ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот soilwork » 10 сеп 2016 14:36

[center]Добре че има мислещи момчета и фенове на ЦСКА като митата,Ян Бибиян ,киндзата ,гражданина, Дявола ,Барабата ,Джокер,Кюстендилеца,Тео и хиляди други тук във форума и на стадиона!! С такива пичове винаги ще има ЦСКА! Респект момчета ! ;) [/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот boabbb » 10 сеп 2016 14:40

Абе, Гришата да вземе да сложи врати в Панчарево, така игрищата изглеждат все едно ще извеждаме да пасем онези там :lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Beladona » 10 сеп 2016 14:44

Yan_Bibiyan написа:Една лъжа, която е повторена 100 пъти, пак си остава лъжа. Така и с чистия Литекс. Литекс е във В група, понеже А и Б бяха преструктурирани и ги пуснаха в първата, която не е търпяла промени. Останалото са документални еквилибристики, които не засягат феновете на футбола, само мразещите Гриша Ганчев като милия ни и по-нисък от "Джуджето" 1982. Кажи как е да си по-нисък дори от него? Сигурно е кофти преживяване. :lol:


Пак ли ти бе , Бибо ???? Пак ли пишеш лъжи ???? Ще взема да ти обявя накрая неква премия за верен пост , че те правим футболист !!!!

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот soilwork » 10 сеп 2016 14:45

boabbb написа:Абе, Гришата да вземе да сложи врати в Панчарево, така игрищата изглеждат все едно ще извеждаме да пасем онези там :lol: :lol: :lol:
[center]Поръчани са нови комплекти врати ,мрежи и т.н -чакат се от Германия.....иначе идеята ти не е лоша ама ония ще оплескат всичко в л...a :lol: [/center]

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Beladona » 10 сеп 2016 14:45

Yan_Bibiyan написа:А ти сериозно ли смяташ, че Литекс се е преименувал? Твоето твърдение е доказано нелепо, а си тръгнал да питаш мен. Още частта с участието на Етрополе оборва лафа за преименуването, но вие не се усещате и до ден днешен. УЕФА също ви го каза, но вие сте се вторачили в удобното за вас и гоните със зъби и нокти всичко, което не се вписва в мантрата ви. Ние сме ЦСКА и предстои да го видиш на документ! Дотогава не ми пука какво ще говориш - хора, които бяха съучастници с мълчанието си в 25 годишното издевателство над ЦСКА просто нямат думата. Да бяха говорили преди, а не да спъват прогреса на отбора сега! Пробвай във форума на Левски - там по традиция не знаят на кой свят живеят, та и на това ще повярват! Прекръстен Литекс - тук наистина ни вземат за пълни олигофрени! 8-)


Кво издевателство бе , че ни оставиха да завлечем маса хора и държавата с 30 млн ли ???? Пожелеавам си такова издеавателство веднага !!!!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот boabbb » 10 сеп 2016 14:48

Тия им мина гостуването ... Какви мръшляци се разхождат по улицата, направо не мога да повярвам :evil:

Изключително неприятна и грозна сцена се разигра по време на вчерашната тренировка на отбора на Нефтохимик. Заниманието на "шейховете" бе помрачено от скандалните действия на фанатизиран лумпен, който преби журналистката от "Бургас 24" Стиляна Божидарова, само заради това, че си върши работата. Въпреки че не се чувства добре, Стиляна намери сили и разказа какво точно се е случило на стадиона.

"Бях на стадиона, за да отразя тренировката на Нефтохимик преди мача с Левски. Аз бях единственият журналист. По едно време към мен се приближиха фенове на тима. Преди няколко месеца бях написала, че същата тази група от привърженици, е нападнала футболисти на Нефтохимик и са им удряли шамари. Същите тези хора дойдоха при мен и почнаха да ме ругаят и ме питаха кой футболист се е оплакал, тъй като бях цитирала играча, но без да му споменавам името. Наричаха го мишка и с какви ли не други грозни епитети.

Отговорих им, че няма значение, тъй като той вече не е в отбора. Не съм ги провокирала с нищо. Просто им казах, че не е правилно да издигат свастики, тъй като по този начин клубът понася сериозни санкции. Тогава един от феновете побесня и ме ритна в корема. Хората от ръководството на клуба, които бяха на стадиона видяха какво се случва, и веднага реагираха. Докато успеят да го спрат, този мъж ме ритна втори път в корема и паднах на земята. Имам синини по корема. Боли ме, не съм спала и съм на успокоителни.

Ако не бяха хората от ръковдството, този фен сигурно щеше да ме смаже. Не го интересуваше, че срещу него стои жена. Той сигурно е 120 кила. Всички знаем коя и тази група. Това не им и за първи път. Те ходят и се разправят и с други хора по този начин. Този, който ме преби, е много агресивен, работи като охрана в един МОЛ в Бургас. Утре ще видят някое дете с шал на Черноморец. И него ли ще го набият? Няма да оставя нещата по този начин. Ще го съдя. Няма да има футбол в България докато феновете бият журналисти, избират собственици и назначават треньори. Получих подкрепа от цяла България и това ме държи", заяви СтилянаФенът, който е пребил Божидарова, вече е задържан. Срещу него е образувано досъдебно производство за нанасяне на средна телесна повреда, по който го грози лишаване от свобода до 5 години. Скандалната случка потресе цяла България и множество колеги и приятели са подкрепили нашата колежка. Тук големият въпрос е дали компетентните органи ще си свършат съвестно работата. Всички се надяват това да се случи и агресорът да понесе наказанието, предвидено от закона.

Докога подобни лица ще се разхождат свободно по улиците и ще раздават правосъдие? Нали сме в ЕС, хайде стига толкова. Още ли живеем в мутренска държава? Представете си какво се случва по тъмните улици, щом посред бял ден някакъв си ултрас си позволява да пребие журналист и то на стадиона, пред множество хора?! И какво от това, всяко чудо за три дни?! Сигурно ще му се размине за пореден път. Дано този път бъде различно..
Изображение




Погледнете го какъв е плебей :evil:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот soilwork » 10 сеп 2016 14:49

Beladona написа:
Кво издевателство бе , че ни оставиха да завлечем маса хора и държавата с 30 млн ли ???? Пожелеавам си такова издеавателство веднага !!!!
[center]Утре ЦСКА има мач с Дунав в Първа Лига......коментирай нещо по състав ,тактика ;) -стига си се занимавал с минали истории! Вече не е интересно [/center]

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот baraba » 10 сеп 2016 14:52

Beladona написа:
Yan_Bibiyan написа:Една лъжа, която е повторена 100 пъти, пак си остава лъжа. Така и с чистия Литекс. Литекс е във В група, понеже А и Б бяха преструктурирани и ги пуснаха в първата, която не е търпяла промени. Останалото са документални еквилибристики, които не засягат феновете на футбола, само мразещите Гриша Ганчев като милия ни и по-нисък от "Джуджето" 1982. Кажи как е да си по-нисък дори от него? Сигурно е кофти преживяване. :lol:


Пак ли ти бе , Бибо ???? Пак ли пишеш лъжи ???? Ще взема да ти обявя накрая неква премия за верен пост , че те правим футболист !!!!

Точно па ти ли бе ??? Каква обява ще си пуснеш за себе си , че имаш 101% НЕуспеваемост на прогнозите и нищо вярно в твърденията си ??? Оня ден се появи и напълни форума с лъжи и простотии :evil:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Beladona » 10 сеп 2016 14:54

Evil23 написа:Колеги, още ли се занимавате с 1982 и Беладона? Оставете ги да си пишат, явно затова им се плаща. По-добре да спориш с радиото, отколкото с такива индивиди. ЦСКА е спасен, играе на "Армията", направи нелоши трансфери. От ЦСКА се очаква единствено да играе добър футбол, за да радва привържениците на клуба. Другите (лошите)неща са вече в миналото, колкото и да не им се иска на споменатите по-горе индивиди.


Еж го па тва .....като Лупарата е : ЦСКА е спасенА !!!!! Евала лъжа !!! ЦСКА го уби Ганчев !!! Това е Литекс по всички документи , това е !!!

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Beladona » 10 сеп 2016 14:57

Kindza написа:Във футбола , особено в бг версията , има други начини на идентификация , ралзични от ТР . Колкото и да ги подмятате тези снимчици , няма да промените нищо . Вече показах как са си решили проблемите в Нефтохимик . С договор за трансфер на титли и история и чужд лиценз . Явно никой няма проблеми с това , ни ГФС ни тролове . Това че с налудничава упоритост седите тук и серете , доказва че сме ЦСКА . Бекали нито ведниж не е пуснал ТР или диговора или лиценза на Нафтата . Тук към 12000 пъти . Останалите тролчета също , явно припознавате ЦСКА повече от всеки друг . 8-)


Аз нали ти казах , че отивам при Ципрас да ми метне малко гръцка митология , не е лошо да ми викаш Зевс и да припознаеш Витоша за Олимп !!!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта