ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Red joker » 10 сеп 2016 16:22

soilwork написа:[center]Добре че има мислещи момчета и фенове на ЦСКА като митата,Ян Бибиян ,киндзата ,гражданина, Дявола ,Барабата ,Джокер,Кюстендилеца,Тео и хиляди други тук във форума и на стадиона!! С такива пичове винаги ще има ЦСКА! Респект момчета ! ;) [/center]

Жив и здрав :) :!:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
Nuke
Мнения: 2369
Регистриран на: 16 яну 2012 18:15
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Nuke » 10 сеп 2016 16:24

baraba написа:
Nuke написа:Мен също са ме водили на мач, когато бях в казармата, при това след 1989 и не на ЦСКА. Това беше градската отпуска на новобранците - водеха ни под строй на разни мероприятия. 100% е било същото и преди 1989, но щом ви харесва да си създавате легенди - ваша си работа.

Та , като стана дума за документи :
Изображение
Живото доказателство , че юридически и физически , Левски престава да съществува след около месец на бял свят ще се появи(роди) едно отроче именувано .... ДСО " Динамо" , на които вие твърдите , че сте му наследници :mrgreen: Но , тъй като това е ваш избор , аз го уважавам и приемам :mrgreen: Както си е и мой избора , как ще си му викам на отбора , дали ЦСКА или ЦСКА - София или ЦДНА или ЦСКА " ...... знаме" , дали армейците или червените :idea:


Не е станало дума за документи. Просто си измисли повод, за да извадиш документ, който не разбираш. Ако разбираше какво пише в него, не би го извадил.

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Red joker » 10 сеп 2016 16:27

Beladona написа:
Kindza написа:Във футбола , особено в бг версията , има други начини на идентификация , ралзични от ТР . Колкото и да ги подмятате тези снимчици , няма да промените нищо . Вече показах как са си решили проблемите в Нефтохимик . С договор за трансфер на титли и история и чужд лиценз . Явно никой няма проблеми с това , ни ГФС ни тролове . Това че с налудничава упоритост седите тук и серете , доказва че сме ЦСКА . Бекали нито ведниж не е пуснал ТР или диговора или лиценза на Нафтата . Тук към 12000 пъти . Останалите тролчета също , явно припознавате ЦСКА повече от всеки друг . 8-)


Аз нали ти казах , че отивам при Ципрас да ми метне малко гръцка митология , не е лошо да ми викаш Зевс и да припознаеш Витоша за Олимп !!!

Мо.е ли да ти викаме Сатир,щом си част от Гръцката митология :mrgreen: За Зевс,немаш заслуги :mrgreen: В психиатрията ,ше ги изненадаш приятно :mrgreen:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Red joker » 10 сеп 2016 16:29

1982 написа:
Beladona написа:
soilwork написа:
Beladona написа:
Кво издевателство бе , че ни оставиха да завлечем маса хора и държавата с 30 млн ли ???? Пожелеавам си такова издеавателство веднага !!!!
[center]Утре ЦСКА има мач с Дунав в Първа Лига......коментирай нещо по състав ,тактика ;) -стига си се занимавал с минали истории! Вече не е интересно [/center]


Нормално е Русе да бие Ловеч , ако направите равен ще е изненада !!!


Ааааа, не, Литекс е доказана марка в БГ фугбола, 4-кратен шампион, според мен ще бият :!:

Следиш още В групата ли,цифра :roll: Браво,ти си истински фен на футбола :)
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Red joker » 10 сеп 2016 16:54

Mitata написа:
baraba написа:Това момче може да стане новия любимец на феновете само след няколко мача :idea:


Ако вземем и Асприля, твърдо сме шампиони. Вчера гледах Лудогорец, нищо особено не показаха. Ако морето не бяха спукали гума след 60-тата минута си ги биеха твърдо. Обаче се умориха и зелените се възползваха.

Ти с тоя измислен треньор,как искаш да им се противопоставят и с играчи на по 35 г.,които след първото полувреме са за командно дишане :o Егати калитковците ,търчеха като му~и без глави :lol:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Red joker » 10 сеп 2016 17:00

Yan_Bibiyan написа:Той ще сложи, но първо ни трябва охрана, че след тези снимки вече си представям шума от копита, еуфорията от предстоящото хранене, звуците на задоволство от приближаващото стадо... Овце, кози, бикове - всичко да се държи вън от игрищата ни! Нито сме сиропиталище, нито обществена кухня, нито ТКЗС. :lol:

[offtopic]Я, Мини (галено от Минотавъра) е тук! Знаеш ли, че ако ми се подмажеш добре, ще уредя да закупиш част от гръцката митология и съответно правото да се наричаш Афродита? За Зевс няма да те огрее, но Афродита е свободна и би ти паснала като дялан камък, ако намалиш грубостите. :mrgreen:[/offtopic]

[offtopic]Тогава ше го уредиме и с Боримиров :mrgreen: :lol: :twisted:[/offtopic]
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
IND
Мнения: 215
Регистриран на: 14 юни 2016 19:31
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот IND » 10 сеп 2016 17:03

Red joker написа:
soilwork написа:[center]Добре че има мислещи момчета и фенове на ЦСКА като митата,Ян Бибиян ,киндзата ,гражданина, Дявола ,Барабата ,Джокер,Кюстендилеца,Тео и хиляди други тук във форума и на стадиона!! С такива пичове винаги ще има ЦСКА! Респект момчета ! ;) [/center]

Жив и здрав :) :!:


САМО ЦСКА !!!


Аз рядко пиша, но за мен няма смисъл човек да спори с развалени грамофони, които повтарят едно и също. Но си ходя на Армията и си подкрепям отбора, който както иска да го нарича.
Някои явно трудно могат да проумеят, че под каквато и юридическа форма да е, каквито и футболисти, треньори и собственици да са, ЦСКА няма как да умре докато има фенове!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Teo » 10 сеп 2016 17:12

Никой не е по-голям от ЦСКА!
Това го адресирам към някой хора които си мислят, че са!
Те си знаят кой са!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот ivo55 » 10 сеп 2016 17:29

Nuke написа:Мен също са ме водили на мач, когато бях в казармата, при това след 1989 и не на ЦСКА. Това беше градската отпуска на новобранците - водеха ни под строй на разни мероприятия. 100% е било същото и преди 1989, но щом ви харесва да си създавате легенди - ваша си работа.


[offtopic]Легенда сте създали около Гунди, дето с конфискувана от Милицията спортна кола, за която е ходил лично да се моли на Министъра на Милицията - Солаков, и която му е подарена от Милицията в качеството му на офицер от репресивната комунистическа машина "ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ", е претрепал хем себе си, хем друг човек. А не знам дали знаете, че и по това време левски са имали мач. Ама нашичкия е предпочел с колата да се гъзарее по Северна България и да обикаля разни места дет се е леел алкохол в изобилие /сватби, матби/. И послед отборът на тая "легенда" били репресирани по времето на комунизма рийш ли ...[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот baraba » 10 сеп 2016 17:35

ivo55 написа:
Nuke написа:Мен също са ме водили на мач, когато бях в казармата, при това след 1989 и не на ЦСКА. Това беше градската отпуска на новобранците - водеха ни под строй на разни мероприятия. 100% е било същото и преди 1989, но щом ви харесва да си създавате легенди - ваша си работа.


[offtopic]Легенда сте създали около Гунди, дето с конфискувана от Милицията спортна кола, за която е ходил лично да се моли на Министъра на Милицията - Солаков, и която му е подарена от Милицията в качеството му на офицер от репресивната комунистическа машина "ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ", е претрепал хем себе си, хем друг човек. А не знам дали знаете, че и по това време левски са имали мач. Ама нашичкия е предпочел с колата да се гъзарее по Северна България и да обикаля разни места дет се е леел алкохол в изобилие /сватби, матби/. И послед отборът на тая "легенда" били репресирани по времето на комунизма рийш ли ...[/offtopic]

[offtopic]Е , не е точно така , той и Котето също отиваха за този мач с Ботев Враца , друг е въпроса , защо те са си позволили да ходят с личен превоз , а не заедно с отбора в автобуса[/offtopic]
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта