Форумни изцепки

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот shotgun blues » 06 юли 2012 15:45

яко :lol:
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14715
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот smoothc » 06 юли 2012 15:51

от marmi52 на 18 Юни 2012 14:53
Така сценаристите на Европейското прецениха, че една битка на четвъртфинала повтаряща Втората световна война между Русия и Германия ще е по-малко зрелищна и по-малко актуална, отколкото една такава между двокаджийката на ЕС - Гърция и отличничката Германия.
Апропо - за Германия съм дал прогноза, че именно благодарение на манипулирания свят, в който живеем, ще играе на финал на Евро 2012. И не заради класата на немските футболисти - такава Бундестимът отдавна няма. И не заради непримиримостта на Маншафта, защото такъв не може да се нарече интернационалния състав на Германия, а просто заради конюнктурата на днешното време.
Да, Германия ще стигне до финала, а може би и ще го спечели заради факта, че най-националистичната държава е представена от отбор пълен с поляци, турци, негри, полуиспанци, араби и т.н.

:roll:
сценаристите на Европейското прецениха... :oops:
повтаряща Втората световна война между Русия и Германия?!? :oops:
за Германия съм дал прогноза, че именно благодарение на манипулирания свят, в който живеем, ще играе на финал на Евро 2012 :oops:
Да, Германия ще стигне до финала, а може би и ще го спечели.... :oops:

ПП:Марми,имаш много поздрави от Хуан Карлос I :P
Последна промяна от smoothc на 06 юли 2012 16:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Без име » 06 юли 2012 16:00

AnalBreaker написа:
megan fox написа:
Както вече написах дори и да си от мойта пак не си застрахован, че няма да те рендосам, ако ме ядосаш... ;) :lol:

Любимият ми начин за изкарване на съперник от строя е влизане с двата крака в двете колена на съперника или мощен ритник в слънчевият сплит. Но реално най-много съм контузвал с подсечки, при които няколко пъти съперниците ми като са падали са си чупели ръцете, на които падат. Най-грубата ми проявя бе срещу едно турче от съседният клас, което счупи ръката на един съученик - още при следващата атака така му влязох в левият глезен, че той се строши, а при падането си счупи и лявата ръка. :twisted: :twisted: :twisted: При последвалото меле на мен ми счупиха носа, ама тоя дето ми го счупи му избих няколко зъба с ритник...

Мегана е напълно луд :lol:
Това доста ме развесели ! :mrgreen:
[center]1914[/center]

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот AnalBreaker » 06 юли 2012 16:27

Спуквал съм се от смях на неговите филмарщини :lol: :lol: :lol:
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот AnalBreaker » 06 юли 2012 16:30

megan fox написа:Да, казах! Точка по въпроса. Има две мнение по въпроса: моето и грешното! Трети вариант не съществува!
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Форумни изцепки

Мнениеот sandi74 » 06 юли 2012 17:18

smoothc написа:
от marmi52 на 18 Юни 2012 14:53
Така сценаристите на Европейското прецениха, че една битка на четвъртфинала повтаряща Втората световна война между Русия и Германия ще е по-малко зрелищна и по-малко актуална, отколкото една такава между двокаджийката на ЕС - Гърция и отличничката Германия.
Апропо - за Германия съм дал прогноза, че именно благодарение на манипулирания свят, в който живеем, ще играе на финал на Евро 2012. И не заради класата на немските футболисти - такава Бундестимът отдавна няма. И не заради непримиримостта на Маншафта, защото такъв не може да се нарече интернационалния състав на Германия, а просто заради конюнктурата на днешното време.
Да, Германия ще стигне до финала, а може би и ще го спечели заради факта, че най-националистичната държава е представена от отбор пълен с поляци, турци, негри, полуиспанци, араби и т.н.

:roll:
сценаристите на Европейското прецениха... :oops:
повтаряща Втората световна война между Русия и Германия?!? :oops:
за Германия съм дал прогноза, че именно благодарение на манипулирания свят, в който живеем, ще играе на финал на Евро 2012 :oops:
Да, Германия ще стигне до финала, а може би и ще го спечели.... :oops:

ПП:Марми,имаш много поздрави от Хуан Карлос I :P

Марми е от ясновидците и страшно много го разбира футбола.Звездите му говорят.Поклон. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Форумни изцепки

Мнениеот sandi74 » 06 юли 2012 17:20

AnalBreaker написа:
megan fox написа:Да, казах! Точка по въпроса. Има две мнение по въпроса: моето и грешното! Трети вариант не съществува!

Железен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот favaca8888 » 06 юли 2012 17:22

Една прясна изцепка ( преписана и от други медии ) , благодарение на плиткоумието на Ралица Караджова.
Всички я познавате малката Ралка с най-отвратителния гласец, слушам ли я по Дарик, единственото което й се разбира когато говори е

ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ

Та, вчера какво публикувала момичето :
Откриха плоча в памет на Начко Михайлов пред стадион „Локомотив“
Ралица Караджова / 5 юли 2012 20:22Размер на шрифта: T- | T | T+


Преди началото на приятелския мач между отборите на Локомотив София (ветерани) и националния отбор на България (ветерани и приятели) бе открита плоча в памет на легендата на столичното Локо Начко Михайлов. Тя е пред стадиона, като венци и цветя бяха поднесени от президента на „железничарите“ Николай Гигов и изпълнителния директор Георги Марков, а след това и от всички участници и фенове, които дойдоха да наблюдават този мач.

-----------------------------------------------

Абсолютна лъжа.Паметната плоча не е открита вчера, но Ралица явно е пропуснала събитието :shock:
Да се надяваме ,че сайта GONG.BG ще се извини за слабия професионализъм на служителката си.

:P
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Rodn1
Мнения: 3229
Регистриран на: 14 окт 2008 15:32

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Rodn1 » 06 юли 2012 17:23

Ако някой намери от любимият ми трол Зигфрид би било чудесно:)
Ето едно лично от него:
Сигфрид написа:Мозъчната ти активност е прекалено ниска , за да разбереш и половината от написаното от мен . Айде , злетак

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот modor » 06 юли 2012 17:30

Rodn1 написа:Ако някой намери от любимият ми трол Зигфрид би било чудесно:)
Ето едно лично от него:
Сигфрид написа:Мозъчната ти активност е прекалено ниска , за да разбереш и половината от написаното от мен . Айде , злетак

Като него нямаше втори :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 161 госта