Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот k_oleto » 29 окт 2017 20:49

Teo написа:
k_oleto написа:
Teo написа:Смяна на треньора, ако искаме да не си тръгнем със загуба от Делиормана!


Тео стига с тая смяна бре.
Като бяхме с 7 поредни що не ги пишеше тия неща


5 мача ми стигат да видя, че тоя човек не може да ги вдигне.
Имаме качествени футболисти, нямаме КАПИТАН да ги поведе!

ПП Как си представящ с тая игра от последните мачове ще се представим в Разград?!
Береме срам само да ни напълнят кошарата ли?


Стамен Белчев е добър треньор. Според мен не е направил кой знае каква издънка, че да се сменя. Миналата година имахме най-много точки в плейофите. Ако бием и Разград точките стават 2
Ако направим равен, също няма да е фатално.
Ако загубим обаче......много ще зависи от това как сме играли. Лудогорец не са слаб отбор.
Нека обаче да си пишем за нашия.
Ти мислиш ли, че с Кулма, Меркадо и Кубемба и при тренер Манчини - ще изглеждаме по-добре ??

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Mitata » 29 окт 2017 20:59

k_oleto написа:Стамен Белчев е добър треньор. Според мен не е направил кой знае каква издънка, че да се сменя. Миналата година имахме най-много точки в плейофите. Ако бием и Разград точките стават 2
Ако направим равен, също няма да е фатално.
Ако загубим обаче......много ще зависи от това как сме играли. Лудогорец не са слаб отбор.
Нека обаче да си пишем за нашия.
Ти мислиш ли, че с Кулма, Меркадо и Кубемба и при тренер Манчини - ще изглеждаме по-добре ??


Сега е моментът Белчев и футболисти да се докажат и треснат прехваления отбор на Домусчиев.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот tornadooo » 29 окт 2017 21:01

Sisi 1914 написа:
tornadooo написа:Гледахте ли хубаво какво ви чака следващата седмица, спокойно няма да е същото поне тройка ще отнесете.

Гледахме, а ти се радвай на победата, че другата неделя има вероятност да си мълчиш, щото може и да не победите!
:twisted:

То и аз може да стана космонавт ама едва ли, съветвам те да не се залъгваш че после повече ще те боли.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот tornadooo » 29 окт 2017 21:03

Mitata написа:
tornadooo написа:Гледахте ли хубаво какво ви чака следващата седмица, спокойно няма да е същото поне тройка ще отнесете.


Този път ще сме мобилизирани, концентрирани и ще ви треснем, при все че почти нямате българи в състава си. Аз не виждам защо се радвате при толкова много чужденци в единадесеторката. На времето, когато ЦСКА отстраняваше актуални еврошампиони в състава на червените имаше само българи. При вас сега е един Дяков, ако не е резерва.

Навремето та навремето абе хора вие историци ли сте или фенове, каквото било било преживейте го, защо да не се радваме като искаме и с 11 индонезийци ще играем не е незаконно.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот k_oleto » 29 окт 2017 21:10

За да не приключи интригата до Коледа, трябва да ги излъжем...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Sisi 1914 » 29 окт 2017 21:16

Mitata написа:
k_oleto написа:Стамен Белчев е добър треньор. Според мен не е направил кой знае каква издънка, че да се сменя. Миналата година имахме най-много точки в плейофите. Ако бием и Разград точките стават 2
Ако направим равен, също няма да е фатално.
Ако загубим обаче......много ще зависи от това как сме играли. Лудогорец не са слаб отбор.
Нека обаче да си пишем за нашия.
Ти мислиш ли, че с Кулма, Меркадо и Кубемба и при тренер Манчини - ще изглеждаме по-добре ??


Сега е моментът Белчев и футболисти да се докажат и треснат прехваления отбор на Домусчиев.

Дано да ги излъжем и ние с контраатака!
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Sisi 1914 » 29 окт 2017 21:19

tornadooo написа:
Sisi 1914 написа:
tornadooo написа:Гледахте ли хубаво какво ви чака следващата седмица, спокойно няма да е същото поне тройка ще отнесете.

Гледахме, а ти се радвай на победата, че другата неделя има вероятност да си мълчиш, щото може и да не победите!
:twisted:

То и аз може да стана космонавт ама едва ли, съветвам те да не се залъгваш че после повече ще те боли.

Топката е кръгла и всичко е възможно, нали знаеш?
:lol:
Левски завинаги в моето сърце![

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Mitata » 29 окт 2017 21:20

k_oleto написа:За да не приключи интригата до Коледа, трябва да ги излъжем...


Защо не да ги надиграем и бием? Тия да не са извънземни? Излизаме мобилизирани и показваме играта, която можем и печелим. Детронирали сме еврошампиони та с тези анонимници ли няма да се справим.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Sisi 1914 » 29 окт 2017 21:23

k_oleto написа:За да не приключи интригата до Коледа, трябва да ги излъжем...

За мен и хикса ше е добър вариант!
Важното е, да не загубим!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот peliforewer » 29 окт 2017 21:23

Ако и на ЦСКА съдията свири както днес в Разград имаме шансове,жив бях да чуя на полувремето феновете на Разград да освиркат съдията,те не са свикнали да се свири по правилата на мачовете на Лудогорец.Колкото до полюциите на новоизлюпените фенове на Разград,вярно е че губим мачовете с Лудогорец,но поне го правим с достойнство и това че след мача ви тази вечер всеки коментира предстоящия ви мач с ЦСКА показва кой ви е опонента в България.Най-смешното беше как след края на мача журналистите се опитваха да вменят на Петричев и Дяков че за тях най-важния мач е с ЦСКА,докато този с Брага можело да го играят с резервите.Тази вечер стадиона в Разград беше полупразен,в неделя ви гарантирам че ще е пълен,после Петричев нека да говори за Ловеч и други простотии,той май имал днес рожден ден щото видях че две мургави момчета от с.Каменар го поздравиха,сигурно са му роднини.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта