Защитникът на Ювентус Джоджо Киелини остана потресен, когато разбра, че испанските медии го сочат за сигурно ново попълнение на гранда Реал (Мадрид). Италианският национал се измъкна от ситуацията, като заяви, че уважава Реал, но няма никакво намерение да облича белия екип, тъй като иска единствено да остане в Ювентус.

"Не знам нищо относно тези слухове. Единственото, което знам, е че искам да остана в Ювентус. Преди няколко седмици медиите казаха, че вече съм си стегнал багажа и вероятно съм на летището да хващам полета за Мадрид или за Англия. Ето ме, тук съм. Не съм в Мадрид или Лондон, а в Торино."

"Надявам се Юве да излезе от дупката, в която се намира.
Изображение

Изображение



Giampiero Boniperti : " Победата не е най - важното , това е единственото , което има значение . "

Потребителски аватар
forzajuve
Мнения: 2296
Регистриран на: 28 май 2008 23:42
Контакти:

Re: Ювентус-трансфери,нов стадион и всичко около отбора за 2011

Мнениеот forzajuve » 21 май 2011 00:34

За спекулации предлагам да се пишат само новините от Гонг,заради уважението ни към тях.Трябва и да има малка интрига все пак :) :P
Изображение

Изображение



Giampiero Boniperti : " Победата не е най - важното , това е единственото , което има значение . "

Потребителски аватар
forzajuve
Мнения: 2296
Регистриран на: 28 май 2008 23:42
Контакти:

Re: Ювентус-трансфери,нов стадион и всичко около отбора за 2011

Мнениеот forzajuve » 21 май 2011 00:34

Изображение

Изображение



Giampiero Boniperti : " Победата не е най - важното , това е единственото , което има значение . "

Потребителски аватар
Chelsea Forever
Мнения: 2119
Регистриран на: 08 мар 2011 14:31
Контакти:

Re: Ювентус-трансфери,нов стадион и всичко около отбора за 2011

Мнениеот Chelsea Forever » 21 май 2011 09:06

Дел Пиеро: Може да заиграя в САЩ заради Лейкърс

Легендата на Ювентус Алесандро Дел Пиеро призна, че може да заиграе в тим от Мейджър Сокър Лигата, за да може да гледа на живо своите любимци от Лос Анджелис Лейкърс.

36-годишният нападател бе свързван от известно време с тима на Ел Ей Галакси, където играят Дейвид Бекъм и Лендън Донован. Дел Пиеро сподели за "Sky Sport Italia": "Мисля, че имам сили да играя още известно време. Америка? Това може да е вариант. Това е страна, която харесвам". Голмайсторът, който има осем гола за Ювентус този сезон, добави: "Освен това, може да се възползвам от шанса да гледам често на живо как играят Лос Анджелис Лейкърс...".


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта