Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот LSFC 1914 » 29 окт 2017 23:11

Sisi 1914 написа:
delqnski47 написа:Тия че ни пецкат на сухо.Бачи Стамен требе да паркира автобусот :!: :oops: Дано измъкнем равен.Иначе аз винаги съм имал респект към Херо.С Мъри за мене са едни от най-добрите БГ тренери.

Нека да играем с 10 в защита, но да не загубим и ше подкрепя Стамен за това евентуално решение, че феновете на удогорец са 100 процента сигурни, че ще ни победят.

Батко ви Стаменчо ще боядиса гащите в кафяво още преди да са излезли на терена. Иначе моята прогноза е като по навик безпроблемна победа за Разград с минималното 2:0

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Sisi 1914 » 29 окт 2017 23:25

LSFC 1914 написа:
Sisi 1914 написа:
delqnski47 написа:Тия че ни пецкат на сухо.Бачи Стамен требе да паркира автобусот :!: :oops: Дано измъкнем равен.Иначе аз винаги съм имал респект към Херо.С Мъри за мене са едни от най-добрите БГ тренери.

Нека да играем с 10 в защита, но да не загубим и ше подкрепя Стамен за това евентуално решение, че феновете на удогорец са 100 процента сигурни, че ще ни победят.

Батко ви Стаменчо ще боядиса гащите в кафяво още преди да са излезли на терена. Иначе моята прогноза е като по навик безпроблемна победа за Разград с минималното 2:0

Убеден си, че Стамен ше се притесни?
Не мога да се съглася с теб с това, но прогнозата ти е резомна и е възможно да се сбъдне.
:o
Левски завинаги в моето сърце![

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот g3_ev2 » 29 окт 2017 23:28

Футбол е и всичко е възможно! Левски просто изтегли късата клечка и срещна Лудогорец в началото на период, в който от тях, от Лудогорец, се изисква да са високо концентрирани.
Обратно, в мача с ЦСКА - София, може би, Лудогорец ще има известна емоционална умора, която би била плюс за лъжеармейците от Ловеч.
Най-трудно, според мен, в мачовете срещу Лудогорец, е не толкова да им бъдат спрени атаките, а да бъдат пробити в центъра. Там те са бързи с топката, стоят на "пружини" - бързо сближават до човека с топката, имат бърза реакция към отскочила топка, държат я с разнообразни пасове, а и Херо им "отвори" очите за внезапния дълъг диагонален пас и спечелената първа топка в полето на противника.
Ако ЦСКА - София са стабилни в защита, не допускат празни пространства в пенала си и не бързат в постепенна атака с пасове като за контраатака, може и да докопат нещо. Каранга, Тиаго Силва и Манолев не са толкова лесно смилаеми за крайната защита на Лудогорец!
Лудогорец, според мен, трябва много да внимават и за един играч на ЦСКА - София, извън фокуса обикновено, но много полезен - Александър Дюлгеров!
Последна промяна от g3_ev2 на 29 окт 2017 23:41, променено общо 1 път.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Sisi 1914 » 29 окт 2017 23:39

g3_ev2 написа:Футбол е и всичко е възможно! Левски просто изтегли късата клечка и срещна Лудогорец в началото на период, в който от тях, от Лудогорец, се изисква да са високо концентрирани.
Обратно, в мача с ЦСКА - София, може би, Лудогорец ще има известна емоционална умора, която би била плюс за лъжеармейците от Ловеч.
Най-трудно, според мен, в мачовете срещу Лудогорец, е не толкова да им бъдат спрени атаките, а да бъдат пробити в центъра. Там те са бързи с топката, стоят на "пружини" - бързо сближават до човека с топката, имат бърза реакция към отскочила топка, държат я с разнообразни пасове, а и Херо им "отвори" очите за внезапния дълъг диагонален пас и спечелената първа топка в полето на противника.
Ако ЦСКА - София са стабилни в защита, не допускат празни пространства в пенала си и не бързат в постепенна атака с пасове като за контраатака, може и да докопат нещо. Каранга, Тиаго Силва и Манолев не са толкова лесно смилаеми за крайната защита на Лудогорец!

Не е ли Тияго Родригес, а не Тияго Силва?
:lol:
Левски завинаги в моето сърце![

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот g3_ev2 » 29 окт 2017 23:43

Sisi 1914 написа:
g3_ev2 написа:Футбол е и всичко е възможно! Левски просто изтегли късата клечка и срещна Лудогорец в началото на период, в който от тях, от Лудогорец, се изисква да са високо концентрирани.
Обратно, в мача с ЦСКА - София, може би, Лудогорец ще има известна емоционална умора, която би била плюс за лъжеармейците от Ловеч.
Най-трудно, според мен, в мачовете срещу Лудогорец, е не толкова да им бъдат спрени атаките, а да бъдат пробити в центъра. Там те са бързи с топката, стоят на "пружини" - бързо сближават до човека с топката, имат бърза реакция към отскочила топка, държат я с разнообразни пасове, а и Херо им "отвори" очите за внезапния дълъг диагонален пас и спечелената първа топка в полето на противника.
Ако ЦСКА - София са стабилни в защита, не допускат празни пространства в пенала си и не бързат в постепенна атака с пасове като за контраатака, може и да докопат нещо. Каранга, Тиаго Силва и Манолев не са толкова лесно смилаеми за крайната защита на Лудогорец!

Не е ли Тияго Родригес, а не Тияго Силва?
:lol:

Лапсус лингве, Тиаго Силва засега не е в полезрението на Стойчо Стоилов, стои си беден в ПСЖ. И не е Тияго, а Тиаго, г-н Разцепен косъм!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Teo » 30 окт 2017 07:29

k_oleto написа:
Teo написа:
k_oleto написа:
Teo написа:Смяна на треньора, ако искаме да не си тръгнем със загуба от Делиормана!


Тео стига с тая смяна бре.
Като бяхме с 7 поредни що не ги пишеше тия неща


5 мача ми стигат да видя, че тоя човек не може да ги вдигне.
Имаме качествени футболисти, нямаме КАПИТАН да ги поведе!

ПП Как си представящ с тая игра от последните мачове ще се представим в Разград?!
Береме срам само да ни напълнят кошарата ли?


Стамен Белчев е добър треньор. Според мен не е направил кой знае каква издънка, че да се сменя. Миналата година имахме най-много точки в плейофите. Ако бием и Разград точките стават 2
Ако направим равен, също няма да е фатално.
Ако загубим обаче......много ще зависи от това как сме играли. Лудогорец не са слаб отбор.
Нека обаче да си пишем за нашия.
Ти мислиш ли, че с Кулма, Меркадо и Кубемба и при тренер Манчини - ще изглеждаме по-добре ??


Обясни ми как и защо връща отбора всеки път като поведем в резултата??

nghcvth
Мнения: 3584
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот nghcvth » 30 окт 2017 07:50

peliforewer написа:Ако и на ЦСКА съдията свири както днес в Разград имаме шансове,

Не, шансове имате, ако съдията свири както на мача със Славия. При такъв съдия може и да вържете хикс.

peliforewer написа:Колкото до полюциите на новоизлюпените фенове на Разград,вярно е че губим мачовете с Лудогорец,но поне го правим с достойнство...

Наистина, много достойно беше резервите на Лудогорец да ви треснат в София, докато си пазят ключовите играчи за ЕКТ.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Sisi 1914 » 30 окт 2017 08:04

nghcvth написа:
peliforewer написа:Ако и на ЦСКА съдията свири както днес в Разград имаме шансове,

Не, шансове имате, ако съдията свири както на мача със Славия. При такъв съдия може и да вържете хикс.

peliforewer написа:Колкото до полюциите на новоизлюпените фенове на Разград,вярно е че губим мачовете с Лудогорец,но поне го правим с достойнство...

Наистина, много достойно беше резервите на Лудогорец да ви треснат в София, докато си пазят ключовите играчи за ЕКТ.

Нали си чувал, че традициите са за това, за да се нарушават?
Така че, този път може би ние да ги треснем, че те ще са мъничко уморени, от четвъртък.
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот djd » 30 окт 2017 09:21

Teo написа:Обясни ми как и защо връща отбора всеки път като поведем в резултата??

Има два варианта:
- връщането да е тактически прийом
Ако е така, то целта е ясна - да се пусне противникът да излезе напред и с контраатаки да се вкара още един гол. Това се получаваше преди, но сега нещо не става.

- връщането да е поради изчерпване на силите
Това за мен е по-вероятната причина, защото във всички мачове последно време отборът го няма никакъв второто полувреме, при какъвто и да е развой на мача. За мен има спад във физическата форма на всички футболисти. Дали са вземали нещо преди това и сега да се чистят, дали нещо друго, не знам.

Сигурно има и други варианти - тото, титла срещу бази и т.н., но те са твърде конспиративни.

Не може обаче при първите проблеми да се пищи за смяна на треньора, а обратно - да се помогне на треньора и футболистите да преодолеят трудностите.

ikar
Мнения: 1317
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот ikar » 30 окт 2017 09:25

Teo написа:Смяна на треньора, ако искаме да не си тръгнем със загуба от Делиормана!

Кога най-после ще разберете че треньора в този отбор е със силно лимитирани права и главно действащо лице е мюрето от Горна Джумая.Това винаги ще предопределя нещата и ще гарантира някакви успехи само до табелата Калотина.Така беше и при предишното квартируване на същият отбор в Ловеч, така ще бъде и сега.......


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта