Форумен отбор "НАЗДРАВЕ"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Всичко за отбор "НАЗДРАВЕ" (форумна лига) !

Мнениеот kartago » 24 апр 2011 02:07

McLovin написа:Еее, екстра! Това ни трябваше! Да поиграем с известен отбор и ще се прославим и ние! :mrgreen: Не се бавете с контролата, че в Реал имат нужда от мен, а дори не знаят :lol:
[offtopic]Ако може да си уредя и автографче от госпожица Караджова ще си умра от кеф :lol:[/offtopic]

Все ми се струва, че тя със сигурност няма да играе, но пък..... хората са казали "Бий да те уважават!", та ако ги наритате, може и да поискате автографи........., е тя ако играеше щеше да е интересно и смяна на екипите, и нашите са "Гонг"! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: Всичко за отбор "НАЗДРАВЕ" (форумна лига) !

Мнениеот McLovin » 24 апр 2011 02:24

kartago написа:
McLovin написа:Еее, екстра! Това ни трябваше! Да поиграем с известен отбор и ще се прославим и ние! :mrgreen: Не се бавете с контролата, че в Реал имат нужда от мен, а дори не знаят :lol:
[offtopic]Ако може да си уредя и автографче от госпожица Караджова ще си умра от кеф :lol:[/offtopic]

Все ми се струва, че тя със сигурност няма да играе, но пък..... хората са казали "Бий да те уважават!", та ако ги наритате, може и да поискате автографи........., е тя ако играеше щеше да е интересно и смяна на екипите, и нашите са "Гонг"! :lol: :lol: :lol:

[offtopic]Е, ясно е, че тя няма да играе... иначе с удоволствие бих си разменил екипа за... автограф от нея/примерно/ :P[/offtopic]
Няма да ги наритаме/поне не нарочно/... не сме такива хора. Предполагам би се получил интересен мач. Ще видим :)
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Всичко за отбор "НАЗДРАВЕ" (форумна лига) !

Мнениеот kartago » 24 апр 2011 02:36

McLovin написа:
kartago написа:
McLovin написа:Еее, екстра! Това ни трябваше! Да поиграем с известен отбор и ще се прославим и ние! :mrgreen: Не се бавете с контролата, че в Реал имат нужда от мен, а дори не знаят :lol:
[offtopic]Ако може да си уредя и автографче от госпожица Караджова ще си умра от кеф :lol:[/offtopic]

Все ми се струва, че тя със сигурност няма да играе, но пък..... хората са казали "Бий да те уважават!", та ако ги наритате, може и да поискате автографи........., е тя ако играеше щеше да е интересно и смяна на екипите, и нашите са "Гонг"! :lol: :lol: :lol:

[offtopic]Е, ясно е, че тя няма да играе... иначе с удоволствие бих си разменил екипа за... автограф от нея/примерно/ :P[/offtopic]
Няма да ги наритаме/поне не нарочно/... не сме такива хора. Предполагам би се получил интересен мач. Ще видим :)

Това е футболен жаргон! Да ги победите имам в предвид! Не да ги ритате хората, като коне! Все пак говорим само за една игра! Просто гарантирам, че празника ще е за целият форум! След, като от 6 месеца има форумен отбор, а от сайта на "Гонг" сега разбират за това?!...

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Всичко за отбор "НАЗДРАВЕ" (форумна лига) !

Мнениеот PFC Litex » 24 апр 2011 03:23

Чакаме ви през новия сезон да ви напълним кошницата с голове.
Изображение

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Всичко за отбор "НАЗДРАВЕ" (форумна лига) !

Мнениеот kartago » 24 апр 2011 03:26

PFC Litex написа:Чакаме ви през новия сезон да ви напълним кошницата с голове.

Поне сте представете! Кои сте "вие"?!.... Че засега само едни кошници "пълним"!... :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
puhisamolevski
Мнения: 573
Регистриран на: 20 май 2008 23:06
Skype: PuhiSamoLevski
Контакти:

Re: Всичко за отбор "НАЗДРАВЕ" (форумна лига) !

Мнениеот puhisamolevski » 24 апр 2011 04:12

Евала за организацията!
Аз съм навит да поиграем, ако ви трябват още хора. Принципно играя в защита и с приятелчетата си направихме отбор - Месиите :)
За нещастие отпаднахме във втория кръг в Каменицата.

Ако искате, пишете едно ЛС. Може и контрола да направим между двата отбора, ако сте навити :)
За жалост сега съм в чужбина, но началото на месец май се прибирам.

От София съм. На ПЖИ игрището предполагам, че е онова вътре в комплекса, май GreenSport се казваше
ТАМ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА "ГЕРЕНА", ГОНЗО ЩЕ ДЪРЖИ В РЪЦЕ КУПАТА ОКЪРВАВЕНА!

http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=46&t=26149

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всичко за отбор "НАЗДРАВЕ" (форумна лига) !

Мнениеот POPCORN » 24 апр 2011 08:45

Moмчета дайте 1 по 1!

Пак казвам търсиме 2ма сериозни полеви играчи и един вратар !Подчертавам всички, които дойдат ще са на проби.Резервен вратар ни трябва.това незначи,че като е резервен няма да играе!
Последна промяна от POPCORN на 24 апр 2011 09:51, променено общо 1 път.
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
VraTar4o
Мнения: 693
Регистриран на: 06 авг 2009 23:45
Skype: симона.костаадинова
Контакти:

Re: Всичко за отбор "НАЗДРАВЕ" (форумна лига) !

Мнениеот VraTar4o » 24 апр 2011 09:46

Аз съм вратар но съм картотекиран в Ботев Брестак :D

kalata80
Мнения: 154
Регистриран на: 06 мар 2011 10:58
Контакти:

Re: Всичко за отбор "НАЗДРАВЕ" (форумна лига) !

Мнениеот kalata80 » 24 апр 2011 10:19

Браво за темата,Васе.Не бързайте с контролите,все пак имаме две звезди трайно контузени. :)

kalata80
Мнения: 154
Регистриран на: 06 мар 2011 10:58
Контакти:

Re: Всичко за отбор "НАЗДРАВЕ" (форумна лига) !

Мнениеот kalata80 » 24 апр 2011 10:21

Blue_Lion написа:Държа да отбележа,че заплатите при нас се плащат навреме,няма никакво бавене ! Тук трябва да изкажем и своята благодарност и на спонсорите на отбора,които помагат много ! В тази криза е трудно,но се справяме някак! Скоро ще почнем да наливаме и в ДЮШ на клубът,но това след лятото...в момента градим Ещадио дьо Наздраве !

Между другото...правилно ли разбрах,има шанс Гонг да играе срещу...Гонг ? :mrgreen:

П.П. Христос Воскресе !

Абсолютно,това ще е нещо като Ел Класико.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта