Почина Малкълм Янг

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14017
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Почина Малкълм Янг

Мнениеот damyanov1963 » 20 ное 2017 09:39

Един от основателите на AC/DC и основна фигура в световната рокендрол история Малкълм Йънг е починал на 64-годишна възраст. Скръбната вест съобщиха от групата в социалната мрежа Facebook, съобщават световните осведомителни агенции.

"С дълбока скръб съобщаваме, че Малкълм Йънг е починал. Той, заедно с Ангъс Йънг, беше основател на AC/DC. С огромна отдаденост той беше двигателят на тази група. Като китарист, текстописец и визионер той беше перфекционист и уникален човек.Той беше добър в това, което прави и го правеше точно както искаше. Лоялността към феновете му беше несравнима. Като негов брат ми е трудно да опиша с думи какво значеше за мен той в моя живот, връзката, която имахме, беше специална и уникална. Оставя зад себе си огромно наследство, което ще живее завинаги. Малкълм, добра работа".

Той е починал в дома си, заобиколен от семейството си, става ясно от съобщението. Малкълм Йънг имаше здравословни проблеми от няколко години, като през 2014 г. той спря с музиката и започна активно лечение. Здравословни неволи покосиха групата отново през 2016 г., когато вокалистът Брайън Джонсън разказа, че има сериозни проблеми със слуха и трудно ще продължи да излиза на сцената.
Последна промяна от damyanov1963 на 20 ное 2017 10:17, променено общо 1 път.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Почина Малкълм Янг

Мнениеот Лимонадения Джо » 20 ное 2017 09:51

Мир на праха му!!! Два пъти съм го гледал на живо и това са два от най-хубавите дни в моя живот.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ReBorn1982 и 26 госта