"ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: GOLEADOR

Мнениеот rane » 20 авг 2018 17:12

Странджата написа:Така е , голеадоре - още от времето на потурчването, та до сега. Ние и с това сме известни - с това, че свикваме със всичко -т.е. преживяваме. Но скоро май и това няма да ни спаси - вж. http://burgas-podlupa.com/%D0%B9%D0%BE% ... 0%B0%D1%82
Уви, статията е доста вярна. Тъжно, но по всичко личи ще стане факт.

Доста пообиколих из България за последните 2 месеца. Положението е циганин до циганина, мангал до мангала, турчин до турчина, а по черноморието руснак до руснака и румънец до румънеца.
Вчера се върнах от Балчик. Ами там най-рядко чувах българска реч. Пълно с румънци и турски цигани. Дори на опашката в едно магазинче, продавача заговаряше клиентите на румънски, а не на български. Доста болно ми стана :cry:
Още по-болно ми стана, когато на връщане до София посетих 3-те ни предишни столици + Мадарският конник. Видях ВЕЛИЧИЕ и СИЛА :idea: Колко велика държава е била България. Империя дори в една епоха. А сега до какво положение сме я докарали :|

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот tornadooo » 20 авг 2018 17:30

bsz1916 написа:Интересно дали тия които трият темите и мненията посочващи истината си дават сметка че с тези си действия ИМАТ ОГРОМНА ЗАСЛУГА за това , днес ЦСКА -- София ( София ) да е най -- мразения отбор за феновете на ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ОТБОРИ в България . Признавам си , че допреди 2 години не можех да си представя , че някога ще пожелая победа на Левски срещу друг български отбор , но ето че и това се случва , поне в мачовете срещу този отбор .

Съгласен съм с теб, уникална цензура, триене на неща които са неудобни а всъщност са абсолютна и неоспорима истина. Аз също съм казвал че когато са играли Левски и ЦСКА съм имал предпочитания към червените. Това се промени, отвратен съм от всичко което стана с този велик клуб, от това как се продадоха феновете му. Никога нищо не бих казал ако Ганчев беше платил дълговете и ЦСКА да си го има и още 200 години. Сега ако ще и всеки ден по 10 мнения да ми трият истината е само една. Вие не сте ЦСКА.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот rane » 20 авг 2018 17:34

GOLEADOR написа:
Заклет Левскар написа:
GOLEADOR написа:Както казах,каквото за Дунав,такова и за ЦСКА.За възраждането на какъвто и да е спорт в даден клуб има много възможности и важното е едно нещо на което те трябва да отговарят за да се приемат ,че те са клуба който възражда даден вид спорт в едно дружество..Дунав,Левски(баскетбол,волейбол),Черно море (баскетбол),Етър,абе да не ги изброявам всичките,щом за тях може и е законно - значи и за ЦСКА е така!

ЦСКА умря ве.
1. Литекс си смени името на ЦСКА-София.
2. Тези, които не приеха гаврата на джуджето направиха нов отбор ЦСКА 1948.
Толкова по въпроса.

Ти за кой Левски си в баскетбола,за стария Левски или за този на Тити?или викаш Левски умре,само поп не сте му викнали щото и той умрел,като БК Левски?

Примерите са ти доста несполучливи!
В момента това са спортове, които на клубно ниво едва ли акумулират повече от 50-100 човека на среща.
Аз например на баскетболен мач не съм бил нито веднъж в живота си. На волейболен не съм бил от над 20 години. От поне 10 години изобщо не се интересувам от тези спортове. Последните ми спомени за клубен баскетбол са от времето когато Г. Младенов в един мач срещу ЦСКА отбеляза повече точки от целия им отбор!
В момента даже не знам кои са отборите в България - нито на волейбол, нито на баскетбол.
Сега като се замисля, точно в тези 2 спорта имаме истински клубни успехи на международната сцена, но както и повечето други неща в тази държава, клубовете ни в момента всичките са умрели.

Но на футбол едно ще ти кажа. Левски си е Левски, а вие сте Чавдар-Литекс Етрополе, Ловеч и така до тире София :lol:

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот tornadooo » 20 авг 2018 17:36

Заклет Левскар написа:Само на мен ли прави впечатление, че Делянски си подритва микренската трудова книжка, след като вече два часа не е заключил този цирей?
Може пък да си е намерил по-добре платена нормална работа.

Абе не го познавам лично момчето, може да е свестен, но за 90% от българите за съжаление важи максимата, каквото не се купува с пари, се купува с много пари. Ако е истински цесекар, вероятно и него го боли, но Ганчев като плаща... жалко е. И мен ми трие мнения, и мен ме блокира, не се сърдя, не е за сърдене, за съжаление е. Като видиш и отбора им как играе съвсем :)

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот rane » 20 авг 2018 17:38

tornadooo написа:
bsz1916 написа:Интересно дали тия които трият темите и мненията посочващи истината си дават сметка че с тези си действия ИМАТ ОГРОМНА ЗАСЛУГА за това , днес ЦСКА -- София ( София ) да е най -- мразения отбор за феновете на ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ОТБОРИ в България . Признавам си , че допреди 2 години не можех да си представя , че някога ще пожелая победа на Левски срещу друг български отбор , но ето че и това се случва , поне в мачовете срещу този отбор .

Съгласен съм с теб, уникална цензура, триене на неща които са неудобни а всъщност са абсолютна и неоспорима истина. Аз също съм казвал че когато са играли Левски и ЦСКА съм имал предпочитания към червените. Това се промени, отвратен съм от всичко което стана с този велик клуб, от това как се продадоха феновете му. Никога нищо не бих казал ако Ганчев беше платил дълговете и ЦСКА да си го има и още 200 години. Сега ако ще и всеки ден по 10 мнения да ми трият истината е само една. Вие не сте ЦСКА.
Цензурата им е в кръвта. По пример на комунистическите си родители си мислят, че като трият ще скрият истината :lol:

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот tornadooo » 20 авг 2018 17:45

rane написа:
tornadooo написа:
bsz1916 написа:Интересно дали тия които трият темите и мненията посочващи истината си дават сметка че с тези си действия ИМАТ ОГРОМНА ЗАСЛУГА за това , днес ЦСКА -- София ( София ) да е най -- мразения отбор за феновете на ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ОТБОРИ в България . Признавам си , че допреди 2 години не можех да си представя , че някога ще пожелая победа на Левски срещу друг български отбор , но ето че и това се случва , поне в мачовете срещу този отбор .

Съгласен съм с теб, уникална цензура, триене на неща които са неудобни а всъщност са абсолютна и неоспорима истина. Аз също съм казвал че когато са играли Левски и ЦСКА съм имал предпочитания към червените. Това се промени, отвратен съм от всичко което стана с този велик клуб, от това как се продадоха феновете му. Никога нищо не бих казал ако Ганчев беше платил дълговете и ЦСКА да си го има и още 200 години. Сега ако ще и всеки ден по 10 мнения да ми трият истината е само една. Вие не сте ЦСКА.
Цензурата им е в кръвта. По пример на комунистическите си родители си мислят, че като трият ще скрият истината :lol:

Да, заравяме си главата в пясъка и проблема го няма вече. ЦСКА1948 не били ЦСКА щото тирето играело на Армията. Ми играе на армията защото Ганчев си плати на Кралев, и сега като мантра го повтарят ЦСКА е това което е на Армията. И какво ви направи с Армията вече втора година? Половината стадион няма седалки, тоалетните химически(там са ми любими оправданията, ние да не сме отишли там за да пикаем) :) Да имало е много случаи сливания и т.н. но да дойде на Армията човек дето са го псували до преди малко като шеф на Литекс, как купувал титли и т.н. и изведнъж като довтаса с кинтите и се на*упиха. Аз съм сигурен че утре ако Домусчиев пренесе Лудогорец на Армията и ги кръсти ЦСКА+София например, ще боготворят и Моци.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот GOLEADOR » 20 авг 2018 17:47

За цензурата - погледнете какво става във форума на Левски.Поздравих ги за победата над Вадуц- 1 месец бан,поздрава изтрит.В спор със син привърженик ,че Левски е чествал 1911 г. като рождена и даже е играл мач с Байерн Мюнхен за да отбележи тази дата,постовете изтрити и бан за 1 ден (и това въпреки,че друг фен на сините - дамянов63 ако не се лъжа, потвърди този факт и е бил на въпросния мач.Смятай за каква сеч иде реч,ама вие сте свикнали да ревете от делянски и аз не съм изненадан от постовете ви.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот GOLEADOR » 20 авг 2018 17:51

Последно,ЦСКА е ЦСКА щото е на "Армията" или щото е приет в семейството на ЦСКА?Знам,че човечеца няма да ми отговори и каквото и да стане,ще повтаря неговата си мантра щото така му отърва.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот Torino FC 1906 » 20 авг 2018 17:57

tornadooo написа:
rane написа:
tornadooo написа:
bsz1916 написа:Интересно дали тия които трият темите и мненията посочващи истината си дават сметка че с тези си действия ИМАТ ОГРОМНА ЗАСЛУГА за това , днес ЦСКА -- София ( София ) да е най -- мразения отбор за феновете на ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ОТБОРИ в България . Признавам си , че допреди 2 години не можех да си представя , че някога ще пожелая победа на Левски срещу друг български отбор , но ето че и това се случва , поне в мачовете срещу този отбор .

Съгласен съм с теб, уникална цензура, триене на неща които са неудобни а всъщност са абсолютна и неоспорима истина. Аз също съм казвал че когато са играли Левски и ЦСКА съм имал предпочитания към червените. Това се промени, отвратен съм от всичко което стана с този велик клуб, от това как се продадоха феновете му. Никога нищо не бих казал ако Ганчев беше платил дълговете и ЦСКА да си го има и още 200 години. Сега ако ще и всеки ден по 10 мнения да ми трият истината е само една. Вие не сте ЦСКА.
Цензурата им е в кръвта. По пример на комунистическите си родители си мислят, че като трият ще скрият истината :lol:

Да, заравяме си главата в пясъка и проблема го няма вече. ЦСКА1948 не били ЦСКА щото тирето играело на Армията. Ми играе на армията защото Ганчев си плати на Кралев, и сега като мантра го повтарят ЦСКА е това което е на Армията. И какво ви направи с Армията вече втора година? Половината стадион няма седалки, тоалетните химически(там са ми любими оправданията, ние да не сме отишли там за да пикаем) :) Да имало е много случаи сливания и т.н. но да дойде на Армията човек дето са го псували до преди малко като шеф на Литекс, как купувал титли и т.н. и изведнъж като довтаса с кинтите и се на*упиха. Аз съм сигурен че утре ако Домусчиев пренесе Лудогорец на Армията и ги кръсти ЦСКА+София например, ще боготворят и Моци.


Добро Утро ;)

Виж - след 6:40

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xuMm4TZNnBE[/youtube]

И Лудогорец да бяха ги преместили на Армията за тях не е проблем :mrgreen:

Целта на припознавачаа е не да има и обича отбора си а да бие говедата и вдига тенекета , независимо дали с Литекс , Лудогорец .....

Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България

Мнениеот Torino FC 1906 » 20 авг 2018 17:59

GOLEADOR написа:Последно,ЦСКА е ЦСКА щото е на "Армията" или щото е приет в семейството на ЦСКА?Знам,че човечеца няма да ми отговори и каквото и да стане,ще повтаря неговата си мантра щото така му отърва.


Последно ЦСКА няма , има ЦСКА-СОФИЯ ... научете ги най накрая това пусто ново име на преименуваният Литекс Ловеч !!!


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта