Всичко за кризата и напрежението в Украйна

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всичко за кризата и напрежението в Украйна

Мнениеот 1982 » 10 дек 2016 23:19

А в темата що е то "законно правителство" ?? Нали плака за разни "законни правителства". :mrgreen:

Така и не успя да ми дефинираш това ти определение ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всичко за кризата и напрежението в Украйна

Мнениеот 1982 » 10 дек 2016 23:21

HoUs4oOL написа:
1982 написа:Ами и Батиста беше международно признат, защо оня капут Кастро го сваля, това не е ли престъпление ??! :mrgreen: :mrgreen:

Е, де да знам защо, просто ти казвам, че сирийската власт е международно призната, на никой не му пукаше как е дошъл на власт Асад старши. :mrgreen:
Всъщност то и сега не им пука, никой не е обявил Асад за нелегитимен, макар че имаше такива идеи, но ''бунтовниците'' не успяха да създадат алтернативно правителство, ако бяха овладели Алепо, може би щяха да ги признаят като алтернативен орган и Асад да стане ''нередовен'', все пак Алепо беше по-голямо от София, но не им се получи в началото на войната.


Ама то ясно, че на никого не му пука как кланът Асад е дошъл на власт, и на мен не ми пука. :lol: :lol: Просто тук ми се размахват някакви теории за "законни правителства", с цел да се оправдаят или оплюят действията на дадена друга държава, според това коя е тя, разбира се. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Всичко за кризата и напрежението в Украйна

Мнениеот язе » 10 дек 2016 23:22

1982 написа:
Кашчей написа:
1982 написа:Това не разбирам какво общо има с темата, че ти наричаш "законно правителство" някакви диктатури, дошли на власт с преврати, насилие и кръв ?? :lol: :lol: :lol:


Ако не са ги имали за законни нали знаеш какво се прави? Та в Украйна законно ли беше правителството след Майдана? Не след проведените избори, а между Майдана и изборите.


Как успя да стигнеш до Украйна и Майдана, като видя, че те хванах на тясно, само ти си знаеш. :mrgreen: :mrgreen: Аз за Украйна нямам спомени да съм давал оценки коя власт е законна и коя не, ти използва тази терминология, затова и те попитах колко законна може да е власт, дошла не след избори, а с преврати, кръв и насилие ??! 8-)


Брато, чудя се дали си даваш сметка, че поставяш под съмнение законността на едно 90 % от човешката история. :lol:
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Всичко за кризата и напрежението в Украйна

Мнениеот HoUs4oOL » 10 дек 2016 23:38

1982 написа:Ама то ясно, че на никого не му пука как кланът Асад е дошъл на власт, и на мен не ми пука. :lol: :lol: Просто тук ми се размахват някакви теории за "законни правителства", с цел да се оправдаят или оплюят действията на дадена друга държава, според това коя е тя, разбира се. :mrgreen: :mrgreen:

То това лицемерие се шири из цялата международна общност, форума просто пее в хор, нищо ново, всеки си защитава своите. :lol:
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всичко за кризата и напрежението в Украйна

Мнениеот 1982 » 10 дек 2016 23:44

Ти видя ли в Хърватия какъв скандал се вихри последните дни ??! :lol: Президентшата раздала едни шоколади на деца при едно посещение в Дубровник и стана ебати циркът ...... щото шоколадите били ..... сръбски. :lol: :lol:

Няма такава простотия, очаквам всеки момент да обвинят и децата защо са ги яли. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всичко за кризата и напрежението в Украйна

Мнениеот Кашчей » 10 дек 2016 23:44

1982 написа:
HoUs4oOL написа:
1982 написа:Ами и Батиста беше международно признат, защо оня капут Кастро го сваля, това не е ли престъпление ??! :mrgreen: :mrgreen:

Е, де да знам защо, просто ти казвам, че сирийската власт е международно призната, на никой не му пукаше как е дошъл на власт Асад старши. :mrgreen:
Всъщност то и сега не им пука, никой не е обявил Асад за нелегитимен, макар че имаше такива идеи, но ''бунтовниците'' не успяха да създадат алтернативно правителство, ако бяха овладели Алепо, може би щяха да ги признаят като алтернативен орган и Асад да стане ''нередовен'', все пак Алепо беше по-голямо от София, но не им се получи в началото на войната.


Ама то ясно, че на никого не му пука как кланът Асад е дошъл на власт, и на мен не ми пука. :lol: :lol: Просто тук ми се размахват някакви теории за "законни правителства", с цел да се оправдаят или оплюят действията на дадена друга държава, според това коя е тя, разбира се. :mrgreen: :mrgreen:


На теб не ти пука как е дошъл на власт, но ти пука за друго и си го показваш доста ясно!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всичко за кризата и напрежението в Украйна

Мнениеот Кашчей » 10 дек 2016 23:50

1982 написа:Ти видя ли в Хърватия какъв скандал се вихри последните дни ??! :lol: Президентшата раздала едни шоколади на деца при едно посещение в Дубровник и стана ебати циркът ...... щото шоколадите били ..... сръбски. :lol: :lol:

Няма такава простотия, очаквам всеки момент да обвинят и децата защо са ги яли. :mrgreen: :mrgreen:


Аз днес гледах едно предаване за Рим (империята). И там имаше някакъв законник, в който беше написано, че ако си кандидат за обществен пост нямаш право да храниш избиратели на корем. Имаш право да нахраниш веднъж 9 човека, но не повече. Ако са 10 вече се счита за подкуп за гласуване.
Представи си как ще е у нас, ако нахраниш едно цяло циганско семейство (не махалата, както е традиция) с кебапчета, но при действащ такъв закон :mrgreen:

Президентшата на Хърватия би трябвало да раздава хърватски шоколади, но и да става скандал, защото са сръбски...
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всичко за кризата и напрежението в Украйна

Мнениеот 1982 » 11 дек 2016 00:05

Кашчей написа:
На теб не ти пука как е дошъл на власт, но ти пука за друго и си го показваш доста ясно!


На мен ми пука за вашето лицемерие. :lol: :lol: :lol:

Жалиш "законната власт" на Асад, че искали да я свалят, ама не жалиш тази на Фулхенсио Батиста, напротив, дори се кефиш на Кастро. :lol: :lol: Всичко е фалш, лицемерие и двуличие.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всичко за кризата и напрежението в Украйна

Мнениеот 1982 » 11 дек 2016 00:10

Кашчей написа:Президентшата на Хърватия би трябвало да раздава хърватски шоколади, но и да става скандал, защото са сръбски...


Аз не смятам, че за подобни простотии трябва да се правят световни проблеми, още повече малки дечица да се облъчват с омраза. Това е извратено.

Все едно аз да не консумирам никакви турски стоки, щото България е имала тежки отношения с империята, чийто наследник се води Турция. Струва ми се извратено, някаква супер крайна форма на радикализъм и олигофрения. С цялата таззи омраза няма да се стигне далеч.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всичко за кризата и напрежението в Украйна

Мнениеот Кашчей » 11 дек 2016 00:19

1982 написа:
Кашчей написа:Президентшата на Хърватия би трябвало да раздава хърватски шоколади, но и да става скандал, защото са сръбски...


Аз не смятам, че за подобни простотии трябва да се правят световни проблеми, още повече малки дечица да се облъчват с омраза. Това е извратено.

Все едно аз да не консумирам никакви турски стоки, щото България е имала тежки отношения с империята, чийто наследник се води Турция. Струва ми се извратено, някаква супер крайна форма на радикализъм и олигофрения. С цялата таззи омраза няма да се стигне далеч.


Когато ти, или аз, си купим турска стока е едно, но ако президентът на България раздава турски шоколади, а не произведени в България е проява на лош вкус (меко казано). Надали щеше да стане на въпрос, ако беше раздавала Cote d`or
Изображение
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта