Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот ilian12 » 01 апр 2015 15:38

anihilator написа:
Eminem написа:Левски е отборът на народа, така че трябва една част от данъците на гражданите да отива за Левски! Сигурен съм, че няма да има недоволни.

Надявам се се шегуваш :shock:

Опасявам се, че не се шегува и това въобще не е в негов плюс.
105 години / 4 поколения ботевисти!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 01 апр 2015 15:41

Eminem написа:
Captain Stottlemeyer написа:
Eminem написа:Левски е отборът на народа, така че трябва една част от данъците на гражданите да отива за Левски! Сигурен съм, че няма да има недоволни.

+1 :) Всъщност, освен данъците и част от средствата по одобрения неотдавна заем от 16 милиарда, отиват за "Левски", както наскоро обеща министър Владислав Горанов: "Аз вярвам в реформаторския дух на това управление и поемам ангажимента, че поне 2 милиарда лв. от този разчет, който сме направили като сбор от падежите и планирания дефицит, няма да бъдат ползвани, и 2 милиарда е минимумът от това, което няма да се ползва от лимита по рамковата програма за взимането на дълг - тези пари отиват директно за финансиране на ПФК "Левски": за строежа на стадион "Георги Аспарухов", който да придобие категория 5 звезди, за привличането на Меси, Роналдо, Нойер, Неймар и още няколко световни величия, с които да се гони минимум финал в ШЛ", заяви Горанов..."

Прочети още на: http://www.dnes.bg/politika/2015/02/25/ ... ema.255673

Добра идея. Е чак Меси и Роналдо, едва ли... Но може да се измислят и други плащания към Левски освен част от данъците.

Ами след като всички твърдят, че "Гонг" е син и левскарски форум, нормално е част от постъпленията, които генерира този сайт, да отиват за издръжката на ПФК "Левски". ;) Аз предлагам 75 %. :) Така от иначе не особено интелигентните мнения на красноармейци, жълтури, еклери и пр. съфорумци ще има някаква полза, все пак... 8-) Тези мнения може да се облагат и с данък "вредни". ;)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 01 апр 2015 15:44, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12800
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот Eminem » 01 апр 2015 15:43

Captain Stottlemeyer написа:Ами след като всички твърдят, че "Гонг" е син и левскарски форум, нормално е част от плащанията, които генерира този сайт, да отиват за издръжката на ПФК "Левски". ;) Така от иначе не особено интелигентните мнения на красноармейци, жълтури, еклери и пр. съфорумци ще има някаква полза, все пак... 8-)

Супер идея, трябва да се прати на екипа на Гонг.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 01 апр 2015 15:46

Eminem написа:
Captain Stottlemeyer написа:Ами след като всички твърдят, че "Гонг" е син и левскарски форум, нормално е част от плащанията, които генерира този сайт, да отиват за издръжката на ПФК "Левски". ;) Така от иначе не особено интелигентните мнения на красноармейци, жълтури, еклери и пр. съфорумци ще има някаква полза, все пак... 8-)

Супер идея, трябва да се прати на екипа на Гонг.

Аз съм убеден, че сега хората от екипа плюнчат моливи и трескаво записват... :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

pomiqr257
Мнения: 161
Регистриран на: 26 фев 2015 16:33

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот pomiqr257 » 01 апр 2015 16:15

Уж отбор на народа, а 800 човека дали пари за спасението му.

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот veselinsk » 01 апр 2015 16:17

Нека да помогне държавата, Батков до дълбоки старини в Левски, а след това да го наследи ето този:

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот Red joker » 01 апр 2015 16:38

komentator написа:1-ви Арпил ха-ха. За всички се бърка от джоба на народа, фалирали банки, предприятия, а когат се налага ще ни бръкнат и от скъсаните джобове, защото Левски и ЦСКА нямат пари, а милиони борчове, които трябва да покрием ние.

Ми ше покривате ,къде ше ходите :mrgreen:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот anihilator » 01 апр 2015 16:39

Eminem написа:
anihilator написа:
Eminem написа:Левски е отборът на народа, така че трябва една част от данъците на гражданите да отива за Левски! Сигурен съм, че няма да има недоволни.

Надявам се се шегуваш :shock:

Ти не искаш ли част от парите ти да отиват за нещо полезно и обичано от целия народ ?

Искам но сещаш се това не може да бъде един футболен клуб :!:

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот bobo_13 » 01 апр 2015 16:40

pomiqr257 написа:Уж отбор на народа, а 800 човека дали пари за спасението му.


Именно, то народа толкова 800-1000 човека. Те по име се знаят като отидат на Герена.

Гражданите на РБългария си имат други любими отбори.
Интериорни врати - Врати хармоника

Sublimie+
Мнения: 239
Регистриран на: 26 авг 2011 11:12
Контакти:

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот Sublimie+ » 01 апр 2015 16:40

Eminem написа:
Sublimie+ написа:
Eminem написа:Левски е отборът на народа, така че трябва една част от данъците на гражданите да отива за Левски! Сигурен съм, че няма да има недоволни.


Сега си представи как Борат си купува къщурка, да речем в Монако, последен модел Ламбо, 4 голф игрища в непосредствена близост, 2 швейцарски банки, остров в Гърция и 3 компаньонки от Тайланд.
Ако ти харесва перспективата майка ти, бащата ти и баба ти да плащат за това, то по-добре си позачисти малко устата след толкова много лизане на Мустакатия гъз.

Пишеш глупости. Ще се сложи човек, който да управлява тези пари и ще ги влага там, където е необходимо за Левски.
Също така и ще се отчита.



Вярвам, че се шегуваш! Колкото тоя човек се отчита сега ли?
Че то и Левски, и ЦСКА са от 25г на държавна помощ. Всичките пари дето ги дължат на НАП, но не издължават навреме, а само евентуално някога, какво са? ПРЯКА ДЪРЖАВНА ПОМОЩ!
Накарай някой Португалски, Френски, Турски отбор да си разсрочи сумите, които Левски/ЦСКА им дължат, при такива условия! Никога няма да се случи и затова толкова много дела се водеха, в случая на ЦСКА продължават да се водят, из разните съдилища.

ПРЯКА ДЪРЖАВНА ПОМОЩ е отпускана и се отпуска както на Левски, така и на ЦСКА, в продължение на всичките 25г след падането на комунизма!
Въобще не искам да говорим за различните имоти, игрища и терени! Докато всички останали отбори или не получават нищо, или плащат за полученото, то Левски и ЦСКА се опитват да ПРИДОБИЯТ всичко ЗА БЕЗ ПАРИ!

А като става въпрос за ЦСКА, прочете ли вече, каква сума дължи ЦСКА на Ал. Томов- Лупи? http://topsport.ibox.bg/news/id_5935214
Не благодаря, не желая да давам пари, както вероятни и ти, на такова "същество", още по-малко на Мустакатия "адвокат".

Ма то е редно да помислиш малко за някои неща, преди да се изцепиш. ЦСКА и Левски или си оправят сами бакиите или си заминават. Полза от такива "клубове" няма и никога не е имало, освен по татово време.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта