Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот HardWork » 28 окт 2017 22:45

Падаме резонно с 2 гола разлика! С оглед на показаното последните 4,5 мача нямаме основание да очакваме победа точно срещу делиорманци..

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот hydetoshi » 28 окт 2017 23:01

Много бързате с новите теми. Изчакайте поне Лудогорец да си изиграе мача от този кръг. Пък той на всичкото отгоре срещу Левски. Утре ще гледаме "вечна дружба на народите" и поредното 0:0. След това е ред на Брага и чак след това сме ние. Охо,колко вода ще изтече.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот ЕМИЛ » 29 окт 2017 07:29

3:0

Mitata
Мнения: 6667
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот Mitata » 29 окт 2017 07:47

След вчерашния безумно слаб мач на ЦСКА малцина вярват, че можем са спечелим. Е, аз съм един от тях. Прогнозирам резултата, с който ЦСКА на Стойчо Младенов победи Домусчиев - 1:2 с голове на Каранга и Родригес.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2144
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот k20dan4o » 29 окт 2017 08:53

Mitata написа:След вчерашния безумно слаб мач на ЦСКА малцина вярват, че можем са спечелим. Е, аз съм един от тях. Прогнозирам резултата, с който ЦСКА на Стойчо Младенов победи Домусчиев - 1:2 с голове на Каранга и Родригес.

Е то това беше за купата и ни бихте с гол на Лукас Саша, а той сега е при нас ;)

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот CaptainBertorelli » 29 окт 2017 09:23

Според мен имаме добри шансове. Не за друго, този мач срещу Брага ще им вземе силите. 1:2 за ЦСКА.
Хайл Мусолини

nghcvth
Мнения: 3590
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот nghcvth » 29 окт 2017 09:24

Безпроблемна победа за Лудогорец, без много напрягане, с 1 или 2 гола разлика. Този съперник им идва идеално за отмора след важния мач с Брага.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот tornadooo » 29 окт 2017 09:46

Моята прогноза е победа на Лудогорец с поне два гола разлика, защитата на ЦСКА-София е пълна трагедия и само нескопосаните изяви на славистите и съдията ги спасиха снощи. Е ако замахване с лакът да спреш пътя на топката не е нарушение тогава съдията не е с грешка, но по принцип в едни правилници пише че е дузпа. Умора от мача с Брага... разсмивате ме, ще е като възстановителна тренировка по скоро :)

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот onegavon » 29 окт 2017 09:55

Понякога в живота и особенно във футбола се случват нелогични неща.Нагласите са да ни бият обаче както някой написа по- горе има два важни мача зя тях преди срещата с нас. В случай ,че бият и в двата аз си мисля ,че мотивацията им ще падне.да не забравяме,че са латиноси и еуфорията е водеща при тях.Един лежерно изигран от тях мач ще ни даде шанс да ги биеме.

Мнозина от нашите се надяват Левски да ги спъне, но това съвсем не е в наша полза.Тогава те трябва непременно да бият нас иначе става опасно за тях.Сигурен съм ,че Херо ще търси победата един път за да се докаже като лоялен към Гела заради говеждия си имидж , второ за да се реваншира за хикса в София и да отиде отбора срещу Брага с приповдигнато настроение.Другото е, че той е горделив и ще иска да натрие носа на италиянеца, докато нашия Белчев не му е дразнител.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Teo » 29 окт 2017 10:08

Нямаме футболните аргументи да се надиграваме с тях. Последните 5 мача сме дръпнали ръчната незнайно защо!
Стамен Белчев при всяко повеждане в резултата прибира отбора да брани крехката преднина и сами си вкарваме вълка в кошарата. Херо е тактик и върти различни схеми с различни футболисти. Това да се надяваме, че Лудогорец имат тежка програма е смешно и пак ще ни изиграе лоша шега. И да поведем в резултата там, хасковския селяк пак ще паркира автобуса пред вратата и ще чака господ да не ни вкарат, което няма как да не стане.
@ Никога досега не съм бил толкова скептично настроен за мач с Делиормана.
За мен загубата ще си е абсолютно нормална тоя път, ако стане!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта