Левски и евролиценз

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 455
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот Аврамов » 31 мар 2015 15:48

Нищо добро не очаква Левски с бай Ганьо, ЦСКА с Лупи, българският футбол с айдуците от БФС и народа с Гражданите за сомалийско развитие на България!
Колкото по-бързо се отървем от горепосочените, толкова по-добре.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот ЕМИЛ » 31 мар 2015 15:53

Усещам как ще играем на есен в Европа за сметка на червените :lol: :lol: :lol:

Предстоят поредица от инфаркти .

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот boabbb » 31 мар 2015 15:55

ЕМИЛ написа:Усещам как ще играем на есен в Европа за сметка на червените :lol: :lol: :lol:

Предстоят поредица от инфаркти .


Интересно как ще стане :lol: :lol: Дънните риби не играят в Европа - факт :mrgreen: :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот russia » 31 мар 2015 15:56

ЕМИЛ написа:Усещам как ще играем на есен в Европа за сметка на червените :lol: :lol: :lol:

Предстоят поредица от инфаркти .

Мисли какво ще правиш като ти мине "усещането", че след него започва да те сърби главата отвътре ...не ти е работа! :lol:
Пък и един път вече играхте за сметка на "червените", видяхте се, че за извън Подуене не ставате! :mrgreen:
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 31 мар 2015 16:47

damian_7 написа:Не знам защо Левски се напъва толкова за евролиценз http://gong.bg/bg-football/a-grupa/levs ... nza-322667 :roll: :( след като тази година няма никакъв шанс да играе в Европа.

1. Разликата в изискванията за получаване на т.н. "евролиценз" и лиценз за "А" група е много малка. Който получи лиценз за ЕКТ, получава автоматично лиценз за "А" група. В случая с "Левски" става въпрос за финансови задължения, които така или иначе трябва да се изчистят. Предполагам, че с това отговарям на въпроса и удовлетворявам душевните ти терзания, Дамянчо... ;)
2. Това, че шансът на "Левски" за Европа е "никакъв" е твое мнение. Лично аз виждам поне два - един практически (чрез купата) и един теоретичен (благодарение на N3 BUL)... 8-)
3. Съгласно Наредбата за лицензиране за турнирите на УЕФА на БФС (която е съставена 1:1 на база на разпоредбите на УЕФА), дори да не получи лиценз за ЕКТ сега, даден клуб може да получи лиценз допълнително и да участва в ЕКТ, ако добие това право чрез съответно класиране. За справка: член 15 от въпросната Наредба. :)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 31 мар 2015 16:50, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

scot
Мнения: 348
Регистриран на: 07 мар 2014 14:57

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот scot » 31 мар 2015 16:50

не знам откъде му се пръкна това Лупи.


най-забавната тема от месеци насам....
то е смех, то е чудо. Бравос.
Да ти кажем за лупинята. томов е бил и вицепремиер на България, ако не знаеш. Та, тогава даваха едно анимационно филмче, в което добрия вълк лупи прави еквелебрики, биат го по главата, ама накрая все успява да открадне. Всъщност "добрия вълк лупи" беше евфимизъм..... и МУ ЛЕПНА ПРЕКОРА ОДМА. НЕ МОЕ МУ СЕ ИЗТРИЕ ТОЛКОЗ ГОДИНИ.....
Аз плюем по лупи още от първия си пост тука. За цирка с лиценза и отпадането от шл за сметка на левски - си е заслужил куршум при мене. Нема преговори. Директно 7.62 у десетката.
И: както виждаш, още му се връзват хора на "харизмата" и лъжите. А дано е за последно. Ог утре миноритарен собственик, шут у гъзо ш прегазен с джип.това всичкото в един ден.
Когато и да го убият, все е късно.
Последна промяна от scot на 31 мар 2015 16:52, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот boabbb » 31 мар 2015 16:51

Captain Stottlemeyer написа:
damian_7 написа:Не знам защо Левски се напъва толкова за евролиценз http://gong.bg/bg-football/a-grupa/levs ... nza-322667 :roll: :( след като тази година няма никакъв шанс да играе в Европа.

1. Разликата в изискванията за получаване на т.н. "евролиценз" и лиценз за "А" група е много малка. Който получи лиценз за ЕКТ, получава автоматично лиценз за "А" група. В случая с "Левски" става въпрос за финансови задължения, които така или иначе трябва да се изчистят. Предполагам, че с това отговарям на въпроса и удовлетворявам душевните ти терзания, Дамянчо... ;)
2. Това, че шансът на "Левски" за Европа е "никакъв" е твое мнение. Лично аз виждам поне два - един практически (чрез купата) и един теоретичен (благодарение на N3 BUL)... 8-)
3. Съгласно Наредбата за лицензиране за турнирите на УЕФА на БФС (която е съставена 1:1 на база на разпоредбите на УЕФА), дори да не получи лиценз за ЕКТ сега, даден клуб може да получи лиценз допълнително и да участва в ЕКТ, ако добие това право чрез съответно класиране. За справка: член 15 от въпросната Наредба. :)


Винаги пунктуален - истински пример за милиционерската общност 8-) :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот TristaNNN » 31 мар 2015 17:33

Ключ за темата и рунтав син к*р в устата на провокаторчето :twisted: Има всекидневна, да се прави на умен там.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Левски и евролиценз

Мнениеот Rivaldo10 » 31 мар 2015 17:34

damian_7 написа:Не знам защо Левски се напъва толкова за евролиценз http://gong.bg/bg-football/a-grupa/levs ... nza-322667 :roll: :( след като тази година няма никакъв шанс да играе в Европа.

Защото не става само с ядене, затова! ;)
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта