Левски и евролиценз

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот veselinsk » 31 мар 2015 15:12

Син до гроб_ написа:
veselinsk написа:
Син до гроб_ написа:
veselinsk написа:Eврооткритията трябва да продължат :lol:

...каза проскубаното канарче, чиито отбор отпадна от Санкт Пьолтен. :lol: :lol: :lol:

Поне отпадаме от европейци, а не от диви жители на казахстанската степ 8-)

Щом те топли това, ок. Само не зная как можем да се сравняваме с Казахстан по отношение на ресурси, пари и стандарт. Особено пък вие: дивите мИЕко говорящи селяци от Коматево. :lol:

Не ме топли, ама ние отпаднахме след катаклизми и правенето на чисто нов отбор от предната година. Само,че вероятно за разлика от теб аз чат пат гледам мачове от втора лига на Австрия и мога да ти кажа,че там се играе много по-смислен футбол от този в А група, за стадионите им пък изобщо няма смисъл да отварям дума.
Изображение

Потребителски аватар
Jorkorazporko
Мнения: 1997
Регистриран на: 23 сеп 2009 04:17

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот Jorkorazporko » 31 мар 2015 15:14

Син до гроб_ написа:
Jorkorazporko написа:За какво ви е евролиценз, нали си ви осигурихме лиценз за втората шестица? Там също има безисвестни отбори срещу които да се излагате :mrgreen:

Само да не се окаже, че по някаква малка вероятност Левски да е в Европа, а Панчарево на село?

Аз съм ЗА :mrgreen: ! Вие ще се излагате както винаги срещу разни аматьори, а ние ще си изчистим отбора и ще тръгнем по - правилния път от нулата! От твоята уста в Божийте уши :) :P

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 31 мар 2015 15:16

Jorkorazporko написа:
Син до гроб_ написа:
Jorkorazporko написа:За какво ви е евролиценз, нали си ви осигурихме лиценз за втората шестица? Там също има безисвестни отбори срещу които да се излагате :mrgreen:

Само да не се окаже, че по някаква малка вероятност Левски да е в Европа, а Панчарево на село?

Аз съм ЗА :mrgreen: ! Вие ще се излагате както винаги срещу разни аматьори, а ние ще си изчистим отбора и ще тръгнем по - правилния път от нулата! От твоята уста в Божийте уши :) :P

Хахахаха така ще си изчистите отбора както при последния пропуск на ЕКТ. 20 негра и двама българи. Явно живееш в друга реалност.
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот Син до гроб_ » 31 мар 2015 15:17

veselinsk написа:
Син до гроб_ написа:
veselinsk написа:
Син до гроб_ написа:
veselinsk написа:Eврооткритията трябва да продължат :lol:

...каза проскубаното канарче, чиито отбор отпадна от Санкт Пьолтен. :lol: :lol: :lol:

Поне отпадаме от европейци, а не от диви жители на казахстанската степ 8-)

Щом те топли това, ок. Само не зная как можем да се сравняваме с Казахстан по отношение на ресурси, пари и стандарт. Особено пък вие: дивите мИЕко говорящи селяци от Коматево. :lol:

Не ме топли, ама ние отпаднахме след катаклизми и правенето на чисто нов отбор от предната година. Само,че вероятно за разлика от теб аз чат пат гледам мачове от втора лига на Австрия и мога да ти кажа,че там се играе много по-смислен футбол от този в А група, за стадионите им пък изобщо няма смисъл да отварям дума.

Е, какви катаклизми като всички румънци и прочие добри играчи играха в тия срещи?
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот Странджата » 31 мар 2015 15:19

Все умници в наше село. Кой се напъва да вземе лиценз? Просто докато не минат мачовете с Лудогорец, няма да сме изгубили възможността да кандидатстваме за лиценз. Другото са спекулации на медии, които са с толкова ограничен ресурс, че ако не са Левски и ЦСКА, няма как даже и клюка да измислят. Могат само да подсмърчат покрай фустана на как"Сийка. За коментарите - коментари - кибици бол, работа - йок ... Ама хитреци на хоризонта само двама - Мустака и онзи с честните сини очи - не знам откъде му се пръкна това Лупи. Добър, добър, ама не е глупав. Само дето парите му малко, ама то не е беда, щом ушите му са дълги ...

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот bobo_13 » 31 мар 2015 15:22

И дори да вземе лиценз и дори да играе в Европа....пари трябват? Ето вече е краят на март, заплати трябва да се плащат. Лятото селекция да се прави, ако ще се гонят приходи от ЕКТ трябва и някой добър футболист да се вземе(като гледам състава май целия е за смяна).....и какво ще стане? Левски има лиценз, ама кинти......

Иначе довечера играят младежите ни с'/у Уелс и никокой не обръща внимание. МЕдиите само Левски, ЦСКА и лиценза. Да минадава днес, че ми писна от 10 дена само локуми. Толкова ли няма други отбори, че само Левски и ЦСКА. Ами да вземат и айде. Аз не знам дали някой се е съмнявал, че БФС ще направи и невъзможното тези 2 отбора да вземат лиценз. Ще се молят на УЕФА, на ФИФА да се удължават срокове, да се правят компримиси и т.н.
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re bobo_13

Мнениеот Странджата » 31 мар 2015 15:25

А бе , както казват по нашия край, ти за Христо Христов грижа не бери ;) (бил е най-големият търговец на розово масло). Хората са в същото положение, но вече калкулираха печалбите от групите :)

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот Син до гроб_ » 31 мар 2015 15:28

bobo_13 написа:И дори да вземе лиценз и дори да играе в Европа....пари трябват? Ето вече е краят на март, заплати трябва да се плащат. Лятото селекция да се прави, ако ще се гонят приходи от ЕКТ трябва и някой добър футболист да се вземе(като гледам състава май целия е за смяна).....и какво ще стане? Левски има лиценз, ама кинти......

Там е проблемът. Аз това разправях и в нашия форум, че и да вземе лиценз и класиране в Европа, то ще се завъртим в добре познатия омагьосан кръг. Дразни ме само, че някакви селски жълти бостанджии и комбайнери, фенове на отбор на 5 години, коментират Левски. А пък другите както са тръгнали ще отидат на 5-6 -то място и ще остане само влажния поглед в сините честни очи на чичо Лупи!
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот veselinsk » 31 мар 2015 15:40

Син до гроб_ написа:Там е проблемът. Аз това разправях и в нашия форум, че и да вземе лиценз и класиране в Европа, то ще се завъртим в добре познатия омагьосан кръг. Дразни ме само, че някакви селски жълти бостанджии и комбайнери, фенове на отбор на 5 години, коментират Левски. А пък другите както са тръгнали ще отидат на 5-6 -то място и ще остане само влажния поглед в сините честни очи на чичо Лупи!

Продължавай да се дразниш, син гроб :lol: Ще си коментираме сините комбайнери колкото сметнем за добре след като ни осигурявате целия този цирк 8-)
Изображение

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 31 мар 2015 15:46

Аз нямам нищо против да чистят борчове, дори да не играем в ЕКТ поне ще останат по-малко задължения за погасяване. Само че те не правят това, тези дългове всъщност са си налице и сега.

Така като гледам в момента се правят предоговорки, с които плащанията се отлагат; те не се погасяват, нито пък са подсигурени за датите, определени при предоговарянето. Една от крайните дати е 20 април, откъде пари пък дотогава? Изглежда идеята е без да се погасят борчовете, без дори да има яснота как ще бъдат погасени чрез "договорки", демек празни обещания да се вземе лиценз за ЕКТ, пък после БФС-то ще ни направи компромис.

Толкова време много от нашите (и не само) фенове се възмущаваха, че ЦСКА прилага този метод за да получава лицензи. А сега докараха и нас дотам... И въобще май присмеха между сини и червени напоследък става все повече "присмял се хърбел на щърбел".
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта