NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 04 фев 2018 20:32

Най-много да се присъедини към процеса във Филаделфия. :lol:

Не ми се вярва да напусне. Няма за кога вече.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 04 фев 2018 20:54

Триото там още са бая зелени и нямат потенциал за нещо голямо на този етап, а ЛеБрон одъртява вече, на него ще му трябват готови и узрели играчи, около 30-те да речем.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Tiberius » 04 фев 2018 21:00

Само спекулирам. На мен ми се струва, че би паснал, като дялан камък във Вашингтон (вместо Кели Убре). Заедно Уол, Бийл и ЛеБрон могат да направят големи неща. Към момента можем само да спекулираме, но ако Кливлънд не подсилят отбора си, може и да си бие камшика.
Има голяма вероятност лятото ГСУ да подпишат с Антъни Дейвис, а това значи, че на всеки един пост ще имат топ играч. После ходи ги стигай. ЛеБрон вече е на години и едва ли ще прекара последните години от кариерата си, за да се бори с вятърни мелници заедно с посредствените Джей Ар Смит, Тристейн Томпсън и Джей Кроудър.

Ето какво сътвориха снощи Кливлънд и това е пореден мач.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ctamR6IIG_I[/youtube]
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2573
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rmfan5 » 04 фев 2018 21:54

Tiberius написа:Само спекулирам. На мен ми се струва, че би паснал, като дялан камък във Вашингтон (вместо Кели Убре). Заедно Уол, Бийл и ЛеБрон могат да направят големи неща. Към момента можем само да спекулираме, но ако Кливлънд не подсилят отбора си, може и да си бие камшика.
Има голяма вероятност лятото ГСУ да подпишат с Антъни Дейвис, а това значи, че на всеки един пост ще имат топ играч. После ходи ги стигай. ЛеБрон вече е на години и едва ли ще прекара последните години от кариерата си, за да се бори с вятърни мелници заедно с посредствените Джей Ар Смит, Тристейн Томпсън и Джей Кроудър.

Ето какво сътвориха снощи Кливлънд и това е пореден мач.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ctamR6IIG_I[/youtube]


Уол и ЛеБрон не си пасват хич,и двамата са не много добри от тройката,дори да стане не виждам да имат шанс срещу ГСУ.
Дейвис няма да е свободен агент,плюс това ако го вземат нямат как да плащат на всички и няма да се получи.

Ако ЛеБрон напусне Кавс,Спърс и Рокетс са най-реалистични варианти според мен.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 04 фев 2018 22:23

Tiberius написа: ЛеБрон вече е на години и едва ли ще прекара последните години от кариерата си, за да се бори с вятърни мелници заедно с посредствените Джей Ар Смит, Тристейн Томпсън и Джей Кроудър.


А Кевин Лав, Дуейн Уейд, Дерик Роуз и Айзея Томас също ли са посредствени ??! ЛеБрон се е обградил с топ играчи, на хартия не би трябвало да имат равни в НБА. Но като не става и с тези, няма проблем, даже за най-сигурно да подпише с Голдън Стейт, така ще му е сигурно, че ще помпа титли. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2573
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rmfan5 » 04 фев 2018 23:00

1982 написа:
Tiberius написа: ЛеБрон вече е на години и едва ли ще прекара последните години от кариерата си, за да се бори с вятърни мелници заедно с посредствените Джей Ар Смит, Тристейн Томпсън и Джей Кроудър.


А Кевин Лав, Дуейн Уейд, Дерик Роуз и Айзея Томас също ли са посредствени ??! ЛеБрон се е обградил с топ играчи, на хартия не би трябвало да имат равни в НБА. Но като не става и с тези, няма проблем, даже за най-сигурно да подпише с Голдън Стейт, така ще му е сигурно, че ще помпа титли. :mrgreen: :mrgreen:


Що пишеш глупости?
Кевин е контузен,ама ти не гледаш от къде да знаеш?
Уейд не е в стартовите пет,Роуз също.
Айзей се връща от дълга контузия и е 1.75.

Хейти си няма лошо,но поне гледай някой друг мач.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 04 фев 2018 23:06

Уейд и Роуз са довиждане отдавна, а Лав така и не можа да доразвие потенциала си в Кливланд.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 04 фев 2018 23:07

И откога е контузен Кевин, нали много гледаш, разкажи ми ??? Сигурно докато не беше контузен, се представяха по-добре Кливлънд ?! Уейд и Роуз са си големи звезди, без значение откъде стартират.

Нещо май ти си по хейтенето, виждам много бързаш да се заядеш, забелязал съм и по други теми как скачаш като петленце.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 04 фев 2018 23:39

Хубава победа на Лейкърс в Оклахома, макар че накрая сами си направиха да потреперят.

Да се насочваме към Супербоула.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2573
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rmfan5 » 04 фев 2018 23:57

1982 написа:И откога е контузен Кевин, нали много гледаш, разкажи ми ??? Сигурно докато не беше контузен, се представяха по-добре Кливлънд ?! Уейд и Роуз са си големи звезди, без значение откъде стартират.

Нещо май ти си по хейтенето, виждам много бързаш да се заядеш, забелязал съм и по други теми как скачаш като петленце.


Човек ти пишеш такива работи които са много далеч от истината,няма как да не се дразня.

Факт е че с Кевин пак ги дънеше кой ли не,но ти го изкара така ще кажеш че са ебати отбора.

Щом Уейд и Роуз са големи звезди в момента за теб,не виждам какво повече да се каже.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта