Тема за интересни сериали

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот Furious_Monk » 03 яну 2023 21:43

Американците,в моментното си състояние, не възбуждат никаква страст...когато видят твоята симпатия, тогава се опитват да се възползват от нея.

В киното трябва да си напълно отдаден, с голямо сърце, да обичаш тези герои които другите мразят и да мразиш тези образи, които другите обичат.

Провокация, страст, страх, вяра, неувереност, накарай зрителя просто да не вижда бъдещето, да не върви в посоката, която той иска.... защото накрая, той ще разбере края ,дори и тогава когато ти все още не си решил какъв ще е.

П.П , между другото харесвам филма за Ботев, просто тези хора са имали нужда от един луд човек... ама много луд... защото страха от това как ще погледнат нещата от гледна точка на европейците е доста ограничаващ...



ПП 2


Между другото азиатците, дали спрямо техните анимацииq сериали , ли филми.... много са добри.Основния злодей да бъде толкова симпатичен и толкова логично да се обясни неговата позиция, Азия и позицията в изграждането на образите, все още е над щатите....човек трябва да има много любов, за да може да обясни тяхната извратена форма на отдаденост и омраза...


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=NAhQMCtRy4A[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот tiamat » 04 яну 2023 00:00

pomiqrat написа:
tiamat написа:Е, че пет сезона малко ли е :)


Последните два сезона са само 13 епизода

Че 13 епизода малко ли са? :))
Не знам, аз сериалите дето съм гледал (а те са доста), сигурно на пръстите на ръцете ми се броят тези, дето са повече от 5 сезона... И повече от десетина епизода на сезон...

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот tiamat » 04 яну 2023 00:06

Soulen написа:
tiamat написа:
Soulen написа:
THE G.A.M.E написа:
tiamat написа:The Expanse
Този не е ли само един сезон за сега ?

The expanse е гениален. Само, че 6ти сезон не съм го гледал, защото убиха любим персонаж супер измислено. После проверих, че защото е бил обвинен в насилие над жени.

Мдам. Много неприятно се получи с тоя пич... Беше и един от най-активните в кампанията по подновяването след като спряха сериала след сезон 3. Ама да си го е държал в панталоните. Иначе в сезон 6 се оправиха и без него :)

Все някой ден ще се настроя да го гледам, но много неприятно се получи. Ама и последните 2 сезона бяха слабички общо взето особено в сравнение с това какви шедьоври имаше в първите 3 сезона.

Да, първите три, а и четвъртия, са ми любимите. После фокусът като се измести от протомолекулата към войната на Марко, ми беше по-малко интересно в общи линии. Но само това да бъдеш с Amos, Drummer, Bobbie Draper и сие си беше удоволствие :)

Ако си фен на фантастиката, гледал ли си Battlestar Galactica?

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот Soulen » 04 яну 2023 15:05

tiamat написа:Да, първите три, а и четвъртия, са ми любимите. После фокусът като се измести от протомолекулата към войната на Марко, ми беше по-малко интересно в общи линии. Но само това да бъдеш с Amos, Drummer, Bobbie Draper и сие си беше удоволствие :)

Ако си фен на фантастиката, гледал ли си Battlestar Galactica?


Само няколко епизода. Нещо не ми допадна като цяло. Фантастиката е по-добра в книгите и в игрите като цяло. Макар, че Експанзията не знам доколко следва книгата като не съм я чел де.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 яну 2023 20:26

Фантастика... Старгейт си е класика, поне се опира на някакви неща от древните митологии.
То, какви "митологии", след като официалната нАука все още твърди, че пирамидите са построени от роби, дето дялкали
1 000 тонни блокове с длета и са ги влачили с въжета през пресечен терен по 40-50 км. със стотици метри денивилация :)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот tiamat » 04 яну 2023 22:03

THE G.A.M.E написа:Фантастика... Старгейт си е класика, поне се опира на някакви неща от древните митологии.
То, какви "митологии", след като официалната нАука все още твърди, че пирамидите са построени от роби, дето дялкали
1 000 тонни блокове с длета и са ги влачили с въжета през пресечен терен по 40-50 км. със стотици метри денивилация :)

Старгейт е як. Изгледал съм и всичките му вариации :) Сега уж щели да му правят ребуут. Сигурно някои герои ще сменят сексуалната си ориентация, ама кво да се прай :)
А една от причините, поради която The Expanse е як, е че в голяма част се базира на реална наука, а не на "това просто работи така".

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот tiamat » 04 яну 2023 22:06

Soulen написа:
tiamat написа:Да, първите три, а и четвъртия, са ми любимите. После фокусът като се измести от протомолекулата към войната на Марко, ми беше по-малко интересно в общи линии. Но само това да бъдеш с Amos, Drummer, Bobbie Draper и сие си беше удоволствие :)

Ако си фен на фантастиката, гледал ли си Battlestar Galactica?


Само няколко епизода. Нещо не ми допадна като цяло. Фантастиката е по-добра в книгите и в игрите като цяло. Макар, че Експанзията не знам доколко следва книгата като не съм я чел де.

Ха. За мен е най-добрата фантастика на всички времена :)

The Expanse следва книгите в общи линии, аз съм ги чел до към 3-4-5 някъде. Има естествено герои и събития във филма, които са различни от тези в книгите, но като цяло ги следва. А една от причините, че сериалът спря на сезон 6, е че книгите 7-9 се развиват 30 години след събитията от сезон 6. Та може да изчакват акторите да поостареят малко :)

А Raised By Wolves гледа ли?

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот Soulen » 05 яну 2023 00:06

tiamat написа:
Soulen написа:
tiamat написа:Да, първите три, а и четвъртия, са ми любимите. После фокусът като се измести от протомолекулата към войната на Марко, ми беше по-малко интересно в общи линии. Но само това да бъдеш с Amos, Drummer, Bobbie Draper и сие си беше удоволствие :)

Ако си фен на фантастиката, гледал ли си Battlestar Galactica?


Само няколко епизода. Нещо не ми допадна като цяло. Фантастиката е по-добра в книгите и в игрите като цяло. Макар, че Експанзията не знам доколко следва книгата като не съм я чел де.

Ха. За мен е най-добрата фантастика на всички времена :)

The Expanse следва книгите в общи линии, аз съм ги чел до към 3-4-5 някъде. Има естествено герои и събития във филма, които са различни от тези в книгите, но като цяло ги следва. А една от причините, че сериалът спря на сезон 6, е че книгите 7-9 се развиват 30 години след събитията от сезон 6. Та може да изчакват акторите да поостареят малко :)

А Raised By Wolves гледа ли?

Гледах го. Накрая малко се оакаха последния епизод. Иначе има брутално интро и музика. То и Експанс е така, никога не го превъртах началото.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17593
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот pomiqrat » 07 яну 2023 11:40

Гледахте ли го? Много се смях с таксиджията в първия епизод като го попита дали не му е любопитно и като обясняваше на женската сложната думичка Все едно гледах себе си с лапетата, с които общувам https://www.imdb.com/title/tt16358384/episodes
Сериал за без пари, който слага всички съвременни сериали в джоба си
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Тема за интересни сериали

Мнениеот paceto » 11 яну 2023 23:15

Заслужено.

Изображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivan56 и 182 госта