Да си спомним за ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот HardWork » 09 сеп 2017 17:55

Stailio написа:
HardWork написа:
Кашчей написа:
HardWork написа:Умря за да се реинкарнира в ЦСКА - София :mrgreen: ! Истинска наслада за окото е да се гледат мачовете на ЦСКА - София!

ЦСКА - София ÜBER ALLES !!!


Euch zu ficken, ueberall :mrgreen:

Wenn ich mir die heutige situation anschaue, würde ich sagen dass wir euch überall ficken :mrgreen: !! Schau mal in die Tabelle, da sieht man deutlich wer fickt und wer gefickt wurde ;) :lol: ..


Съществителното в немски език се пише с главна буква! Научи се също така. кое е пряко и кое е непряко допълнение. че и там като гледам имаш доста пропуски - Акузатив - Датив!

Ich bin kanak diggah, ich kann net shreiben :mrgreen: .. самоук съм за тва тъй ! Ази българския не го мога, ама това не ми пречи да съм вишист от най - престижния ВУЗ в София :mrgreen: ! В крайна сметка колко си грамотен остава ирелевантно спрямо заплатата която получаваш както в България така и в Германия ;)
Последна промяна от HardWork на 09 сеп 2017 18:01, променено общо 1 път.

pdjambov
Мнения: 43
Регистриран на: 03 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот pdjambov » 09 сеп 2017 17:55

Феновете на ДС отбора, чийто "собственик" е шофьора откраднал сухото мляко на българските деца да ми говорят за чест и морал ... е няма такава наглост. Източвайте Виваспас, все някога парите ще свършат, както стана при ментел и пак ще цъфнете с милиони дълг към държавата на Шиши и Боци, която си затваря очите и не си събира задълженията за да ви крепи на изкуствено дишане, Господ забавя, но не забравя. Амин.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 09 сеп 2017 17:57

pdjambov написа:Феновете на ДС отбора, чийто "собственик" е шофьора откраднал сухото мляко на българските деца да ми говорят за чест и морал ... е няма такава наглост. Източвайте Виваспас, все някога парите ще свършат, както стана при ментел и пак ще цъфнете с милиони дълг към държавата на Шиши и Боци, която си затваря очите и не си събира задълженията за да ви крепи на изкуствено дишане, Господ забавя, но не забравя. Амин.


Викаш, завлеклият КТБ с 45-50 млн е по-качествен собственик?!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

pdjambov
Мнения: 43
Регистриран на: 03 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот pdjambov » 09 сеп 2017 18:21

Ако го сравним с Виваком завлякъл КТБ с 200 млн. евро е 8 пъти по-добре.

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Stailio » 09 сеп 2017 18:31

HardWork написа:
Stailio написа:
HardWork написа:
Кашчей написа:
HardWork написа:Умря за да се реинкарнира в ЦСКА - София :mrgreen: ! Истинска наслада за окото е да се гледат мачовете на ЦСКА - София!

ЦСКА - София ÜBER ALLES !!!


Euch zu ficken, ueberall :mrgreen:

Wenn ich mir die heutige situation anschaue, würde ich sagen dass wir euch überall ficken :mrgreen: !! Schau mal in die Tabelle, da sieht man deutlich wer fickt und wer gefickt wurde ;) :lol: ..


Съществителното в немски език се пише с главна буква! Научи се също така. кое е пряко и кое е непряко допълнение. че и там като гледам имаш доста пропуски - Акузатив - Датив!

Ich bin kanak diggah, ich kann net shreiben :mrgreen: .. самоук съм за тва тъй ! Ази българския не го мога, ама това не ми пречи да съм вишист от най - престижния ВУЗ в София :mrgreen: ! В крайна сметка колко си грамотен остава ирелевантно спрямо заплатата която получаваш както в България така и в Германия ;)


В Германия неграмотника няма шанс. Германия не е България. Това, че си завършил "най - престижния ВУЗ в София", няма никакво значение. Доста хора го завършват - и какво от това?

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот mark1926 » 09 сеп 2017 18:33

sandi74 написа:
angelofdeath написа:На всички, които се упражняват в красноречие върху темата ЦСКА ще кажа: Треперете, Червения отбор се завръща и мачка наред! От най-малките да мъжете. Строи се база, за каквато могат да нечтаят пивечето отбори във А група. Свърши се вече живуркането, страхът за лицензи и забавените заплати! Играчите ни играят с желание и бият без значение, къде е мача. А има още, какво да се желае. Стигнем ли да целия капацитет на състава, тогава ще видите! ЦСКА е жив, разберете. ЦСКА е железен и скоро тимовете във България ще го изпитат!

За красноречието не знам ама по правопис и диктовка определено си мръсен двойкаджия :mrgreen: :lol: ФАКТ.По темата:Микренския с лекота погреба най-титулования бг отбор и ви натресе насила разни тирета от Микренско-Етрополско-Ловешкия вилает а вие му се кланяте и дори сте готови да му забърсвате недъгавите джуджешки сополи и слюнки от земята.Това вашето е дупедавщина,за един сребърник сте готови да се продадете и да слугувате без значение на кого.Срамота и позор е това.ФАКТ.


Абсолютно вярно ...

pdjambov
Мнения: 43
Регистриран на: 03 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот pdjambov » 09 сеп 2017 18:35

mark1926 написа:
sandi74 написа:
angelofdeath написа:На всички, които се упражняват в красноречие върху темата ЦСКА ще кажа: Треперете, Червения отбор се завръща и мачка наред! От най-малките да мъжете. Строи се база, за каквато могат да нечтаят пивечето отбори във А група. Свърши се вече живуркането, страхът за лицензи и забавените заплати! Играчите ни играят с желание и бият без значение, къде е мача. А има още, какво да се желае. Стигнем ли да целия капацитет на състава, тогава ще видите! ЦСКА е жив, разберете. ЦСКА е железен и скоро тимовете във България ще го изпитат!

За красноречието не знам ама по правопис и диктовка определено си мръсен двойкаджия :mrgreen: :lol: ФАКТ.По темата:Микренския с лекота погреба най-титулования бг отбор и ви натресе насила разни тирета от Микренско-Етрополско-Ловешкия вилает а вие му се кланяте и дори сте готови да му забърсвате недъгавите джуджешки сополи и слюнки от земята.Това вашето е дупедавщина,за един сребърник сте готови да се продадете и да слугувате без значение на кого.Срамота и позор е това.ФАКТ.


Абсолютно вярно ...
Абсолютно вярно, отговори фенът припознал Велбъжд Кюстендил :lol:

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Син до гроб_ » 09 сеп 2017 18:42

Няма толкова нисша форма на живот като припознавачите на Литекс! Ребрандирана, маркетингова, жалка, пребоядисана сволоч!
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

pdjambov
Мнения: 43
Регистриран на: 03 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот pdjambov » 09 сеп 2017 18:45

Син до гроб_ написа:Няма толкова нисша форма на живот като припознавачите на Литекс! Ребрандирана, маркетингова, жалка, пребоядисана сволоч!

Има бе кухорог, това сте вие говедата лапащи кура на Шиши и Боци само и само да сте на власт с всяка власт, живеещи на гърба на данъкоплатците на тази бедна страна.

Scarabee
Мнения: 49
Регистриран на: 07 апр 2015 18:34
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Scarabee » 09 сеп 2017 18:49

Ами - лека му пръст


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта