Лига Европа 2015/16

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Dim_Nikodim
Мнения: 72
Регистриран на: 05 май 2016 09:38

Re: Няма нужда да го правите!

Мнениеот Dim_Nikodim » 06 май 2016 00:56

Zaash написа:...съм фен на Левски и се радвам на успехите на Барселона. Защото са онеправдани отбори и се стараят да радват народа, а не просто тези с парите...


Изображение

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18129
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Няма нужда да го правите!

Мнениеот kingofpop » 06 май 2016 01:01

аз видях само дузпата на Морено при 2-0, която си беше 100 %, но съдията го достраша май, че беше 80 + мин...иначе и картона на Суарез го забрлязах
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Zaash
Мнения: 784
Регистриран на: 03 окт 2008 10:12
Контакти:

Re: Няма нужда да го правите!

Мнениеот Zaash » 06 май 2016 01:06

Dim_Nikodim написа:
Zaash написа:
Dim_Nikodim написа:
Zaash написа:Имаше ли фаул срещу Суарес, като пишеш Бла Бла Бла?? а???!

А в коя минута беше той?
Преди него колко ситуации не бяха /или бяха/ свирени в полза/или ущърб/ на някой от отборите?
Цялостното поведение на отборите /особено това на Ливърпул/, динамиката на мача, ситуациите за гол, бе въобще всичко вещаеше Ливърпул да бие и то точно с такава разлика! Виляреал имат още хляб да ядат!


Докато смяташ, че всичко е "вещаене", няма да разбираш нищо от футбол.
Но може би докато по-голямата част от феновете ще разбират повече от вещаене отколкото от футбол ще е подходящо шефът да се казва "инфантино"...
Нямам против този човек, но този мач ме накара да си мисля, че нищо няма да се промени и всичко ще е въпрос на пари!
Евала на Лестър!!!
За тези, които може би ще си извадят погрешни заключения- съм фен на Левски и се радвам на успехите на Барселона. Защото са онеправдани отбори и се стараят да радват народа, а не просто тези с парите... Но понеже всичко е пари, ще трябва да си мълча(поне докато Севиля не отнесе, като куцо пиле домат легендата, и такъв като Билбао не стигне финал за пореден път, а ние не можем да го подушим, защото те ползват хора от региона не е до пари.... подробности...)
Не искам да обиждам никого но с днешния мач видях! че и на най-високо ниво се подкрепя по "богатия" отбор. Дано "инфантино" не е инфантилен, че поча да писва!

Продължавай да се съмняваш във всичко и всеки! Щом не се уповаваш на "вещаене", а на конспирации и съмнения, значи повече го разбираш футбола. Явно някои това ги движи цял живот, но...незнайно накъде :?
Нямаше нужда да споменаваш на кои отбори симпатизираш. Почеркът на Очко-Бибочко си личи отдалеч! :mrgreen:
Лека нощ и се опитай по-често да мислиш позитивно!


Бе ти ми написа лека нощ, пък после постваш още...


аз ! съм далеч от мисълта, че разбирам футбола. Затова пиша в този форум, защото ми е трудно да приема нелепицата... Но и те подиграх, защото твърде лековато ги защити!

Може и да не съм прав, може и съдията да е кьорав или пък да има нови правила, за които аз да не знам! Горе долу всичко е възможно!
Само "случайните" съвпадения не са случайно...
Резултата ... гледай на финала ... тогава и съдията няма да им помогне.( онзи лудия " нормалния" сигурно ще си строши очилата", като Зидан е горкия ... по ръба...)!

Потребителски аватар
Speranza
Мнения: 375
Регистриран на: 20 сеп 2008 12:50
Контакти:

Re: Няма нужда да го правите!

Мнениеот Speranza » 06 май 2016 01:11

Ей, не ги е срам някои хора и това си е. Ливърпул изнесе най-доброто качесто като футбол в полуфиналите в двата европейски турнира , беше ощетен първото полувреме от към картони за другия отбор и пак се намериха кучета да лаят срещу тях. Наистина няма нужда да го правите - вие , хората които пускате такива теми! Ливърпул разчупи испанското статукво и се надявам живо да успее да вземе ЛЕ ! Заслужава го !
Изображение

You'll never walk alone!!

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: Няма нужда да го правите!

Мнениеот soccerav » 06 май 2016 01:25

Лягайте да спите, утре ще сте по-спокойни :lol: . Как по-точно ни буташе съдията, че не остави испанските дървари с човек по-малко още през първото полувреме ли? Или че даде заслужен ЖЪЛТ картон на защитника на Виляреал, който си изкара първия жълт по тотално лешперски начин? Или пък че не свири дузпа на балетиста Суарез? Такава дузпа в България може, в Европа рядко. На всичкото отгоре същия Суарез трябваше да бъде декориран с жълт картон в няколко ситуации през първото полувреме.

Zaash
Мнения: 784
Регистриран на: 03 окт 2008 10:12
Контакти:

Re: Няма нужда да го правите!

Мнениеот Zaash » 06 май 2016 01:27

Speranza написа:Ей, не ги е срам някои хора и това си е. Ливърпул изнесе най-доброто качесто като футбол в полуфиналите в двата европейски турнира , беше ощетен първото полувреме от към картони за другия отбор и пак се намериха кучета да лаят срещу тях. Наистина няма нужда да го правите - вие , хората които пускате такива теми! Ливърпул разчупи испанското статукво и се надявам живо да успее да вземе ЛЕ ! Заслужава го !


Много спретнат коментар, не мога да отреча.
Изненадвам, се че въпреки късния час е само един, защото знам, че сте много както написах в началото.
Няма да опонирам човече..
Но не ме и срам и няма за какво, не ви оспорвам успехите,
нО
одеве това коментирах докато течеше още средата на мача (сега по-добре не чети да си останеш с достойнството)... с един човек!
Най- великата публика е публиката която пеее "you are never walk alone" и то не къде и да е , а на КОП ( аз съм Левскар пак да го уточня) Тоест това е свръх чест свръх доблест , свръх справедливост....
(нямам сили да споря)
Сега изгледай по възможност мача пак в едър план!...
Последна промяна от Zaash на 06 май 2016 01:32, променено общо 2 пъти.

Zaash
Мнения: 784
Регистриран на: 03 окт 2008 10:12
Контакти:

Re: Няма нужда да го правите!

Мнениеот Zaash » 06 май 2016 01:31

soccerav написа:Лягайте да спите, утре ще сте по-спокойни :lol: . Как по-точно ни буташе съдията, че не остави испанските дървари с човек по-малко още през първото полувреме ли? Или че даде заслужен ЖЪЛТ картон на защитника на Виляреал, който си изкара първия жълт по тотално лешперски начин? Или пък че не свири дузпа на балетиста Суарез? Такава дузпа в България може, в Европа рядко. На всичкото отгоре същия Суарез трябваше да бъде декориран с жълт картон в няколко ситуации през първото полувреме.



Само Мъничък коментар! Не претендирам просто за дузпа, а за откровено нарушение през крака, което съдията не свири, показваше на къде ще завие двубоя ( първо полувреме)...

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Лига Европа 2015/16

Мнениеот enguerino » 18 май 2016 17:00

Спектакъл на терена и по трибуните 8-)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mnOWdmqTIQs[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=G2MSceisNYY[/youtube]
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13620
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Лига Европа 2015/16

Мнениеот sapio0o » 18 май 2016 22:15

Тия от БНТ са яко пристрастни на тема английско. Хубаво е да се усещат малко, че не се случва за първи път да ръсят бращолевици по адрес на испанци.

Уау! :lol: Страхотен гол на Стъридж.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23513
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Лига Европа 2015/16

Мнениеот Thsmith » 18 май 2016 22:31

Тези последните години винаги играят много грубо срещу Реал и все голям го вадят и се правят на мъжаги, но днес нещо срещу бритишите са наврени в миша дупка след няколко влизания по техен патент :lol: Най забавно ми беше тоя фъстък гамейро като тръгна да се репчи на Ловрен и да го гони за обяснение :lol: :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта