До Томислав Русев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот Бижутера » 03 сеп 2009 23:31

mike28 написа: Пак те питам- пичовете от формулата също са номер 1 в своята сфера, но това не им пречи да обръщат внимание и на хората, нали?


извинявай,но формула има един път на две седмици...а футболни мачове и събития има всеки ден!
а те освен с форму с друго не се занимават! :roll:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот mike28 » 03 сеп 2009 23:32

Следва въпроса- за кои фенове? - само за тези на Левски и ЦСКА? Защото примерно, за тези двата отбора ежедневно ни заливат с всякаква информация- примерно- фен с фланелката на Бардон направил проблем в Будапеща- хоп- статия. За да го правят за феновете, трябва да има двустранна връзка, не мислиш ли? Тук тя липсва.

П.П. Бижу, извинявай ама нищичко не ми разбра- аз ти говоря за професионализъм, отношение към работата, представяне на всички еднакво, връзка журналист- читател... ей такива ти ми дребни неща. Ти виждаш колко внимание обръщат на форума, ако не са стенли и Дарина, да се е разпаднал отдавна. Не ги ли е срам при толкова мъже в екипа, да оставят тази тежка работа на две жени? Ей го на- въпросния редактор Евтимов така и не се вясна в темата за цензурата...

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: До Томислав Русев

Мнениеот smash_the_reds » 03 сеп 2009 23:36

mike28 написа:Следва въпроса- за кои фенове? - само за тези на Левски и ЦСКА? Защото примерно, за тези двата отбора ежедневно ни заливат с всякаква информация- примерно- фен с фланелката на Бардон направил проблем в Будапеща- хоп- статия. За да го правят за феновете, трябва да има двустранна връзка, не мислиш ли? Тук тя липсва.

П.П. Бижу, извинявай ама нищичко не ми разбра- аз ти говоря за професионализъм, отношение към работата, представяне на всички еднакво, връзка журналист- читател... ей такива ти ми дребни неща. Ти виждаш колко внимание обръщат на форума, ако не са стенли и Дарина, да се е разпаднал отдавна. Не ги ли е срам при толкова мъже в екипа, да оставят тази тежка работа на две жени? Ей го на- въпросния редактор Евтимов така и не се вясна в темата за цензурата...

Помъдрял си,Майк,помъдрял си!Дунавския полъх явно ти влияе добре! ;)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот Бижутера » 03 сеп 2009 23:37

Eми Стенли си е част от екипа...ето,че обръщат внимание :) ти ко искаш-ники александров да си чати по цял ден с нас ли?
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот mike28 » 03 сеп 2009 23:39

Смаш, винаги съм си бил мъдър( а казвал ли съм, че съм, скромен), само че някои хора късно го осъзнаха. ;)
Божее, бижу, наистина ли не знаеш за какво става въпрос или се правиш на ударен? :shock:

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: До Томислав Русев

Мнениеот smash_the_reds » 03 сеп 2009 23:46

mike28 написа:Смаш, винаги съм си бил мъдър( а казвал ли съм, че съм, скромен), само че някои хора късно го осъзнаха. ;)
Божее, бижу, наистина ли не знаеш за какво става въпрос или се правиш на ударен? :shock:

Сега искам да кажа нещо за сайта като цяло.Не за форума на сайта.След 21.00 няма никакви нови новини.Метеорит да удари,няма кой да отрази,за разлика от други сайтове.Сутрин пак е така.Първата нова вест винаги е около 10.00,докато станем,докато се напудрим,докато се начешем,чак тогава като ни дойде кефа да пишем.В това отношение сайта е много по зле от някои други.Ебати организациата!
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Batkoto
Мнения: 1754
Регистриран на: 24 авг 2009 19:04
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот Batkoto » 04 сеп 2009 00:09

ако продължавате с критиките,накрая ще си вдигнат партакешите и дим да ги няма в "нова квартирка" ..ще си останете сирачета като нас :lol:
Batkoto написа:ЦСКА съвсем скоро ще започне да печели и искам тогава всичките "познавачи" тука, които се редите да давате съвети, да излезете и да се извините :idea:
04.09.2013

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 185
Регистриран на: 29 яну 2008 11:19
Местоположение: Старите "форумци" ви благодарят за "коректното" ви отношение
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот itsoVIII » 04 сеп 2009 08:20

Баток, пък и за всички останали, Т. Р. чете единствено темите, които изкачат на главната страница на сайта "gong.bg" и по-точно - само заглавията на темите. И ги чете единствено в предаването "Гонг" по "Дарик" радио. В другите случаи някой негов колега му каже какво има ново във форума му ( подчертавам - неговият форум, а не на вас - феновете ), докато въпросният Т. Р. коментира от..."Герена" и в редки случаи, от командировка :lol: :lol: :lol: Да ви е сладко кафенцето :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот Бижутера » 04 сеп 2009 10:06

smash_the_reds написа:
mike28 написа:Метеорит да удари,няма кой да отрази,за разлика от други сайтове.Сутрин пак е така.Първата нова вест винаги е около 10.00,докато станем,докато се напудрим,докато се начешем,чак тогава като ни дойде кефа да пишем.В това отношение сайта е много по зле от някои други.Ебати организациата!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

а сега сериозно-къде първо беше отразен трансфера на Бербатов в Юнайтед в 2 и 30 часа през нощта?
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
Batkoto
Мнения: 1754
Регистриран на: 24 авг 2009 19:04
Контакти:

Re: До Томислав Русев

Мнениеот Batkoto » 04 сеп 2009 13:17

оставаше и за това да пуснат новина на другия ден по обед :lol:
Batkoto написа:ЦСКА съвсем скоро ще започне да печели и искам тогава всичките "познавачи" тука, които се редите да давате съвети, да излезете и да се извините :idea:
04.09.2013


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта