Пореден ход в циганизацията на България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Bradat-brat
Мнения: 328
Регистриран на: 10 мар 2014 15:34
Контакти:

Пореден ход в циганизацията на България

Мнениеот Bradat-brat » 22 дек 2014 10:02

Миналата седмица се обяви, че се готви следната промяна: За да възстановиш здравните си права, трябва да платиш освен дължимите осигуровки, ведно с лихви и 2000 лева санкция. За мен безумно предложение, противоречащо на Конституцията, но нейсе. Днес, ни се сервира, поредното допълнение към тази новина, според която на определени категории граждани ще се опрощават дължимите здравни осигуровки и техните права ще се възстановяват без допълнителни санкции. Т.е. поредното решение, което по административен ред, ще въведе и поредното неравенство на гражданите пред закона. Като се има предвид, че държавни служители, съдии, прокурори, военни и полицай не плащат здравни осигуровки или поне Държавата отдавна е забравила задължението си да плаща за тях, става ясно, че цялата тежест отново ще се прехвърли върху малкото останали работещи в реалната икономика на България и т.н. категория самоосигуряващи се лица /въведена в пълно противоречие с Конституцията/ и което е по-важно, категория, която никога не е имала гарантиран месечен доход, за да плаща нормативно определени задължения, без да е изкарала и един лев. Ясно е, че тези решения, ако станат закон ще облагодетелстват отново все по маргинализиращата се група на циганите в България и ще натовари допълнително тези, които се опитват да не лежат на гърба на Държавата. А, всеки опит да потърсиш права пред институциите, ще бъде решаван от хора, които също са на държавна хранилка и нямат нищо против статуквото да се запазва, защото работи за тях! Интересно ми е, ако по естествен път - възраст и смърт и чрез емиграция в България останат само администрация и цигани, кой ще ги хрантути? Ако, имате мнение пишете.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пореден ход в циганизацията на България

Мнениеот Player » 22 дек 2014 10:42

За здравните осигуровки искам да имам право да реша дали да ги плащам или не. Така или иначе ако ми потрябва медицинска услуга си я плащам, така че не виждам защо да давам всеки месец пари от които няма да се възползвам. Може и 5 години да не ползвам здравни услуги , но не ми се трупат парите за тези години в които съм платил за такива услуги, а се гледат само за настоящата. Къде са отишли парите ми. Не искам от моите пари да се възползват цигани, полицаи и военни. Всеки да си плаща. Така че тука има голяма дискриминация и расизъм спрямо много българи.

Потребителски аватар
stpehenhunt11
Мнения: 311
Регистриран на: 24 дек 2009 12:50
Skype: zveko_1995
Контакти:

Re: Пореден ход в циганизацията на България

Мнениеот stpehenhunt11 » 22 дек 2014 11:03

принципно не знам кога се почна с тая циганизация на цяла Европа . вижте Англия има вече градове ,в които няма англичани на летището персонала все с чалми... в Дания , Норвегия и там разни араби , в Германия - турци , но там поне се интегрират , в Париж няма французи ... в Източна Европа положението е много по-добре , в Англия идва някакъв и казва трябвало да има повече негри - треньори във Футболната лига (ВЛ-до Лига 2) положението е страшничко, а те не знаят или сигурно знаят ,че в Сирия и СА режат глави и им ги дават на децата да си играят...
https://www.facebook.com/worldoftheshirts?fref=ts Луд колекционер на тениски :) :)

ЗМЕЙ
Мнения: 106
Регистриран на: 09 яну 2012 18:08
Контакти:

Re: Пореден ход в циганизацията на България

Мнениеот ЗМЕЙ » 22 дек 2014 11:12

Абсолютно точно мнение - ако по естествен път /възраст, смърт, емиграция/ у нас останат само администрация и цигани - интересно, кой ще ги хрантути? Точно поради тази причина трябва да се вземем в ръце и ако се налага, да изкараме няколко костюмара от парламента от костюмите им - но да започнат да мислят за народа. България загива! Българщината загива, а както е казал Хайтов - изтървем ли България, изтървали сме всичко! Да си помислят ония горе струва ли си за някакви пари да правиш опити да затриваш цяла държава, защото ковчегът джобове няма - в смисъл, нищо няма да занесат на оня свят. Междувременно, циганите правят убийство след убийство и престъпление след престъпление. Нищо против етноса, огромно против криминалните престъпници и убийците от този етнос!

pomiqr204
Мнения: 21
Регистриран на: 16 дек 2014 14:00

Re: Пореден ход в циганизацията на България

Мнениеот pomiqr204 » 22 дек 2014 11:36

Решението е колективен иск срещу държавата. Всички ще кажете да и накрая само 300 човека ще го направяt.

Потребителски аватар
Blue Warriors
Мнения: 182
Регистриран на: 30 авг 2014 15:38
Skype: ЛС
Контакти:

Re: Пореден ход в циганизацията на България

Мнениеот Blue Warriors » 22 дек 2014 11:41

Циганизацията и турцизацията на България е в ход още от падането на комунизма.Това са редица фактори, но за мен главният е че "великите" сили се страхуват от истинския български народ.
Защо им позволихме да ни превземат ?
-Турското робство и робството на комунизма са ни съсипали като народ, но най-вече комунизма, защото виждам в нас (младите) че има някаква воля да се справим със сганта, но старите хора живели по комунизма са напълно туширани.
Какво ще стане ?
-На 22.12.2014 "малцинствата" на възраст 1-25 са почти толкова колкото и българите на тази възраст, българите сме вече застаряващ етнос в собствната си страна.
Решението.
-Гражданска война и излизане от Европейския Съюз.
Ако това не стане ?
-До 10 години България ще е с орязани граници като най-голям потенциал имат Родопите да се отделят, след това Добруджа.След 20 години ако не се промени демографската линия българите ще станем като кюрдите, народ без държава.И децата ни и бащите ни никога няма да ни простят, ще горим в ада за това, че сме предали единственото истинско нещо-БЪЛГАРИЯ.

И ще се молим някой ден след много години, на някое друго място да се забият знамената и да се провъзгласи "Нова Велика България" и някой ден да си върнем старата-сегашната.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Пореден ход в циганизацията на България

Мнениеот boabbb » 22 дек 2014 11:46

Решението: цистерни сода каустик и производство на

Изображение

:lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Пореден ход в циганизацията на България

Мнениеот ЕМИЛ » 22 дек 2014 11:51

boabbb написа:Решението: цистерни сода каустик и производство на

Изображение

:lol: :lol: :lol:

От циганче сапунче от циганката две от циганската махала прах за пране .

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Пореден ход в циганизацията на България

Мнениеот sin4ec » 22 дек 2014 12:04

ЕМИЛ написа:
boabbb написа:Решението: цистерни сода каустик и производство на

Изображение

:lol: :lol: :lol:

От циганче сапунче от циганката две от циганската махала прах за пране .

Взе ми я от устата тази песничка... :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Пореден ход в циганизацията на България

Мнениеот mozart » 22 дек 2014 12:12

Ако се забавим още малко и сапунджии няма да има и няма да има кой да го направи. Сега сериозно, Докато не се реши проблемът с раждането на деца заради детски надбавки и други социални помощи ще стават все повече. Нека да не е от днес за всички. Например тези които сега получават такива пари да си ги получават, но за родените от 2015 да влезнат други правила. Разбира се трябва да си плащат сметките, трябва да бъдат съборени незаконните махали. Кой обаче ще се наеме да направи това и да се лиши от няколко десетки хиляди гласа? Никой няма да го направи. Не знам кой какви осигуровки плаща (аз плащам за всяка стотинка), но като отидеш в болница масово Цигани, около социалното масово Цигани. Не става така. Така и така им се подаряват едни пари, поне да ги изработваха. Градовете са жива мизерия, по една метла на всеки и да почват. То е ясно колко ще я свършат, но поне няма да лежат. Не съм расист, но ми писна да плащам всякакви видове удръжки и накрая моите деца не са деца на държавата, няма надбавки, няма детска градина, училището се спонсорира от родителите (циганетата даже униформи нямат). Трагедия!
Аз съм от Микре Юнайтед


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar и 49 госта