Ювентус-Манчестър Сити(25.11/21.45ч.) Champions League

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Ювентус-Манчестър Сити(25.11/21.45ч.) Champions League

Мнениеот Middlesbrough » 27 ное 2015 12:15

Сандро е уникален бек , Евра трябва да му е резервичка ! Как мислите се е почувствал бразилеца , след като изигра уникален мач , а беше сменен ! Скапва им психиката по този начин Алегри ! ( Не ми минавайте с номера , че Евра е по добър в защита от Сандро )
Лемина също започна страхотно при нас , обаче и той е закотвен на пейката ! Маркиза е въпрос на време да се контузи пак според мен , не може след контузия веднага да почва да играе по пълни 90 мин , е то го Кедира ...
Лихта и той не е на 100 % и играе ! Отпред с тези ротации не можем да си нагодим играта а вече сме декември ... ! Е го Манджата пак се контузи ...
Дибала и Мората са едни от най - добрите млади играчи в момента и трябва повече доверие в тях !
Ернанес е пълна дупка , но получи повече шансове от Лемина :!:
Киелини ме депресира яко , по слаб не съм го виждал , но не се дава шанс на Ругани !
Кво иска да направи Алегри да скапе талантите ли ?
Браво , че се класирахме напред в ШЛ , но това някак си е задължително , да групата беше трудна на хартия !
В калчото набираме скорост , което е добре !
Но играта ни е незадоволителна поне според мен ! А решенията на Алегри ме дразнат ! Нали форума е затова да споделяме вижданията си : ) !
Да видим какво ще стане ! Форца Юве : )


Офтопик:


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта