Като 2 капки Вода Фен Тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Като 2 капки Вода Фен Тема

Мнениеот sunscres92 » 03 мар 2015 20:37

След феноменалният сезон миналата година, шоуто отново се завръща, макар и с някой - поне за мен неприятни трансфери. Фънки, Джуджи, Криско и Азис, ако не друго поне направят добро шоу и аз лично очаквам да забавлявам, както предишният сезон. Дуото водещи Рачков и Зуека, както винаги са невероятно забавни.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Като 2 капки Вода Фен Тема

Мнениеот Балкански Орел » 03 мар 2015 20:40

Типично за евроатлантистите, веднага се лепкат по лигавите продукции на глобалните медии.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Като 2 капки Вода Фен Тема

Мнениеот diplomat » 03 мар 2015 20:43

sunscres92 написа:След феноменалният сезон миналата година, шоуто отново се завръща, макар и с някой - поне за мен неприятни трансфери. Фънки, Джуджи, Криско и Азис, ако не друго поне направят добро шоу и аз лично очаквам да забавлявам, както предишният сезон. Дуото водещи Рачков и Зуека, както винаги са невероятно забавни.

Изображение Изображение

Потребителски аватар
diablorojo
Мнения: 661
Регистриран на: 10 сеп 2014 20:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Като 2 капки Вода Фен Тема

Мнениеот diablorojo » 03 мар 2015 20:44

Криско и Азис щом са вътре,няма да се гледа.
[center]Изображение[/center]

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Като 2 капки Вода Фен Тема

Мнениеот sunscres92 » 03 мар 2015 20:46

Балкански Орел написа:Типично за евроатлантистите, веднага се лепкат по лигавите продукции на глобалните медии.


Някой карали те да ги гледаш? Забавно е, интересно е, леко и разтоварващо предаване. Какъв ти е проблема, свободен си да не гледаш телевизия, но не и да правиш констатации, за това какво гледам. Пускай си Волен директно и това е.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Като 2 капки Вода Фен Тема

Мнениеот Балкански Орел » 03 мар 2015 20:50

sunscres92 написа:
Балкански Орел написа:Типично за евроатлантистите, веднага се лепкат по лигавите продукции на глобалните медии.


Някой карали те да ги гледаш? Забавно е, интересно е, леко и разтоварващо предаване. Какъв ти е проблема, свободен си да не гледаш телевизия, но не и да правиш констатации, за това какво гледам. Пускай си Волен директно и това е.


Що всички си мислят, че съм фен на Волен бах му :lol:
Бъзикнах те просто, ама като прочетох Азис, Фънки и Криско...бляк.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Red_Pride
Мнения: 4047
Регистриран на: 24 юли 2009 11:04
Контакти:

Re: Като 2 капки Вода Фен Тема

Мнениеот Red_Pride » 03 мар 2015 20:52

Аман от едни и същи мутри по тази Нова.На тоз Халваджян като му видя мутрата ми се драйфа вече :x
Image

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Като 2 капки Вода Фен Тема

Мнениеот diplomat » 03 мар 2015 20:59

Балкански Орел написа:
sunscres92 написа:
Балкански Орел написа:Типично за евроатлантистите, веднага се лепкат по лигавите продукции на глобалните медии.


Някой карали те да ги гледаш? Забавно е, интересно е, леко и разтоварващо предаване. Какъв ти е проблема, свободен си да не гледаш телевизия, но не и да правиш констатации, за това какво гледам. Пускай си Волен директно и това е.


Що всички си мислят, че съм фен на Волен бах му :lol:
Бъзикнах те просто, ама като прочетох Азис, Фънки и Криско...бляк.

Тука здраво те подкрепям, Криско и Азис трябва да ги пускат само в канали за над 18 годишни!!!

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Като 2 капки Вода Фен Тема

Мнениеот iliyan » 03 мар 2015 21:09

sunscres92 написа:След феноменалният сезон миналата година, шоуто отново се завръща, макар и с някой - поне за мен неприятни трансфери. Фънки, Джуджи, Криско и Азис, ако не друго поне направят добро шоу и аз лично очаквам да забавлявам, както предишният сезон. Дуото водещи Рачков и Зуека, както винаги са невероятно забавни.

Я ми кажи какво му беше феноменалното тази безсмислена боза която аз наричам Като Две капки л...а !

"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Като 2 капки Вода Фен Тема

Мнениеот sunscres92 » 03 мар 2015 21:17

iliyan написа:
sunscres92 написа:След феноменалният сезон миналата година, шоуто отново се завръща, макар и с някой - поне за мен неприятни трансфери. Фънки, Джуджи, Криско и Азис, ако не друго поне направят добро шоу и аз лично очаквам да забавлявам, както предишният сезон. Дуото водещи Рачков и Зуека, както винаги са невероятно забавни.

Я ми кажи какво му беше феноменалното тази безсмислена боза която аз наричам Като Две капки л...а !


Забавно, приятно и леко шоу. Аз не искам повече, а и Рачков и Зуека винаги правят шоу.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта