Коронавирусът в България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20206
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Браво на Мангъра !

Мнениеот Drunken_Master » 24 юли 2022 19:31

ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6825
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот icko65 » 25 юли 2022 21:39

Думи нямам.. Не браво.. Фак ол.. Няма по объркваща лъжовна и смешна тема от тая за ковид пандемията.. Пандемия която спира и тръгва когато всезнайковците от всякакъв калибър кажат е.. най малкото.. фалшива. На 15 юни примерно всичко е Ок..Даже никой не коментира На 20 обаче.. Оооо Страшен скок на заразените... Филми.. Аз не гледам такива. Е... е си майката..
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23427
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Thsmith » 25 юли 2022 21:46

icko65 написа:Думи нямам.. Не браво.. Фак ол.. Няма по объркваща лъжовна и смешна тема от тая за ковид пандемията.. Пандемия която спира и тръгва когато всезнайковците от всякакъв калибър кажат е.. най малкото.. фалшива. На 15 юни примерно всичко е Ок..Даже никой не коментира На 20 обаче.. Оооо Страшен скок на заразените... Филми.. Аз не гледам такива. Е... е си майката..

Всичко си го правят хората, никой друг.
Ако хората не ги интересува и осмиват идиотщините, медиите няма да търсят рейтинг като показват хора в скафандри и дрънкат колко е страшно, политиците пък няма да имат възможност за репресивни действия с оглед на това да се харесат на ковид параноичните идиоти и да генерират повече еднолична власт извън нормалните рамки като бонус. Както казах преди седмица, всичко това е в резултат на липсата на истинско общество във всички съвременни държави.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот сини шампиони » 26 юли 2022 19:56

Thsmith написа:
icko65 написа:Думи нямам.. Не браво.. Фак ол.. Няма по объркваща лъжовна и смешна тема от тая за ковид пандемията.. Пандемия която спира и тръгва когато всезнайковците от всякакъв калибър кажат е.. най малкото.. фалшива. На 15 юни примерно всичко е Ок..Даже никой не коментира На 20 обаче.. Оооо Страшен скок на заразените... Филми.. Аз не гледам такива. Е... е си майката..

Всичко си го правят хората, никой друг.
Ако хората не ги интересува и осмиват идиотщините, медиите няма да търсят рейтинг като показват хора в скафандри и дрънкат колко е страшно, политиците пък няма да имат възможност за репресивни действия с оглед на това да се харесат на ковид параноичните идиоти и да генерират повече еднолична власт извън нормалните рамки като бонус. Както казах преди седмица, всичко това е в резултат на липсата на истинско общество във всички съвременни държави.

Всичко това е вярно, но има едно "но"! Паникьорите стават все повече и повече, а това действа като виагра на продажните журналя. Вече по тивито няма една позитвна новина. Колкото е по-страшно, толкова по-лесно се продава, така че новини за веки грип ще се пресъздават като апокалипсис.
И само Левски оле

Capitana_Puyol
Мнения: 1238
Регистриран на: 16 май 2022 23:04

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Capitana_Puyol » 26 юли 2022 20:08

За вчера 12 починали, а хоспитализираните гонят 1000 (никой не влиза без причина). Гответе се за нови мерки, ганьовци.
Барса, Лудогорец и Бойко Борисов, але, алеее... :)

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22858
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот NOMER14 » 26 юли 2022 20:50

Тази или следващата седмица ще е пикът. Въпросът е дали ще продължи платото до късната есен подобно на миналото късно лято или ще мине вълната. В Западна Европа пикът мина, вървим 2-3 седмици след тях.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23427
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Thsmith » 27 юли 2022 04:00

Capitana_Puyol написа:За вчера 12 починали, а хоспитализираните гонят 1000 (никой не влиза без причина). Гответе се за нови мерки, ганьовци.

Ти се готви, аз мерки не съм спазвал и няма да спазвам.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот THE G.A.M.E » 27 юли 2022 19:16

Аз продължавам да си питам вече 2-ра година - Сигурно ли е, че напусналите този свят, са го направили конкретно и само заради "ковид", или ?
И ако "да', как е установено това ? :)

Само да не е като оня моторист, дето се помлял с 200 км./ч. и си разбил черепа, ама му направили посмъртно "ПСР-тест' и се оказало, че щото е позитивен, за т'ва е починал.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Real » 28 юли 2022 01:24

Тая тема, вместо да е отдавна заключена в архива, е живнала пак? На какво дължим това събитие, тая година хлебарките да не са изпълзяли през юли вместо през септември? Кунчо, Мунчо, Радки и шматки да не са получили ново телевизионно време и да се почва пак с "маски-каски-боцкане"-параноята?

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Real » 28 юли 2022 01:26

Thsmith написа:
Ти се готви, аз мерки не съм спазвал и няма да спазвам.

Не вярвам да се наложат мерки, по скоро параноиците ще бъдат настойчиво обливани с идеята за идещия ужас, но чак да задължат всички - едва ли.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 24 госта